ND-YAG LAZER EPİLASYON

blog yazısı ekle !

ND-YAG LAZER EPİLASYON

ND-YAG LAZER EPİLASYON

ND-YAG lazer epilasyon uygulaması ile artık cildiniz daha pürüzsüz ve daha tüysüz olacak. Bu lazer epilasyon uygulaması diğer epilasyon çeşitlerine göre daha hassas tenlere uygulanır ve bu hassas tenler çerçevesinde bilhassa açık renkteki tenlere uygulanır.Ankara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon


Günümüzde ülkemizde de uzman doktorlar aracılığıyla yapılmakta olan bu uygulama dünya çapında oldukça tercih edilen ve ve popülerlikte ön plana çıkan bir uygulamadır. Bu lazer epilasyonu sayesinde epilasyon işlemleri sırasında acı duyma gibi sizi olumsuz yönde etkileyecek olan şeylerden düşünsel olarak uzak kalmış olursunuz. Zira bu operasyon çeşidi bilhassa hassas tenler için geliştirildiği için sizin operasyon sırasında acı çekme gibi kritik durumlarınıza dair olumsuz her şeyi ortadan kaldırır. Bu operasyon için uzman doktorların sizin yanınızda olması çok önemlidir. Zira epilasyon işlemleri sürdüğü zaman boyunca bu tip işlemlerin güzellik merkezlerindeki kişilerden ziyade sağlık ekipmanları çerçevesinde kontrol edilmesi önerilir.

Yiğit Gürsoy BodyWell

Yaşamkent

devamını oku... Adres: Yaşamkent Mahallesi, 3207. Caddesi, No: 51 Yaşamkent - ANKARA

Özel Elos Lazer Polikliniği

Kızılay

Özel Elos Lazer Polikliniği - KIZILAY LAZER EPİLASYON

Elos Lazer Güzellik ve Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından 2007 yılında Ankara'nın Kızılay semtinde "Lazerlife Güzellik Merkezi" olarak kurulan kliniğimiz, 2010 yılında Sağlık Bakanlığının çıkardığı tabela isimlerinde Lazer kelimesinin kullanımını yasaklayan genelge sebebiyle, Lazerlife olan tabela ismimizi "Özel Elos Polikliniği" olarak değiştirdik. Bu tarihten günümüze kadar Özel Elos Polikliniği olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

12 yıldır güzellik ve estetik alanında çalışmaktayız.

İlk kuruluşumuzdan bu zamana kadar kliniğimizde her zaman tam gün dermatoloji uzmanı doktorumuz bulunmaktadır. Sağlık bakanlığı tarafından ruhsatlandırılan kliniğimizde pazar günü hariç her gün saat 09:00 ile 19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.
devamını oku...
Adres: Ziya Gökalp Caddesi 12/4 Kızılay-AnkaraAnkara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon