ND-YAG LAZER EPİLASYON

blog yazısı ekle !

ND-YAG LAZER EPİLASYON

ND-YAG LAZER EPİLASYON

İstenmeyen tüyler hayatımızın büyük bir bölümünü kapsamaktadır. Ancak uyguladığımız hiçbir yöntem kalıcı değil aksine cildi tahriş eden ve daha çok tahribata yol açan bir yerde durmaktadır. Bu gidişata son vermek ise sizin elinizdedir. Lazer epilasyon tedavisi ile tüm bu sorunları durdurabilirsiniz. Lazer epilasyon aletleri ve yöntemleri kullanılacak bölgeye göre değişmektedir. Sadece kullanılacak bölgeye göre değişmez ten rengine göre cilt tipine göre, kıl köklerinizin rengine göre, sıklık ve seyrekliğine göre de değişkenlik göstermektedir. Çeşitliliklerinden bahsedecek olursak eğer bunlardan bir tanesi de ND-YAG lazer epilasyon yöntemidir.
Ankara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon
ND-YAG lazer epilasyon yöntemi dalga boyu 1064 mm olan lazer epilasyon cihaz tiplerinden biridir. Dalga boyunun yüksek olmasının bir sebebi vardır. ND-YAG lazer epilasyonu direk olarak cildinizde yer alan kıl kök hücrelerine nüfuz eder. Böylece kıl köklerinize direk ulaşan lazer ışını ısı direk olarak algılar ve etkili bir yöntem olarak cildinizi en aza indirecek şekilde tahribatları önler. Cildiniz böylece daha az kızarıklık ile günlük hayatınıza dönmenizi sağlar.

ND-YAG lazer epilasyon tedavisinde melanin hücrelerin yoğun olduğu epidermo-dermal hattını aştıktan sonra etkisini alt katmanda bulunan ciltte göstermiş olur. Ayrıca ND-YAG lazer epilasyon tedavisinde 4-5 mm kalınlığa ulaşan varis tedavisinde de uygulanmaktadır. Böylece 4-5 mm'lik varislerden kalıcı bir biçim de kurtulmuş olursunuz. oluşan kırışıklıklarda da kullanılan ND-YAG lazer epilasyon yöntemi cildinizdeki kolajen yapıyı uyararak cildin tazelenmesini sağlar. Böylece cildiniz tazelenir ve yenilenmeye devam eder tedaviniz bitmiş olsa bile ND-YAG lazer epilasyon yöntemi sayesinde cildinizin yenilenmesi ve kolajen uyarımı devam edecektir.

Cildinizdeki bu değişikliği çıplak gözle göre bilme şanslınız vardır. tedavi süresince doktorunuzun önerilerini dinlemenizi ve önerilerine uymanızı tavsiye ederiz. Lütfen tedavinizi yarım bırakmayınız ve zamanında lazer seansına gidiniz. Aksi taktir de seans süreleriniz uzayacaktır. Güneşe güneş kremi sürmeden çıkmayınız. 50 faktör güneş koruyucu kremi sürmenizi tavsiye ederiz. Beklenmedik herhangi bir komplikasyon gelişir ise ve ya kızarıklığınız devam eder ise uzman hekiminize danışmanızı tavsiye ederiz. Lütfen tedavi sürecinizi aksatmayınız. İlgilendiğiniz için teşekkür ederiz.

Ayşe Aldemir LA BEAUTÈ

Çukurambar

devamını oku... Adres: Dumlupınar Bulvarı 9/A YDA Center A2 Blok Kat:4 No:98 Çukurambar-Ankara

Jasminn Beauty Club

Batıkent

devamını oku... Adres: Ergazi Mahallesi Cengiz Aytmotov Caddesi No:19/AC Batıkent-Ankara

Ozon Estetik Güzellik Akademisi

Eryaman

2013 de kurulan salonumuz Eryaman Altay mahallesindedir. siz değerli danışanlarımıza en kaliteli hizmeti sunmak, sizleri hijyenik koşullarda, tecrübeli ve profesyonel kadromuzla sizleri güzel hissettirmek ve bundan mutlu ayrılmanızı sağlamak temel hedefimizdir. Yine Eryaman bölgesinde Akademimiz olup bu sektör eğitimli uzmanlar yetiştirmekteyiz. Salonumuz aile ortamı olup, keyifle zaman geçirebileceğiniz bir yerdir. Ayak bakımı , manikür, ipek kirpik, lifting, protez tırnak, kalıcı makyaj, cilt bakımı, depilasyon, masaj ,bölgesel incelme, lazer vb birçok alanda hizmet vermekteyiz. Kendinizi özel hissetmek istiyorsanız mutlaka salonumuza bekliyoruz. GEÇ KALMA GENÇ KAL.devamını oku... Adres: Altay Mahallesi 27.Cadde No: 17 1. Etap Eryaman - Ankara

Yiğit Gürsoy BodyWell

Yaşamkent

devamını oku... Adres: Yaşamkent Mahallesi, 3207. Caddesi, No: 51 Yaşamkent - ANKARA

Es Epilasyon ve Güzellik

Etimesgut

devamını oku... Adres: İstasyon Mahallesi Alparslan Türkeş Caddesi No:8/2 Uğur Apartmanı Etimesgut-Ankara

Marsel Beauty Bar

Etlik

devamını oku... Adres: İncirli Mahallesi General Dr. Teyfik Sağlam Caddesi No:76/6 Etlik-Ankara

Es Güzellik Merkezi

Kızılay

devamını oku... Adres: Meşrutiyet Caddesi Konur Sokak Özsoy İş Merkezi No:25/18 Kızılay-Ankara

Neslihan Sofu Beauty

Mustafa Kemal Mahallesi

Ben Neslihan Sofu 30 Eylül 2021 yılında güzellik sektörüne giriş yaptım. Vizyonumuz her geçen gün daha da büyüyen güzellik sektöründe yenilikleri takip ederek danışanlarımıza en iyi hizmeti vermek, merkezimiz Mustafa Kemal Mahallesi 2144 sokak Beren plaza'da hizmet vermektedir.

Neslihan Sofu Beauty'de hydrofacial cilt bakımı, klasik cilt bakımı, akne bakımı, leke giderme bakım ve protokolleri anti aging bakımlar, cilt yenileme, bölgesel incelme, heykeltras magic crush ,ödem atma, lenf drenaj, kas güçlendirme ve yağ yakma uygulamaları yapıyoruz. Kalıcı makyaj, pudralama microbleading, dudak renklendirme, babyliner uyguluyoruz.

Türkiye'de sayılı cihazlar dan olan hibrit teknoloji buz lazer epilasyon yapıyoruz. Etkisi kısa sürede gözle görülmektedir.
Protez tırnak, kalıcı oje, manikür, pedikür uyguluyoruz. Batık tırnakları çıkarıyoruz.
devamını oku...
Adres: 2144.Sokak Beren Plaza No:14/11 Mustafa Kemal Mahallesi-Ankara

Özel Elos Lazer Polikliniği

Kızılay

Özel Elos Lazer Polikliniği - KIZILAY LAZER EPİLASYON

Elos Lazer Güzellik ve Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından 2007 yılında Ankara'nın Kızılay semtinde "Lazerlife Güzellik Merkezi" olarak kurulan kliniğimiz, 2010 yılında Sağlık Bakanlığının çıkardığı tabela isimlerinde Lazer kelimesinin kullanımını yasaklayan genelge sebebiyle, Lazerlife olan tabela ismimizi "Özel Elos Polikliniği" olarak değiştirdik. Bu tarihten günümüze kadar Özel Elos Polikliniği olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

12 yıldır güzellik ve estetik alanında çalışmaktayız.

İlk kuruluşumuzdan bu zamana kadar kliniğimizde her zaman tam gün dermatoloji uzmanı doktorumuz bulunmaktadır. Sağlık bakanlığı tarafından ruhsatlandırılan kliniğimizde pazar günü hariç her gün saat 09:00 ile 19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.
devamını oku...
Adres: Ziya Gökalp Caddesi 12/4 Kızılay-Ankara

Shine Beauty

İncek

Ankara İncek'de yer alan, İncek bulvarı ve Barış caddesi üzerinden çift girişli ve çift cepheli,üniversitelere komşu,aydınlık,ferah,iç dizaynında modern renkler ve aksesuarlar kullanılmış,hijyen ve memnuniyet esaslı Shine Beauty güzellik salonuyuz.

Otobüs ve dolmuş için ulaşımı İncek bulvarı üzerinden sağlanmaktadır. Ön ve arka cephemizde otoparkımız mevcuttur. Sadece işlemler için değil, bahçemizde keyifli bir sohbet için uğrayan danışanlarımız arasında sizleri de görmeyi çok isteriz. Shine Beauty ailesi olarak tecrübeli ve deneyimli ekibimizle hizmetinizdeyiz.
devamını oku...
Adres: Kızılcoşar Mah. Barış Caddesi No:25/1 İncek - Ankara
Ankara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon