YÜZ BÖLGESİ LAZER EPİLASYONUNDA NELERE DİKKAT EDİLMELİDİR?

blog yazısı ekle !

YÜZ BÖLGESİ LAZER EPİLASYONUNDA NELERE DİKKAT EDİLMELİDİR?

YÜZ BÖLGESİ LAZER EPİLASYONUNDA NELERE DİKKAT EDİLMELİDİR?

İstenmeyen tüylerinizden kurtulmanın gelişen teknoloji ile daha kolay olduğunu söyleyebilirim. Peki, bu kolaylık nasıl olacaktır tabi ki lazer epilasyon yöntemi ile olacağınızı garanti ediyorum. İlk olarak lazer epilasyon konusunda internetten ve ya en yakın poliklinikliğe gidip ciddi anlamda bir araştırma yapmanızı tavsiye ediyorum.
Ankara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon

Peki, lazer epilasyonunda nelere dikkat etmelisiniz? Ne tür konularda yapacağınızı bilmiyor olabilirsiniz. Size biraz yardım etmek amaç ile bir şeyler yazmayı tercih ettim. Lazer epilasyon yaptırmaya karar verdiğinizde bir poliklinikliğe gidip bu yerin lazer epilasyonda ne kadar yetkin olduğunu araştırmalısınız. Ayrıyeten lazer epilasyon yapacak olan kişinin bu alanda uzman olup olmadığını kontrol etmenizi tavsiye ederiz. Sonuçta kendiniz o hekime emanet edeceksiniz. Diğer bir husus da kullanılacak olan cihazlara dikkat etmelisin. Lazer epilasyon cihazları genellik ile 6 ayda bir başlıkları değişmektedir.

Lazer epilasyonu yaptıracağınız yere bu soru sormanız gerekmektedir. Daha sonrasında doktorunuz tarafından tüy cinsinize ve cilt yapınıza uygun lazer epilasyon cihazı belirlenerek uygulamaya başlanır. Daha acısız ve ağrısız bir şekilde lazer epilasyon uygulaması gerçekleştirmek istiyorsanız eğer seçilecek olan cihaz oldukça önemli olduğunu söyleyebilirim.

Lazer epilasyon cihazları açık (beyaz) , sarışın ve buğday tenliler için oldukça başarı sonuçlar alınacağı şekilde uygulana bilinmektedir. Lazer epilasyon uygulaması seanslarınıza düzenli olarak gideceğiniz sürece oldukça güvenilir ve etkili bir yöntem olduğunu söylemek gerek. Ayrıyeten yaz aylarında bronzlaşmış ve koyu ( esmer) ten rengine sahip olan insanlar içinde teknolojinin gelişmesi ile birlikte kullanılır hale gelinmiştir. Önceki senelerde koyu ( esmer) tenliler için kullanılamayan lazer epilasyon cihazları günümüzde oldukça iyi sonuçlar alındığını söyleyebilirim. Fakat lazer epilasyon uygulaması yaptırmak isteyen kişiler tekrardan söylemem gerektiğini düşünerek uzman hekimler tarafından kontrol edilmesi gerektiğini söylemem gerekmektedir.

Lazer epilasyon yaptırmadan önce ise 1 ay öncesinden tüy köklerinizi etkileyecek ağda, cımbız ve ya epilatör gibi etkenlerden uzak durmanızda fayda vardır. Dikkat etmeniz gereken diğer bir etken ise güneş ışığından ve bronzlaşmadan kaçınmanız gerekmektedir. Çünkü lazer epilasyon da en iyi sonuçlar kendi ten renginde alınmaktadır. Lazer epilasyon yaptıracağınız zaman kullanmakta olduğunuz her hangi bir ilaç varsa eğer epilasyon yapacak olan hekiminize danışmanızda fayda vardır. Lazer epilasyonu uygulaması yaptırırken tamamen beyaz tüyleri olan kişilerde, gebelik döneminde olan kişilere, sedef hastalığı olanlarda ve herhangi bir deri hastalığı yaşayan kişilere lazer epilasyonu pek önerilmemektedir. Böyle bir rahatsızlığınız varsa eğer doktorunuza söylemenizde fayda vardır.

Özel Elos Lazer Polikliniği

Kızılay

Özel Elos Lazer Polikliniği - KIZILAY LAZER EPİLASYON

Elos Lazer Güzellik ve Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından 2007 yılında Ankara'nın Kızılay semtinde "Lazerlife Güzellik Merkezi" olarak kurulan kliniğimiz, 2010 yılında Sağlık Bakanlığının çıkardığı tabela isimlerinde Lazer kelimesinin kullanımını yasaklayan genelge sebebiyle, Lazerlife olan tabela ismimizi "Özel Elos Polikliniği" olarak değiştirdik. Bu tarihten günümüze kadar Özel Elos Polikliniği olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

12 yıldır güzellik ve estetik alanında çalışmaktayız.

İlk kuruluşumuzdan bu zamana kadar kliniğimizde her zaman tam gün dermatoloji uzmanı doktorumuz bulunmaktadır. Sağlık bakanlığı tarafından ruhsatlandırılan kliniğimizde pazar günü hariç her gün saat 09:00 ile 19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.
devamını oku...
Adres: Ziya Gökalp Caddesi 12/4 Kızılay-Ankara

Yiğit Gürsoy BodyWell

Yaşamkent

devamını oku... Adres: Yaşamkent Mahallesi, 3207. Caddesi, No: 51 Yaşamkent - ANKARA
Ankara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon