LAZERLE YÜZ GENÇLEŞTİRME

blog yazısı ekle !

LAZERLE YÜZ GENÇLEŞTİRME

Son yıllarda tıp hızla gelişim göstermekte. Neredeyse diğer her alanda yapılan yenilikler ve ya buluşlar tıp alanını yakından ilgilendiriyor ve etkiliyor. Bu sayede de tıp sürekli bir yenilik halinde. Özelliklede estetik konusunda çok kısa sürede çok hızlı gelişmeler yaşandı. Artık tıp alanında lazer kullanılmaya başlandı. İster göz hastalıkları olanlar isterse de istenmeyen tüylere sahip olanlar. Lazer tedavilerine başvuruyorlar. Lazer tedavileri uzman doktorlar tarafından yapıldığı için tamamen sağlıklı bir tedavi yöntemi. Estetik son zamanların en moda ve en çok başvurulan tıp alanlarından birisi halinde bulunuyor. Ve lazer tedavileriyle birlikte artık daha da talep olacak ve oluyor gibi gözükmekte. Lazer ile gençleşmek mümkün mü? Lazer ile yüz gençleştirmek mümkün mü? Soruları en sık sorulan sorular arasında yer almakta.


Yiğit Gürsoy BodyWell

Yaşamkent

devamını oku... Adres: Yaşamkent Mahallesi, 3207. Caddesi, No: 51 Yaşamkent - ANKARA

Özel Elos Lazer Polikliniği

Kızılay

Özel Elos Lazer Polikliniği - KIZILAY LAZER EPİLASYON

Elos Lazer Güzellik ve Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından 2007 yılında Ankara'nın Kızılay semtinde "Lazerlife Güzellik Merkezi" olarak kurulan kliniğimiz, 2010 yılında Sağlık Bakanlığının çıkardığı tabela isimlerinde Lazer kelimesinin kullanımını yasaklayan genelge sebebiyle, Lazerlife olan tabela ismimizi "Özel Elos Polikliniği" olarak değiştirdik. Bu tarihten günümüze kadar Özel Elos Polikliniği olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

12 yıldır güzellik ve estetik alanında çalışmaktayız.

İlk kuruluşumuzdan bu zamana kadar kliniğimizde her zaman tam gün dermatoloji uzmanı doktorumuz bulunmaktadır. Sağlık bakanlığı tarafından ruhsatlandırılan kliniğimizde pazar günü hariç her gün saat 09:00 ile 19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.
devamını oku...
Adres: Ziya Gökalp Caddesi 12/4 Kızılay-Ankara


Lazer tedavileri lekeleri, istenmeyen tüyleri, çilleri, dövmeleri ve bunun gibi istemediğimiz ve ya artık vücudumuzda taşımaktan sıkıldığımız bir sürü şeyi tamamen yok ediyor. Bu sayede kendi vücudumuzla ilgili kararları bir tek biz veriyoruz. Bulunan ve ya sonradan oluşan hiçbir şey bizim için kader olmuyor yaşamak zorunda olmuyoruz. Ve belki de doğduğumuz andan itibaren bizimle olan ve kendimizi bildik bileli istemediğimiz ne varsa artık tarihin tozlu sayfalarına anıların hiç hatırlanmayanına dönüşüyor.

Sorumuza ger dönelim. Lazer ile yüz gençleştirme mümkün mü? Elbette mümkün. Yüzümüzde bulunan yıllar ile oluşan lekeleri ve ya bu zamana kadar güneşin bıraktığı izleri lazer tedavisi ile anında silebilirsiniz. Belki de yüzünüzde oluşan ve belirginleşen ölü damarlar istenmeyen tüyle ve daha bir sürü şeyden lazer tedavisiyle kurtularak yılların getirdiği fazlalıkları üzerinizden atmış oluyorsunuz. Sizleri yaşlı hissettiren de bu fazlalıklar. Bu fazlalıklardan kurtulduğunuz zaman otomatikman beş on yıl gençleşmiş oluyorsunuz. Lazer tedavilerinden sonra yeni yüzünüze merhaba dediğinizde sesinizdeki gençliği bile fark edeceksiniz. Bu yüzen sizler her şeyin en iyisini hak ettiğiniz için biran önce lazer tedavileri için başvurun randevu alın. Bu sayede kendinizi hissettiğiniz yaşa yani aslında olduğunuz yaşa geri dönün. Yılların size bıraktığı fazlalıkları geri veri.