ÜMİTKÖY OZON SAUNA

blog yazısı ekle !

ÜMİTKÖY OZON SAUNA

OZON SAUNA TERAPİSİ ADETA BİR MUCİZE! – ÜMİTKÖY OZON SAUNA

Eminiz hepiniz son yıllarda ozon sauna kavramını gittikçe daha çok duymaya başladınız. Bunun sebebi ozon saunanın bir değil birçok farklı sorunun çözümünde kullanılan en etkili yöntemlerden biri olması. Ozon sauna terapisi ile vücudunuzdaki estetik olarak sizi rahatsız eden birçok sorundan kurtulma şansına sahipsiniz. Üstelik artık Ankara'da da ozon sauna seansları yaptırmak mümkün.

Ata Estetik

Çayyolu

Ata Estetik - ÇAYYOLU GÜZELLİK SALONUdevamını oku... Adres: Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi 2716. Caddesi Orun Villaları No:11 Çayyolu-Ankara

Ozon sauna her derde deva

Ozon sauna o kadar farklı sorunların çözümü için kullanılabiliyor ki bu mucizevi uygulama için her derde deva demek pek de abartı değil. İşte ozon sauna seanslarının sağladığı faydalar;

  • Detoks: Ozon sauna ile vücuda verilen ısı sayesinde vücutta biriken toksin maddelerin vücuttan ter ile atılması sağlanır.
  • Yorgunluktan kurtarır: Ozon sauna seansları insana enerji verir.
  • Zayıflatır: Ozon sauna seansları vücut ısısında yükselme ile birlikte kan dolaşımında hızlanma ve bunun beraberinde de yağ yakmayı getirir.
  • Ağrıları azaltır: Toksin birikmesi nedeni ile oluşan ağrıların azalmasına yardımcı olur.

Daha fazlası için…

Bunlar ozon saunanın faydalarından sadece bir kaçı! Daha fazlasını öğrenmek ve bu mucizevi yöntem ile yeniden doğmak için Ümitköy 'de bulunan güzellik salonları sizleri bekliyor.