ÜST BACAK LAZER EPİLASYON

blog yazısı ekle !

ÜST BACAK LAZER EPİLASYON

ÜST BACAK LAZER EPİLASYON

İstenmeyen tüylerinizden şikayetçi iseniz ve artık almak işkence geliyor ise lazer epilasyon ile tedavi yöntemini düşünmenizi isteyeceğiz. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte lazer epilasyon tedavisi de oldukça gelişmiş durumda. Devamlı olarak seanslarını aksatmayan kişilerin memnuniyeti %90 olmuş durumda. Yapılan araştırmalarda kişilerin lazer epilasyon yaptırmak istediklerini ancak belli korku ve tereddütlerinden dolayı lazer epilasyon tedavisi uygulamaktan vaz geçtikleri saptanmıştır. Ancak vazgeçmeye kadınlarında lazer epilasyon tedavisinden çok memnun kaldığını ve diğer bölgelere de uyguladıkları görülmektedir.Ankara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon
İçinizden lazer ışınlarına dair sorularınızın olduğunu duyar gibiyiz. Lazer kelimesi sizi korkutmasın cilde uygulanan lazer ışını sağlığınızı tehdit edecek faktörler barındırmamak ile birlikte cildinizde meydana gelen lekeleri yok etmek için de kullanılır. Ancak şu an ki konumuz, üst bacak bölgesinde lazer epilasyon tedavisi uygulanır mı sorusudur.

Evet üst bacak bölgesinde kolaylık ile lazer epilasyon tedavisini uygulayabilirsiniz. Kıl kökleriniz koyu renkte ise ve cildiniz açık renkte ise uygulanması daha kolay olacaktır. Çünkü lazer epilasyon tedavisinde atılan lazer ışınları direk olarak koyu renkte ki kıl köklerinizi algılar. Cildinizin açık renkte oluşu ise ayrı bir avantaj sağlayacaktır. Çünkü lazer ışını koyu bölgeyi algılar.

Hem kıl kökünüzün açık renkte olması hem de cildinizin koyu renkte olması demek uzayacak bir seansın haberini vermektedir. Ancak üzülmeyiniz ilerleyen teknoloji ile birlikte lazer epilasyon cihazlarının fonksiyonelliği de artmış durumdadır. Ayarlanan uygulamalar ile cildinizde bulunan kıl köklerine direk olarak nüfuz edecek teknolojiye sahip durumdayız. Seans süreleri ise cildinizin yapısına göre farklılık göstermektedir. Eğer seanslarınızı kaçırmaz ve yarıda bırakmaz iseniz çok çabuk sonuca ulaşa bilirsiniz.

Doktorunuzun üst bacağınıza göre çıkaracağı takvimde sonuç almanız hızlanacaktır. Cildinizde oluşabilecek kızarıklıklar ve kabarmalar gayet tabi bir durumdur. Ancak süreç uzar ise ve bir aya kadar geçmeyen hatta daha kötüye giden durum ila karşılaşırsanız hemen uzman doktorunuza danışmalısınız. Seçeceğiniz tedavi yerlerinin, temiz ve hijyenik güzellik merkezleri olması gerekmektedir. Eğer lazer epilasyon cihazının bakımları yaptırılmıyor ise cildiniz de beklenmedik bir durum ile karşılaşabilirsiniz. İyi günler dileriz.

Aden Beauty Güzellik Salonu

Mustafa Kemal Mahallesi

HAKKIMIZDA

Aden Beauty Estetik ve Güzellik Merkezi sektörde 20 yıllık tecrübe sonrasında Ankara Çankaya'da yer alan Cepa Ofis Kule'de hizmet vermeye başlamıştır.

"Siz Değerlisiniz!" sloganıyla yola çıkarak müşterilerine en iyi ve en kaliteli Vip hizmeti vermeyi amaç edinmiştir. Güzellik ve bakım sektöründe hijyen, kalite, deneyim ve memnuniyet birbiri ile bağlantılıdır. Her bir detayın öneminin farkındayız ve müşteride kalıcı memnuniyeti öncelikli hedefimizdir.

Alanında uzman, deneyimli ve güler yüzlü ekibimizle yüksek prestijli, merkezi konumda yer alan salonumuzda randevu sistemi ile bakımlar kişiye özel olarak programlanır ve uygulanır. Son derece nezih ve konforlu bir ortamda hizmet sunan güzellik merkezimizde bakım seanslarımız esnasında kullanılan ürünler, solüsyonlar, serumlar, dermokozmetik, fda onaylı ve insan sağlığı bakımından yan etkisi olmayan doğal ürünlerdir.

Buz Epilasyon işlemi için ücretsiz deneme atışı, ücretsiz cilt analizi ve ücretsiz ön görüşmeler için sizleri merkezimizde ağırlamaktan memnuniyet duyacağız. Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Aden Beauty Estetik ve Güzellik Merkezidevamını oku...
Adres: Mustafa Kemal Mah. 2123. Sokak No:2 Cepa Ofis Plaza 3. Kat Kapı No:302 Çankaya - Ankara

Özel Elos Lazer Polikliniği

Kızılay

Özel Elos Lazer Polikliniği - KIZILAY LAZER EPİLASYON

Elos Lazer Güzellik ve Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından 2007 yılında Ankara'nın Kızılay semtinde "Lazerlife Güzellik Merkezi" olarak kurulan kliniğimiz, 2010 yılında Sağlık Bakanlığının çıkardığı tabela isimlerinde Lazer kelimesinin kullanımını yasaklayan genelge sebebiyle, Lazerlife olan tabela ismimizi "Özel Elos Polikliniği" olarak değiştirdik. Bu tarihten günümüze kadar Özel Elos Polikliniği olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

12 yıldır güzellik ve estetik alanında çalışmaktayız.

İlk kuruluşumuzdan bu zamana kadar kliniğimizde her zaman tam gün dermatoloji uzmanı doktorumuz bulunmaktadır. Sağlık bakanlığı tarafından ruhsatlandırılan kliniğimizde pazar günü hariç her gün saat 09:00 ile 19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.
devamını oku...
Adres: Ziya Gökalp Caddesi 12/4 Kızılay-Ankara

Yiğit Gürsoy BodyWell

Yaşamkent

devamını oku... Adres: Yaşamkent Mahallesi, 3207. Caddesi, No: 51 Yaşamkent - ANKARA
Ankara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon