Ankara Cilt PRP

Cilt PRP Ankara Güzellik Merkezleri

CİLT PRP

"Ankara'daki Cilt PRP merkezleri yukarıda listelenmiştir. Ankara Cilt PRP merkezlerini inceleyiniz."

Cilt PRP uygulaması, bir cilt gençleştirme yöntemidir ve bu yöntemde kişinin kendi kanından elde edilen plateletsler, büyüme hormonları ve kök hücreleri kullanılır. Bu maddeler kişinin kanından elde edildikten ve uygun forma getirildikten sonra aynı kişinin deri yüzeyinin hemen altına zerk edilirler. Bu sayede deri içerisinde ki kolajen miktarı artırılarak, kılcal damarlarında yeniden onarılması söz konusu olur. Z...
devamı...

Güzellik Salonu Ara

Arama Sonuçları

VIP+ Cilt PRP

toplam 3 sonuç bulundu.
1 - 3 arası gösteriliyor.
Cilt PRP Ankara Güzellik Merkezleri

CİLT PRP

"Ankara'daki Cilt PRP merkezleri yukarıda listelenmiştir. Ankara Cilt PRP merkezlerini inceleyiniz."

Cilt PRP uygulaması, bir cilt gençleştirme yöntemidir ve bu yöntemde kişinin kendi kanından elde edilen plateletsler, büyüme hormonları ve kök hücreleri kullanılır. Bu maddeler kişinin kanından elde edildikten ve uygun forma getirildikten sonra aynı kişinin deri yüzeyinin hemen altına zerk edilirler. Bu sayede deri içerisinde ki kolajen miktarı artırılarak, kılcal damarlarında yeniden onarılması söz konusu olur. Zaten bu özellikleri sonucunda da PRP yöntemi ile niçin cildin daha dolgun ve canlı hale geldiği anlaşılmış olur. Hatta PRP uygulamasının bu yenileyici özelliği, onun, ameliyatlar ve fiziksel tedaviler gibi çeşitli tıbbi alanlar içerisinde de kullanılmasını mümkün kılar. Ayrıca yakın zaman içerisinde estetik amaçlı kullanılan ilaçların içeriğinde de yerini almaya başlamış ve oldukça başarılı sonuçlar ortaya çıkmasını sağlamıştır.

Cilt PRP uygulamasının gerçekleştirilebilmesi için de öncelikle kişiden çok az bir miktar kan alınıp, santrifüj edilerek plazması elde edilir. Elde edilen bu plazma ardından uygulama yapılması istenilen bölgenin deri altına zerk edilir. Böyle bir uygulamanın seansı da yaklaşık 1 saat içinde tamamlanmaktadır.

Uygulama sayesinde ise artık göz çevresinde ki koyu renkli halkalar, ince kırışıklık veya çizgiler, boyun bölgesinde ki buruşukluklar ile ellerde ki yaşlılık izleri önemli ölçüde azaltılmış olup saç kaybının da önüne geçilmiş olur.

Tüm bu işlemler ve geçecek olan 3 seans sonrasında ise iki ile üç ay içerisinde çok doğal bir gençleştirici etkiyi cildiniz üzerinde hissetmeniz mümkün olacak.