Ankara Icoone

Ankara Güzellik Salonları Icoone

ICOONE

"Ankara'daki Icoone salonları listelenmiştir. Ankara Icoone salonlarını inceleyiniz."

Selülit tedavilerinde ve vücudunuzun yeniden forma girmesini sağlamakta ki en son teknolojilerden bir olan ICOONE uygulamalarıdır. Öyle ki bu uygulamanın olumlu etkileri daha uygulamaya başlanılan ilk bir kaç dakika içerisinde kendini göstermeye başlamaktadır. Uygulamanın başarısının arakasında bulunan teknik ise yan yana duran iki başlı mekanizmanın sorunlu bölge üzerinde oluşturduğu masaj etkisidir. Aynı zamanda her kişinin farklı ...
devamı...

Güzellik Salonu Ara

Arama Sonuçları

Aradığınız kriterlerde sonuç bulunamamıştır. Lütfen tekrar arama yapınız.
Ankara Güzellik Salonları Icoone

ICOONE

"Ankara'daki Icoone salonları listelenmiştir. Ankara Icoone salonlarını inceleyiniz."

Selülit tedavilerinde ve vücudunuzun yeniden forma girmesini sağlamakta ki en son teknolojilerden bir olan ICOONE uygulamalarıdır. Öyle ki bu uygulamanın olumlu etkileri daha uygulamaya başlanılan ilk bir kaç dakika içerisinde kendini göstermeye başlamaktadır. Uygulamanın başarısının arakasında bulunan teknik ise yan yana duran iki başlı mekanizmanın sorunlu bölge üzerinde oluşturduğu masaj etkisidir. Aynı zamanda her kişinin farklı sorunları ve ihtiyaçlarına göre seansların ayarlanabiliyor ve özelleştirilebiliyor olması ICOONE yöntemini çok daha başarılı bir selülit tedavi uygulaması haline getiriyor.

ICOONE cihazının birden çok başlığı olması aynı zamanda vücut üzerinde meydana getirdiği farklı masaj etkisinin de arkasında yatan sebeptir. Bu yüzden de yapılan sayısız klinik deney sonuçları da bu özel tasarımın çok olumlu sonuçlar verdiği yönündedir.

ICOONE uygulamaları ile elde edilen olumlu etkiler daha ilk uygulamadan itibaren fazlasıyla kendini belli eder ve uzmanınızın yardımıyla oluşturacağınız bir kişisel takip çizelgesi ile selülitlerinizin kaybolmasını ve görümümüzün üzerinde ki gelişimi daha net bir içimde takip etmenizi sağlar. Ayrıca her 5 seanstan sonra yapılacak olan geniş kapsamlı kontrollerle, vücudunuz için her şeyin yolunda gittiği garanti altına alınmış olur. Gerekiyorsa sonraki seanslar için daha özel uygulamalar veya farklı yaklaşımlar getirilebilir.

Genel itibariyle ise bir ICOONE terapisi ortalama 10 veya 15 seans sürebilir. Böylelikle elde edilmek istenen etkinin kalıcılığı da garanti altına alınacaktır.