Ankara Integral Cellu M6 (Endermologie) LPG

Ankara Güzellik Salonları Integral Cellu M6 (Endermologie) LPG

INTEGRAL CELLU M6 (ENDERMOLOJİ) LPG

"Ankara'daki Integral Cellu M6 (Endermoloji) LPG salonları listelenmiştir. Ankara Integral Cellu M6 (Endermoloji) LPG salonlarını inceleyiniz."

Integral Cellu M6 (Endermoloji) LPG uygulaması, herhangi bir ameliyata gerek olmadan selülitlerin görünümünü azaltan önemli bir yöntemdir. Bilindiği gibi selülitli bir cilt üzerinde portakal kabuğuna benzer çukurlu ve tümsekli bir yapı gözlenir, Bu oluşum kilo verilse veya selülitlerin sayısı azalsa bile daha kötü bir h...
devamı...

Güzellik Salonu Ara

Arama Sonuçları

Aradığınız kriterlerde sonuç bulunamamıştır. Lütfen tekrar arama yapınız.
Ankara Güzellik Salonları Integral Cellu M6 (Endermologie) LPG

INTEGRAL CELLU M6 (ENDERMOLOJİ) LPG

"Ankara'daki Integral Cellu M6 (Endermoloji) LPG salonları listelenmiştir. Ankara Integral Cellu M6 (Endermoloji) LPG salonlarını inceleyiniz."

Integral Cellu M6 (Endermoloji) LPG uygulaması, herhangi bir ameliyata gerek olmadan selülitlerin görünümünü azaltan önemli bir yöntemdir. Bilindiği gibi selülitli bir cilt üzerinde portakal kabuğuna benzer çukurlu ve tümsekli bir yapı gözlenir, Bu oluşum kilo verilse veya selülitlerin sayısı azalsa bile daha kötü bir hal alabilir. Bu nedenle tercih edilen Integral Cellu M6 (Endermoloji) LPG teknolojisi sayesinde bu sorun ortadan kaldırılabilir.

Fransız bilim adamları tarafından geliştirilen ve patenti bulunan bu yöntem sayesinde, selülitli bölgeye uygulanan masaj etkisiyle birlikte, cildiniz üzerinde ki olumsuz görüntü giderilmektedir. Aynı zamanda bu işlem sırasında gerçekleştirilen emme etkisi sayesinde çukurlu görünüm ve sarkmalar da ortadan kaldırılmış olur. Pürüzsüz bir cilt elde etmek için ise sadece 14 ile 28 hafta sürecek olan 45 dakikalık seanslar yeterli olacaktır. Bu seansların tamamlanmasından sonra ise aylık olarak yapılacak kısa kontroller ve uygulamalarla, yöntemin kalıcılığı sağlanmış olur.

Integral Cellu M6 (Endermoloji) LPG uygulamaları özellikle 30 ile 45 yaşları arasında bulunan ve hem beden sağlığına hem de zindeliğine dikkat eden kadınlarda en üst seviye de yararı sağlar. Hatta sürekli olarak takip edilen bir egzersiz programı olup, istediği sonuçları alamayan kişiler için bire bir çözüm olmaktadır. Bunlar dışında gün içerisinde yeteri kadar su tüketimine dikkat etmek de oldukça önemlidir. Bu sayede uygulamanın etkisi daha da artacaktır.