Ankara Botoks

Ankara Güzellik Salonları Botoks

BOTOKS

Botoks kırışıkların giderilmesi için kullanılır. Doğru şekilde kullanıldıklarında ise hiç bir yan etkileri yoktur. Botoks uygulamasının amacı kasların gevşemesini sağlayan sinirleri bloke edere...
devamı...

Güzellik Salonu Ara

toplam 4 sonuç bulundu.
1 - 4 arası gösteriliyor.
Ankara Güzellik Salonları Botoks

BOTOKS

Botoks kırışıkların giderilmesi için kullanılır. Doğru şekilde kullanıldıklarında ise hiç bir yan etkileri yoktur. Botoks uygulamasının amacı kasların gevşemesini sağlayan sinirleri bloke ederek kırışıklıkların belirginliğini azaltmaktır.

Zaten botoksun da en etkili olduğu durum kırışıklıkların henüz daha yüzünüzde tam oturmadığı zamanlardır. Hamile veya emziren kadınlar botoks uygulamalarından önce de mutlaka doktorlarına başvurmalıdırlar. Botoks uygulamaları sonucu oluşabilecek bazı yan etkiler ise baş ağrısı, morarma, iğne yapılan bölgede ağrı ve çok nadir de olsa ateşlenme durumu gözlenebilir. Ayrıca düşük göz kapakları veya kaşlar da bir ay içerisinde eski haline gelecektir.

Eğer botoks uygulamasını yaptırmaya karar verdiyseniz, kullandığınız ilaçlar varsa, uygulamadan sonra ki bir kaç gün boyunca bu hapları almamaya özen gösterin. Çünkü bu sayede kanınızın sulanmasını ve ilacın etkisini göstermesine engel olmamış olursunuz. Aynı zamanda eğer farklı takviye hapları ve vitaminler de kullanıyorsanız bunu da doktorunuza söylemeli ve kullanıp kullanmamanız hakkında görüş almalısınız. Özellikle balık yağı, E vitamini, çeşitli sağlık otları kullanıyorsanız doktorunuz uygulama öncesinde ve sonrasında bir kaç hafta bunları kullanmayı bırakmanızı isteyebilir.

Botoks uygulamasını ilk kez uygulayacaklar için ise doktorunuzdan daha doğal ve etkileyici bir görünüş talebinde bulunmanız en doğrusu olacaktır. Zaten doktorunuz da kendi tecrübeleri ve yaptığı tetkikler sonucunda sizin için en uygun olan dozu belirlemekte zorlanmayacaktır.

Botoks uygulamaları oldukça etkili ve işe yarar yöntemlerdir bu yüzden rastgele uygulamalardan mutlaka uzak durmanız gerekecektir. Bu yüzden toplu halde yapılan tedaviler yerine bireysel uygulamaları tercih etmelisiniz.