SIRT BÖLGESİ LAZER EPİLASYON

blog yazısı ekle !

SIRT BÖLGESİ LAZER EPİLASYON

SIRT BÖLGESİ LAZER EPİLASYON

Lazer epilasyon tedavileri sadece yüz ve koltuk altına uygulanmıyor genel olarak istenmeyen tüy sorununuz nerede var ise oraya uygulanıyor. Buda diğer eski moda yöntemlerden daha çok tercih edilmesini sağlıyor. Bu tercihler doğrultusunda ise mükemmel sonuçlar ortaya konuyor.Ankara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon


Lazer epilasyon tedavileri seans süreleri alanın büyüklüğüne kıl yoğunluğuna göre değişmekte. Ama genel olarak lazer epilasyonla ilgili detaylar hastadan hastaya ve doktordan doktora değişiklik göstermekte. Tabi ki lazer epilasyon tedavilerini sadece yapma ile yetkili olarak uzman doktorlar var. Yani bu yasal olarak sadece uzman doktorların lazer epilasyon yapabilecekleri anlamına geliyor.Bu da önünüze gelen her yerden lazer epilasyon yaptırmamanız lazer epilasyon tedavisini yaptıracağınız yeri daha önceden araştırmanız gerektiği anlamına geliyor. Bu araştırmalarda referanslara gerekli bakımların yapılıp yapılmadığına dikkat etmeniz çok çok önemli. Sağlığınız ile ilgili olan her konuda özen ile detayları incelemeniz geri dönüşü olmayan sağlığınızı korumanızı sağlar. Bu ise siz ve sevdiklerinizi her zaman mutlu kılar.

Bu arada lazer epilasyonda sırt bölgesi diğer bölgelere nazaran daha uzun sürmektedir. Sırt bölgesi lazer epilasyon tedavisi sırttaki derinin kalın olmasından kaynaklı seans süreleri de diğer seans sürelerinden biraz uzundur. Bu şekilde kıl köklerine uygulanan lazer tedavi sonrasında kıllar belli bir süre sonrasında kendiliğinden dökülmeye başlar. Bu lazer epilasyonun başarılı olduğunu gösterir. Lazer epilasyon sonrası kızarıklık olabilir.

Bu lazer tedavilerinde normal karşılanır. Bir kaç gün içinde o kızarıklıklar kendiliğinden geçerler. Ama lazer epilasyon sonrası lazer tedavisinin uygulandığı alanda şişme aşırı şekilde su toplama ve ya iltihaplanma oluyor ve ya oluşmaya başlıyor ise size lazer epilasyon tedavisini uygulayan uzman doktor ile bir an önce iletişime geçin. Hatta bir an önce güzellik merkezlerine gidip kontrollerinizi yapmasını talep edin. Bunun gibi durumlarla çok az karşılaşılır. Karşılaşıldığında hızlı müdahale etmek çok önemlidir. Erken yapılan her tetkik sizin için hayati önem taşımaktadır. Lazer epilasyon sonrası ilk üç ay çok önemlidir. Sonrasında her şey eski haline döner ve hayatınız istenmeyen tüyleriniz olmadan devam eder. Bu yüzden sizin takibiniz doktorunuzun tedavisi kadar önem arz etmektedir. Sağlığınızı sürekli takip altında tutmayı ihmal etmeyiniz. Sağlık ihmale gelmez.


Özel Elos Lazer Polikliniği

Kızılay

Özel Elos Lazer Polikliniği - KIZILAY LAZER EPİLASYON

Elos Lazer Güzellik ve Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından 2007 yılında Ankara'nın Kızılay semtinde "Lazerlife Güzellik Merkezi" olarak kurulan kliniğimiz, 2010 yılında Sağlık Bakanlığının çıkardığı tabela isimlerinde Lazer kelimesinin kullanımını yasaklayan genelge sebebiyle, Lazerlife olan tabela ismimizi "Özel Elos Polikliniği" olarak değiştirdik. Bu tarihten günümüze kadar Özel Elos Polikliniği olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

12 yıldır güzellik ve estetik alanında çalışmaktayız.

İlk kuruluşumuzdan bu zamana kadar kliniğimizde her zaman tam gün dermatoloji uzmanı doktorumuz bulunmaktadır. Sağlık bakanlığı tarafından ruhsatlandırılan kliniğimizde pazar günü hariç her gün saat 09:00 ile 19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.
devamını oku...
Adres: Ziya Gökalp Caddesi 12/4 Kızılay-Ankara

Yiğit Gürsoy BodyWell

Yaşamkent

devamını oku... Adres: Yaşamkent Mahallesi, 3207. Caddesi, No: 51 Yaşamkent - ANKARAAnkara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon