OMUZLAR İÇİN LAZER EPİLASYON

blog yazısı ekle !

OMUZLAR İÇİN LAZER EPİLASYON

OMUZLAR İÇİN LAZER EPİLASYON

Vücudumuzda ki istenmeyen tüyleri ağda, jilet ve epilatör aletleri ile almaktan sıkıldığınız gerçeğini artık kendinize itiraf etmeniz gerekmektedir. Lazer epilasyonu yöntemi ile kalıcı sonuçlar alındığını duymuş olmalısınız. Peki, sizler de istenmeyen tüylerinizden kurtulmayı istemez misin? Tabi ki de istersiniz.Ankara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon
Lazer epilasyon vücudunuzun her bölgesine uygulanabilecek bir uygulamadır. Kurtulmakta sıkıntı yaşayacağınız omuz bölgesinden bahsetmek istiyorum. Genellik ile erkeklerde görülen bu omuz bölgesinde ki istenmeyen tüyler ciddi anlamda başa bela olduğunu söyleyebilirim. Ve omuz bölgesine lazer epilasyonunu oldukça fazla tercih eden erkekler ciddi anlamda rahatladıklarını söylediklerini duyduğumu sizlere aktarabilirim. Sonuçta partnerleri ile sıkıntılar dahi yaşayanlara rastladığım bu gibi sıkıntılardan kurtulduklarını rahatlık ile söylemektedirler. Peki omuz bölgesine lazer epilasyon nasıl yapılmaktadır.

Şöyle anlatayım, lazer epilasyonda omuz bölgesinde ki tüyleri ilk aşamada tıraş edilmektedir. Bu işlem yapıldıktan sonra omuz bölgesinde ki hangi tüylere müdahale edilecek ise o bölge karar verilip beyaz bir kalem ile bölgede ki istenmeyen tüylerin sınırı çizilmektedir. Bu doktorunuza ciddi anlamda kolaylık sağlamaktadır. Böylelikle doktorunuz hangi alanlarda ki tüylere müdahale edeceğini unutmayacaktır.

Lazer epilasyon cihazının dozu bölgede ki tüy cinsine göre ayarlanmaktadır. Omuz bölgesi genel olarak yaz aylarında güneşi oldukça fazla çekip ve uzun süre bronz kalan bir bölge olduğundan kaynaklı sırt, göğüs ve diğer bölgelere oran ile 1 ve ya 2 doz daha düşük yapılmaktadır. Omuz bölgesindeki istenmeyen tüylere yapılacak olan lazer epilasyon işlemleri diğer bölgelere oran ile daha iyi sonuçlar alınan bölgedir. Diğer bölgelere oran ile yaklaşık olarak 1-2 seans daha çabuk bittiğini söyleyebilirim.

Omuz bölgesine yapılacak olan lazer epilasyon seans sayıları ise yapılacak olan kişinin tüy yapısına, ten rengine ve epilasyon yaptıracak olan kişinin seanslarına düzenli gidip gitmemesine göre değişiklik göstermedir. Ama ortalama olarak ten rengi açık, tüy rengi koyu olan insanlar da 5-6 seans da istenilen seansa rahatlık ile ulaşılabilirken, esmer tenli, tüy rengi koyu ve ince olan insanlarda yaklaşık 7-8 seansta istenilen sonuç alındığını söylemek oldukça kolaydır. Çok nadir gözükse de bazı insanların tüy yapıları oldukça iyi olduğundan ötürü 3-4 seansta başarılı sonuçlar alınabilir.

Özel Elos Lazer Polikliniği

Kızılay

Özel Elos Lazer Polikliniği - KIZILAY LAZER EPİLASYON

Elos Lazer Güzellik ve Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından 2007 yılında Ankara'nın Kızılay semtinde "Lazerlife Güzellik Merkezi" olarak kurulan kliniğimiz, 2010 yılında Sağlık Bakanlığının çıkardığı tabela isimlerinde Lazer kelimesinin kullanımını yasaklayan genelge sebebiyle, Lazerlife olan tabela ismimizi "Özel Elos Polikliniği" olarak değiştirdik. Bu tarihten günümüze kadar Özel Elos Polikliniği olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

12 yıldır güzellik ve estetik alanında çalışmaktayız.

İlk kuruluşumuzdan bu zamana kadar kliniğimizde her zaman tam gün dermatoloji uzmanı doktorumuz bulunmaktadır. Sağlık bakanlığı tarafından ruhsatlandırılan kliniğimizde pazar günü hariç her gün saat 09:00 ile 19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.
devamını oku...
Adres: Ziya Gökalp Caddesi 12/4 Kızılay-Ankara

Yiğit Gürsoy BodyWell

Yaşamkent

devamını oku... Adres: Yaşamkent Mahallesi, 3207. Caddesi, No: 51 Yaşamkent - ANKARAAnkara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon