Ankara İp ile Yüz Asma

Ankara Güzellik Salonları İp ile Yüz Asma

İP İLE YÜZ ASMA

İp ile yüz asma tekniğinde isminden de anlaşılacağı üzere ipler ve üzerindeki kancalar vasıtası ile deriyi yukarı kaldırılır. İp ile yüz asma tekniğinde sarkan deri, gevşeyen kaslar nedeni ile bozulan yüz hatlarını yeniden şekillendirme işlemidir. İp ile yüz asma tekniğinde deri altında tıbbi malzemelerden olan ip yerleştirilmektedir. İp ile yüz asma tekniği sayesinde yüzü ge...
devamı...

Güzellik Salonu Ara

Arama Sonuçları

VIP+ İp ile Yüz Asma

toplam 3 sonuç bulundu.
1 - 3 arası gösteriliyor.
Ankara Güzellik Salonları İp ile Yüz Asma

İP İLE YÜZ ASMA

İp ile yüz asma tekniğinde isminden de anlaşılacağı üzere ipler ve üzerindeki kancalar vasıtası ile deriyi yukarı kaldırılır. İp ile yüz asma tekniğinde sarkan deri, gevşeyen kaslar nedeni ile bozulan yüz hatlarını yeniden şekillendirme işlemidir. İp ile yüz asma tekniğinde deri altında tıbbi malzemelerden olan ip yerleştirilmektedir. İp ile yüz asma tekniği sayesinde yüzü gerdirerek hatlar ortaya çıkarılır. Böylece yıllar içerisinde deforme olan dokular ve kaslara gençleştirme işlemi uygulanır. İşleme başlamadan önce doktor ya da uzman kontrolü gerekir. Ciltte meydana gelen sorunlar İp ile yüz asma tekniği ile çözülebilecek nitelikte olup olmadığına karar verilir. Daha sonra İp ile yüz asma tekniği kullanılarak tedavi süreci başlatılabilir.

İp ile yüz asma tekniği şu durumlarda kullanılmaktadır: yaşlılık çizgileri, ciltte gevşeme, esneklik kaybı, yüz hatlarını belirginleştirme, yer çekiminden kaynaklanan aşağı doğru gevşeme sorunlarının çözümünde idealdir.

İple Yüz Asma Yan Etkileri

İp ile yüz asma tekniği gerçekleştirmek için cerrahi ipler kullanıldığından yan etkileri neredeyse yoktur. Çünkü bu malzeme, zaman içerisinde derinin altında çözünerek kaybolmaktadır. Ayrıca işlem esnasında cerrahi müdahale olmadan yapıldığından yan etki olarak iz, yara vb. etkiler de bulunmamaktadır. Sadece geçici ve hafif morarma dışında korkulacak gibi yan etki görülmemektedir.

İple Yüz Germe Ne Kadar Kalıcı?

İp ile yüz asma tekniği için bölgesel hafif bir uyuşturma işlemi yapılır. Yani cerrahi operasyonlardaki yoğun ve tamamen uyuşturma işlemi bu yöntemde uygulanmaz. Ayrıca kullanılan ip malzemesi yaklaşık 11 ay içerisinde derinin altında çözünmektedir. Ancak bu durum sonucunda işlem etkisini kaybettiği algısı oluşmamalıdır. Yani İple Yüz Germe Ne Kadar Kalıcı? Sorusu yaklaşık 3 yıl gibi bir süre için geçerlidir.

İp ile yüz asma tekniği için yaklaşık 2 saat yeterli olmaktadır. Bu süre içerisinde ciltteki çizgileri düzeltmek, gevşemeyi ve sarkmaları toparlama gibi işlemler yapılmaktadır.

İple Yüz Germe Fiyatları 2018

İple Yüz Germe Fiyatları 2018 uygulama alanına, yapılacak işleme, işlemi yapacak hekime, kliniğe, şehir gibi faktörlere göre değişmektedir. Ayrıca İp ile yüz asma tekniğinde kullanılan malzemede fiyatların dalgalanmasında etkilidir. Mesela kullanılan malzemenin markası gibi. İlk öncelik doktor ve hasta görüşmesi gerekir. İp ile yüz asma tekniğinin ücreti geri planda kalır.

İple Yüz Germe Sonrası

İple Yüz Germe Sonrasında kişi günlük hayatına devam edebilecek kadar basit ve kolay bir uygulamadır. Ayrıca İple Yüz Germe Sonrasında 5 yaş gençleşme etkisi görülmektedir. Etkilerinin görülmesi için uzun bir süre beklemek yoktur. Çünkü etkileri seans sonrasında fark edilmektedir.

İşlem başarı ile tamamlandıktan sonra kişi eğer yüz bölgesine İp ile yüz asma tekniği uygulandıysa yüz hareketlerini kontrol etmelidir. Yani cildi fazla zorlayacak, yoracak derecede mimik hareketleri yapmamalıdır.

İple Yüz Daraltma

Geniş yüz hatları güzellik belirtisi standartlarına uymadığından kadınlar tarafından kabul edilmez. Dolayısı ile güzellik standardı olarak kabul edilen çeneden başlayan incelik yanaklara doğru hafif genişler. Yani v şeklidir. Bunun için cerrahi müdahaleye başvuran pek çok kadın vardır. Ancak İp ile yüz asma tekniğinde iple yüz daraltma işlemi de yapılmaktadır. Yani gençleştirme işlemi ile sınırlandırılmamalıdır. Ayrıca yüze şekil vermek için son derece güvenli bir uygulamadır.

Örümcek Ağı Estetiği Fiyatları 2018

Medikal estetik işlemleri için belli bir ücreti gözden çıkarmak gerekir. Ancak herkesin bu işlemler için parası olmayabilir. Örümcek Ağı Estetiği Fiyatları 2018 için kesin bir fiyat vermek söz konusu değildir. Çünkü kişinin sigortalı olması durumu da fiyatları değiştirmektedir.