SIRT BÖLGESİ LAZER EPİLASYON

blog yazısı ekle !

SIRT BÖLGESİ LAZER EPİLASYON

SIRT BÖLGESİ LAZER EPİLASYON

Sırt bölgesi için lazer epilasyon uygulaması yaptırmak isteyen kişiler genellikle bu bölgeleri hassas olduğu düşünürler ve buna bağlı olarak tereddüt içerisine girerler.Ancak lazer epilasyon yaptırmak isteyenlerin bu türden bir tedirginlik yaşamaması gereklidir. Zira lazer epilasyon uygulamasının kesin olarak işlemesinde en çok yardımcı olan unsur kişilerin bu işlemleri yaparken tedirginlik ve korkularının üzerlerinden atmasıdır.
Ankara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer EpilasyonBu şekilde kişiler vücutlarında lazer epilasyon işlemi gördürtürken çok daha sağlıklı, net bir sonuca varırlar. Sırt bölgesi epilasyon, vücudun diğer bölgelerine göre çok daha hassas bir bölgedir. Bu yüzden bu bölgeye uygulanacak ışınlar genellikle bir uzman tarafından takip edilir. Ayrıca bu bölge için kullanılan ışınlara takviye olarak krem vs gibi şeyler de kullanılır. Bu sayede lazer epilasyon yaptıran kişinin sırt bölgesinde herhangi bir cilt lekesi vs gibi şeyler belirlemez. Böylece kişi pürüzsüz ve sağlıklı bir beden ile lazer epilasyon işlemlerini rahatlıkla yerine getirebilir.

Yiğit Gürsoy BodyWell

Yaşamkent

devamını oku... Adres: Yaşamkent Mahallesi, 3207. Caddesi, No: 51 Yaşamkent - ANKARA

Özel Elos Lazer Polikliniği

Kızılay

Özel Elos Lazer Polikliniği - KIZILAY LAZER EPİLASYON

Elos Lazer Güzellik ve Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından 2007 yılında Ankara'nın Kızılay semtinde "Lazerlife Güzellik Merkezi" olarak kurulan kliniğimiz, 2010 yılında Sağlık Bakanlığının çıkardığı tabela isimlerinde Lazer kelimesinin kullanımını yasaklayan genelge sebebiyle, Lazerlife olan tabela ismimizi "Özel Elos Polikliniği" olarak değiştirdik. Bu tarihten günümüze kadar Özel Elos Polikliniği olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

12 yıldır güzellik ve estetik alanında çalışmaktayız.

İlk kuruluşumuzdan bu zamana kadar kliniğimizde her zaman tam gün dermatoloji uzmanı doktorumuz bulunmaktadır. Sağlık bakanlığı tarafından ruhsatlandırılan kliniğimizde pazar günü hariç her gün saat 09:00 ile 19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.
devamını oku...
Adres: Ziya Gökalp Caddesi 12/4 Kızılay-AnkaraAnkara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon