LAZERLE YARA İZİ SİLME

blog yazısı ekle !

LAZERLE YARA İZİ SİLME

Sebepleri ne olursa olsun günümüzde yara izlerini taşıyan insanlar ve gören insanlar tarafından hoş karşılanmaz. Ve yara izlerinden kurtulmak için insanlar bir çok yola başvurmaktadır. Bunlardan en sağlıklısı ise estetik operasyonlardır. Estetik operasyonlar diğer yöntemlere göre daha iyi sonuçlar elde etmek acısından daha etkili yöntemlerdir. Ama unutulmamalıdır ki günümüz teknolojisinde bile yara izlerinden tam anlamıyla eski haline gelecek şekilde kurtulmak biraz güçtür. Bu estetik operasyonların amacı yarayı daha az belirgin kılmak hatta yokmuş gibi göstermektir. Estetik operasyonlar arasında en etkili yöntem ise lazerle yara izi silme operasyonudur.


Yiğit Gürsoy BodyWell

Yaşamkent

devamını oku... Adres: Yaşamkent Mahallesi, 3207. Caddesi, No: 51 Yaşamkent - ANKARA

Özel Elos Lazer Polikliniği

Kızılay

Özel Elos Lazer Polikliniği - KIZILAY LAZER EPİLASYON

Elos Lazer Güzellik ve Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından 2007 yılında Ankara'nın Kızılay semtinde "Lazerlife Güzellik Merkezi" olarak kurulan kliniğimiz, 2010 yılında Sağlık Bakanlığının çıkardığı tabela isimlerinde Lazer kelimesinin kullanımını yasaklayan genelge sebebiyle, Lazerlife olan tabela ismimizi "Özel Elos Polikliniği" olarak değiştirdik. Bu tarihten günümüze kadar Özel Elos Polikliniği olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

12 yıldır güzellik ve estetik alanında çalışmaktayız.

İlk kuruluşumuzdan bu zamana kadar kliniğimizde her zaman tam gün dermatoloji uzmanı doktorumuz bulunmaktadır. Sağlık bakanlığı tarafından ruhsatlandırılan kliniğimizde pazar günü hariç her gün saat 09:00 ile 19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.
devamını oku...
Adres: Ziya Gökalp Caddesi 12/4 Kızılay-Ankara


Lazerle yara izi silme operasyonunda seansların ne kadar süreceğini tedavinin nasıl sonuçlanacağını ve ne ölçüde etkili olacağını belirleyen faktörler mevcut bulunmaktadır. Bu faktörlerden bazıları ise şunlardır. Yaranın boyutu, yaranın derinliği, yaranın nerede bulunduğu, yarının altındaki derinin kalınlığı, yaranın kan toplayıp toplamadığı, yaranın oluşma zamanı ve yaranın uzunluğu bu faktörler arsındadır.

Estetik bir müdahale olan lazerle yara izi silme operasyonu en iyi ve en yapılabilir sonucu verir. Ama her yara izine uygulanmaya bilir. Lazerle yara izi silme operasyonunu uygulayacak olan uzman hekiminiz bu konu hakkında sizleri bilgilendirecek olup en uygun tedavinin hangisi olacağını sizlere söyleyecektir.

Sizlerin yara izi gibi problemleriniz olmasa bile bu olmayacağı anlamına gelmez ve ya çevrenizde yara izi problemi olan insanlar ve sevdikleriniz olabilir ve ya oluşabilir. Bu yüzden bu bilgiler muhakkak bir yerde bir şekilde işinize yarayacaktır. Çevrenizde bu şekilde olaylardan ve yara izlerinden şikayeti olan kişiler mevcut ise onları en yakın lazerle yara izi silme operasyonunu yapan güzellik merkezlerine yönlendirin.

Bu sayede onların şikayet ettikleri ve bununla yaşamak istemedikleri yara izlerinden kurtulmalarına ön ayak olmuş olabilirsiniz. Unutmayın kurtulmanız mümkün olan hiçbir şeyle yaşamak sizin ve ya sevdiklerinizin kaderi değil. Lazer operasyonlarında lokal anestezi uygulanacağından operasyon sırasında hiçbir şekilde bir acı ve ya yanma hissedilmeyecektir. Bu ve daha fazla bilgi için uzman doktorlarınıza danışa bilirsiniz. Size ve sevdikleriniz mutlu huzurlu ve sağlıklı bir hayat dileriz. İyi günler.