OMUZLAR İÇİN LAZER EPİLASYON

blog yazısı ekle !

OMUZLAR İÇİN LAZER EPİLASYON

OMUZLAR İÇİN LAZER EPİLASYON

Omuz bölgelerinde bulunan istenmeyen tüyler hem kadınlar hem de erkekler için büyük bir sorun. Öncelik ile görünüş ve estetik açıdan pek tercih edilmeyen omuz kıllanması için uygulanan yapışkan ağda uygulamaları ve çeşitli birçok yöntem yetersiz kalmış durumdadır. Ancak teknolojinin gelişmesi ile birlikte birçok şey gibi istenmeyen tüylere de kalıcı çare bulunmuş durumda. Evet yanlış okumuyorsunuz. Omuz bölgesinde yer alan istenmeyen tüylerinizden kurtulmak istiyorsanız eğer lazer epilasyon tedavisine başvurarak kesin çözümün tadını çıkarabilirsiniz.
Ankara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon
Omuz bölgesi lazer epilasyon son zamanlar sık tercih edilen bir uygulamadır. Önceleri tereddüt ile karşılanan ve kesin çözüm sunacağına dair tereddüt oluşturan bir sapma da duruyordu. Ancak şimdi kullanılan cihazların konforlu olması kullanılabilirliğin artması ve hala lazer epilasyon cihazlarının fonksiyonlarının artmasını sağlayacak buluşlar ve imkanlar kullanılmakta. Her cihaz insanlar ile buluşmadan önce test aşamasından geçmiş durumda. Bu yüzden gönül rahatlığı ile kullanmanızı tavsiye ederiz. Bir de size uygulanacak süreçten bahsetmek isterim. Lazer epilasyon uygulanan bölgeye göre farklılık göstermektedir.

Bunun ile kalmayıp cilt renginin açık ve ya koyu oluşuna, kıl köklerinin rengine ve ya kalınlığına göre değişkenlik göstermektedir. Bu sebepten dolayı seans süreleri değişmektedir. Kıl kökleriniz koyu renkte ve cildiniz açık renkte ise seans süresi kısalmakta ancak bunun tam tersi cildiniz koyu renkte kıl kökleriniz ise açık renkte ise seans süreleri uzamaktadır.

Seans süreleri 5 ila 8 olarak değişmektedir. Eğer seans sürelerinizi aksatmaz ve ya ara vermezseniz bu süre kısalabilir. Bir seans süresi yaklaşık 20 ila 30 dakika sürmektedir. Omuz bölgesin de yer alan cildinizin kalın olması sebebi ile birlikte ince olması da lazer epilasyon sürecinde etki etmektedir. Peki lazer epilasyon uygulamasında tercih edilen güzellik merkezleri uygun mudur sorusuna gelince… İstenmeyen tüylerinizden kurtulmak için yapacağınız tedaviyi güzellik merkezlerinde yaptırmanız gerekmektedir.

Lazer epilasyon güzellik merkezlerinin sağlıklı bir şekilde tasarlanması cihazlarının her 6 ayda bir bakını yaptırılması çok önemlidir. Oluşabilecek her hangi bir komplikasyon da ise hemen uzman doktorunuza ulaşmanızı tavsiye ederiz.


Aden Beauty Güzellik Salonu

Mustafa Kemal Mahallesi

HAKKIMIZDA

Aden Beauty Estetik ve Güzellik Merkezi sektörde 20 yıllık tecrübe sonrasında Ankara Çankaya'da yer alan Cepa Ofis Kule'de hizmet vermeye başlamıştır.

"Siz Değerlisiniz!" sloganıyla yola çıkarak müşterilerine en iyi ve en kaliteli Vip hizmeti vermeyi amaç edinmiştir. Güzellik ve bakım sektöründe hijyen, kalite, deneyim ve memnuniyet birbiri ile bağlantılıdır. Her bir detayın öneminin farkındayız ve müşteride kalıcı memnuniyeti öncelikli hedefimizdir.

Alanında uzman, deneyimli ve güler yüzlü ekibimizle yüksek prestijli, merkezi konumda yer alan salonumuzda randevu sistemi ile bakımlar kişiye özel olarak programlanır ve uygulanır. Son derece nezih ve konforlu bir ortamda hizmet sunan güzellik merkezimizde bakım seanslarımız esnasında kullanılan ürünler, solüsyonlar, serumlar, dermokozmetik, fda onaylı ve insan sağlığı bakımından yan etkisi olmayan doğal ürünlerdir.

Buz Epilasyon işlemi için ücretsiz deneme atışı, ücretsiz cilt analizi ve ücretsiz ön görüşmeler için sizleri merkezimizde ağırlamaktan memnuniyet duyacağız. Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Aden Beauty Estetik ve Güzellik Merkezidevamını oku...
Adres: Mustafa Kemal Mah. 2123. Sokak No:2 Cepa Ofis Plaza 3. Kat Kapı No:302 Çankaya - Ankara

Yiğit Gürsoy BodyWell

Yaşamkent

devamını oku... Adres: Yaşamkent Mahallesi, 3207. Caddesi, No: 51 Yaşamkent - ANKARA

Özel Elos Lazer Polikliniği

Kızılay

Özel Elos Lazer Polikliniği - KIZILAY LAZER EPİLASYON

Elos Lazer Güzellik ve Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından 2007 yılında Ankara'nın Kızılay semtinde "Lazerlife Güzellik Merkezi" olarak kurulan kliniğimiz, 2010 yılında Sağlık Bakanlığının çıkardığı tabela isimlerinde Lazer kelimesinin kullanımını yasaklayan genelge sebebiyle, Lazerlife olan tabela ismimizi "Özel Elos Polikliniği" olarak değiştirdik. Bu tarihten günümüze kadar Özel Elos Polikliniği olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

12 yıldır güzellik ve estetik alanında çalışmaktayız.

İlk kuruluşumuzdan bu zamana kadar kliniğimizde her zaman tam gün dermatoloji uzmanı doktorumuz bulunmaktadır. Sağlık bakanlığı tarafından ruhsatlandırılan kliniğimizde pazar günü hariç her gün saat 09:00 ile 19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.
devamını oku...
Adres: Ziya Gökalp Caddesi 12/4 Kızılay-AnkaraAnkara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon