ND-YAG LAZER EPİLASYON

blog yazısı ekle !

ND-YAG LAZER EPİLASYON

ND-YAG LAZER EPİLASYON

Nd-yag lazer epilasyon
cihazı 1064 nanometre olup uzun senelerdir ülkemizde dermatoloji tedavilerinde ve epilasyon da kullanıldığını söyleyebiliriz. Nd-yag lazer epilasyonu her türlü koyu (esmer) ve açık (beyaz) tenliler için oldukça acısız ve ağrısız şekilde istediğiniz sonuçları alabilirsiniz. Melanin duyarlılığı diğer cihazlara oran ile daha az olduğu için 7 mm derinliğine kadar tüy köklerine kadar uygulanabilir.
Ankara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon

Diğer lazer epilasyon cihazlarına göre nd-yag lazer epilasyon cihazı her cilt tipine, ince ve ya kalın her tüyde etkili olduğunu söyleyebiliriz. Nd-yag lazer cihazları deride dolaşımı arttırmaktadır. Cildi sıkılaştırma operasyonlarında da uygulandığı görülmektedir. Ayrı yeten yüz gençleştirici tedavilerinde de kulanılmaktadır. Lazer ışınları kan damarlarına değdiği için damar tedavilerinde de yaygın olarak kullanıldığı görülmektedir. Bunun ile birlikte yara ve sivilce izlerinde de kullanılmaktadır. Nd-yag lazer epilasyonu hakkında bilgi almak için en yakın polikliniklere gidip uzman doktorlar tarafından bilgi alabilirsiniz.

Nd-yag lazer epilasyonu 18 yaşından büyük herkese uygulanmasında hiçbir sıkıntı görülmemektedir. Acısız ağrısız nd-yag lazer epilasyonu uygulamasında konforlu ve rahat bir şekilde tedavi göreceğinizi söyleyebiliriz.

Nd-yag lazer epilasyonu herkese her türlü tüy de rahatlık ile uygulandığı görülmüştür. Nd-yag lazer dalga boyu, tüy kökleri ve epidermisin renk pigmentlerinde daha zayıf etki göstermektedir. Bu sebep ile enerjiyi, yan etkilerinden korkmanıza gerek kalmadan daha da artırabiliriz. Bu sayede daha etkili sonuçlar alınır.

Nd-yag lazer epilasyonu cildiniz de hiçbir şekilde yara, leke ve ya yanık izi oluşturmaz. Hiçbir yan etkisi yoktur. Sadece diğer lazer epilasyon cihazlarında görüldüğü gibi nd-yag lazer epilasyon uygulamasından sonra adeta lastik çarpmış gibi bir ağrı olabilir. Fakat bu ağrı merak etmeyiniz çok uzun süre kalmayacak. Yeni spor yapan bir insanın vücudu nasıl hamlaşmış ise spor yaptıktan sonra nasıl vücudu ağrıyor ise o şekil olacak. Seans aralıkları sizin tüy tipinize, ten renginize ve cilt tipinize göre değişmektedir. Seans süreleri ise nd-yag epilasyonu yaptıracağınız yerlere göre değişmektedir. Hayat kalitenizi en güzel seviyeye çıkartmak için bir başlangıç yapmak gerekmektedir. Bunun için de en yakın polikliniğine gidip bilgi almanız yeterlidir.

Yiğit Gürsoy BodyWell

Yaşamkent

devamını oku... Adres: Yaşamkent Mahallesi, 3207. Caddesi, No: 51 Yaşamkent - ANKARA

Özel Elos Lazer Polikliniği

Kızılay

Özel Elos Lazer Polikliniği - KIZILAY LAZER EPİLASYON

Elos Lazer Güzellik ve Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından 2007 yılında Ankara'nın Kızılay semtinde "Lazerlife Güzellik Merkezi" olarak kurulan kliniğimiz, 2010 yılında Sağlık Bakanlığının çıkardığı tabela isimlerinde Lazer kelimesinin kullanımını yasaklayan genelge sebebiyle, Lazerlife olan tabela ismimizi "Özel Elos Polikliniği" olarak değiştirdik. Bu tarihten günümüze kadar Özel Elos Polikliniği olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

12 yıldır güzellik ve estetik alanında çalışmaktayız.

İlk kuruluşumuzdan bu zamana kadar kliniğimizde her zaman tam gün dermatoloji uzmanı doktorumuz bulunmaktadır. Sağlık bakanlığı tarafından ruhsatlandırılan kliniğimizde pazar günü hariç her gün saat 09:00 ile 19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.
devamını oku...
Adres: Ziya Gökalp Caddesi 12/4 Kızılay-Ankara

Aden Beauty Güzellik Salonu

Mustafa Kemal Mahallesi

HAKKIMIZDA

Aden Beauty Estetik ve Güzellik Merkezi sektörde 20 yıllık tecrübe sonrasında Ankara Çankaya'da yer alan Cepa Ofis Kule'de hizmet vermeye başlamıştır.

"Siz Değerlisiniz!" sloganıyla yola çıkarak müşterilerine en iyi ve en kaliteli Vip hizmeti vermeyi amaç edinmiştir. Güzellik ve bakım sektöründe hijyen, kalite, deneyim ve memnuniyet birbiri ile bağlantılıdır. Her bir detayın öneminin farkındayız ve müşteride kalıcı memnuniyeti öncelikli hedefimizdir.

Alanında uzman, deneyimli ve güler yüzlü ekibimizle yüksek prestijli, merkezi konumda yer alan salonumuzda randevu sistemi ile bakımlar kişiye özel olarak programlanır ve uygulanır. Son derece nezih ve konforlu bir ortamda hizmet sunan güzellik merkezimizde bakım seanslarımız esnasında kullanılan ürünler, solüsyonlar, serumlar, dermokozmetik, fda onaylı ve insan sağlığı bakımından yan etkisi olmayan doğal ürünlerdir.

Buz Epilasyon işlemi için ücretsiz deneme atışı, ücretsiz cilt analizi ve ücretsiz ön görüşmeler için sizleri merkezimizde ağırlamaktan memnuniyet duyacağız. Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Aden Beauty Estetik ve Güzellik Merkezidevamını oku...
Adres: Mustafa Kemal Mah. 2123. Sokak No:2 Cepa Ofis Plaza 3. Kat Kapı No:302 Çankaya - Ankara
Ankara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon