Özel CLNC Medilife Polikliniği

  • Atatürk blv. 105/301 Şanlı İş Merkezi Kızılay-Ankara

Fotoğraflar

Bilgi

Genel Bilgi

Özel CLNC Medilife Polikliniği, Kızılay Lazer Epilasyon, Botox, Dolgu, Ankara

8 yıldır Ülkemizin başkenti olan Ankara'nın göbeğinde Atatürk Bulvarı üzerinde siz değerli Ankara'lılara ve Ankara'ya yolu düşen gerek kendi vatandaşlarımıza gerekse diğer ülke vatandaşlarına sağlık hizmeti vermektedir. Faaliyetine Lazer Epilasyon merkezi olarak başlamış olan Polikliniğimizin ilk ismi Clinic Lazer'dir. 2008 yılından itibaren Sağlık Bakanlığının yapmış olduğu mevzuat değişikliği sonrası, Bakanlık ruhsatlı Poliklinik olarak faaliyetine devam etmiştir.

2013 yılından itibaren de Medikal Estetik sektörünün en deneyimli isimlerinden biri olan Dr Mehmet Akgün'ün Polikliniğin tıbbi sorumluluğunu üstlenmesi ile hizmet çeşitliliği sağlanmıştır. Önceleri sadece Lazer epilasyon yapılan merkezde artık botoks, dolgu, zayıflama uygulamaları, ameliyatsız yüz germe işlemleri, ameliyatsız vücud sıkılaştırma işlemleri, mezoterapi, ip ile yüz asma, göğüs-popo dikleştirme işlemleri yapılır hale gelmiştir. Sadece hizmet çeşitliliği artmakla kalmamış aynı zamanda sektöre öncülük edecek birtakım hizmetler de ilk defa Özel Clnc Medilife Polikliniği tarafından Ankara'lıların hizmetine sunulmuştur Polikliniğimize geldiğinizde ; Hijyenik bir ortamda güler yüzlü kadro ile karşılaşacak ve birebir ilgi göreceksiniz. Gerek lazer epilasyon gerekse tıbbi hizmetlerde sektörün en iyisi olarak gösterilen cihazlar ile uygun rakamlı fiyatlar ödeyerek hizmet alacaksınız.

Polikliniğimize Ulaşım Nasıldır ?

Dolmuş ile gelirseniz Güvenpark'da inersiniz yolun karşısına geçersiniz, Otobüs ile Çankaya tarafından gelirseniz zaten tam kapının önünde inersiniz, Ulus-Sıhhıye istikametinden gelirseniz yine Güvenpark durağında iner yolun sadece karşısına geçersiniz, Metro ile gelirseniz; Kızılay son durakta inince Meşrutiyet caddesi çıkışından çıkarsanız kapının önüne çıkmış olursunuz. Özel aracınız ile geldiğinizde de Meşrutiyet Caddesi veya Kızılay AVM deki otopark a bırakıp çapraz karşıya geçmeniz yeterli olacaktır.

Hizmetler

Lazer Epilasyon Uygulamaları : Tüm vücut, Dudak üstü, Boyun,Çene, Favori, Tüm yüz, Kollar (tüm), Kollar (yarım), Koltuk altları, Bikini bölgesi, Genital, Bacaklar (yarım), Bacaklar (tüm), Göbek, El üstü, Göğüs ucu, Kaş arası, Bilek

Prp : Anti-aging uygulamarı, cilt yenileme, leke, kırışıklık giderme

Boca : Boca bir çeşid ameliyat ipidir. Bu yöntem ile özellikle dudak konturu yapılır.

Çatlak Tedavisi : Fokuslu Usg, Soğuk RF, Derma-Pen v.b. işlemler ile çatlak giderilir. Bazen tek bir işlem bazen de birden fazla işlemin kombinasyonu kullanılır.

Botoks Uygulamaları : Alın bölgesi, Glabella, Göz altı, Kaz ayağı, Üst dudak botoksu, Ağız çevresi botoksu, Burun botoksu, Yüz anti-aging botoksu, Dekolte bölgesi kırışıklık botoksu, Anal fissür botoksu, Genital bölge botoksları, Asimetri botoksları, Terleme tedavisi için yapılan el-yüz-ayak ve koltukaltı botoksları , Migren botoksu ve diş gıcırdatma-çene sıkma için yapılan botoks.

Dolgu uygulamaları : Dudak dolgusu, Burun dolgusu, Elmacık kemiği dolgusu, Nazolabial dolgu, Meme dolgusu, Çene dolgusu, Yüz dolgusu, Yüz asma dolgusu, Kalça dolgusu, Bacak dolgusu, Genital bölge dolguları

Mezoterapi :

1-Yüz mezoterapileri : a) Anti-aging amaçlı, b)Mezolifting amaçlı (Yüzdeki sarkmalar için), c)Anti-brightining(Cilt rengi açmaya yönelik), d)Depigmentasyon mezoterapisi( renk farklılıklarını gidermeye yönelik)

2-Saç Mezotepisi : Saç dökülmeleri ve sağlıklı saçı güçlendirme amacı ile yapılır.

3-Vücud Mezoterapileri : Lipoliz mezoterapisi( istenmeyen bölgesel yağları eritmeye yöneliktir), Çatlak(stria) mezoterapisi , Mezolifting ( Basen,göğüs,kalça, karın sarkmalarında uygulanır)

Derma-Pen tedavileri : Akne, cilt yenileme tedavileri, anti-aging uygulamaları gibi cilt ile ilgili birçok tedavi bu yöntem ile başarılı bir şekilde uygulanabilmektedir.

Boyun Formasyonu : Gıdı sarkmalarının tedavisi, Boyun bölgesi kırışıklıkları tedavisi, Boyundaki lekelenme ve renklenme bozuklukları tedavisi

Gözaltı formasyonu : Gözaltı torbaları tedavisi, Gözaltı morlukları tedavisi, Gözaltı çukurlukları tedavisi, Gözaltı ve göz çevresi kırışıklık tedavisi Kök Hücre Tedavileri Karboksi Terapi Aqualyx ile yağ eritme Fokuslu Ultrason

Zayıflama uygulamaları : Profesyonel Diyet Danışmanlığı: Diyetisyen tarafından uygulanan doğru beslenme programı

Kimyasal Peeling : Meyve asitleri ile yapılan basit soyma işlemlerinden başlayarak çok daha agresif cilt soyma işlemleri de bu yöntem ile uygulanır.

Cilt Bakımı : Altın Maske, İnci Maske, Gül Maske, İğneli Epilasyon ,Kaş dizaynı- Bıyık / Dudak üzeri bakımı

Vücut Bakımı : Yosun tedavileri, Radyo Frekans,Pasif Jimnastik,Lenf Drenaj Derma Roller Tedavileri

Akupunktur : Zayıflama, Sigara Bıraktırma, Akut ve kronik ağrı tedavileri, Bağımlılık tedavisi(alkol,uyuşturucu), Migren tedavisi, Depresyon, Uyku bozuklukları, Baş ağrıları, Kronik yorgunluk sendromları

Damar ve varis Tedavileri ; Skleroterapi ve Nd-YAG lazer kullanılarak istenmeyen atıl damar görüntülerinden kurtulmak mümkün olmaktadır.

Fokuslu Ultrason : Gerek yüz gerekse vücudumuzun sarkmış olan bölgelerini ultrason dalgaları ile sıkılaştırmak , lifting sağlamak mümkün olmaktadır.

Sizlere İşlemler Hakkında Biraz Bilgi Verecek Olursak…

Dudak Dolgusu Ankara

Dudak dolgusu, dudak için uygun olan bir dolgu maddesinin dudak içerisine enjekte edilmesidir. Bazen amacımız sadece dudağa daha iyi bir şekil vermek, dudağın daha iyi görünmesini sağlamak olur. Bazen de dudak incedir, biz dolgu maddesi ile dudağı daha dolgun hale getiririz. İşlem ağrısızdır. Sadece birkaç dakika sürer. Bu yöntem sayesinde dudağınızın dokusu bozulmadan natürel bir görünüm kazanması sağlanacak, kısa sürede ince dudağı olan bayanlara, dolgun dudaklara sahip olma şansı tanıyacaktır.

Yüz Dolgusu Ankara

Yüz dolgusu, gerek genç gerekse ilerleyen yaşlardaki kişiler için uygun bir yöntemdir. Gözaltı çukurları doldurmak için, alındaki çizgileri gidermek için, kaşları yukarı kaldırmak veya şekline yeni bir dizayn vermek için, dolgun yanaklar elde etmek için, elmacık kemiğini daha belirgin hale getirmek için, dudak çevresinde meydana gelen kırışıklıkları gidermek için, çeneyi daha belirgin hale getirmek için, cildimizdeki veya dudak üzerindeki ince çizgilerin kapatılması amacıyla titizlikle uygulanan bir yöntemdir. Cildin altına enjekte edilen birtakım dolgu maddeleri aracılığıyla, cildin alt kısımlarında oluşmuş olan çukurlukların, ince kırışıklıkların ve derinliklerin kapatılması için yapılan bir estetik uygulaması türüdür.

Burun Dolgusu

Burundaki şekil bozukluklarını gidermek, ucunu kaldırmak, keskin açıları yumuşatmak, bazen de burunu küçültmek için yapılan dolgu çeşididir. Çevre dokular ile beraber ele alındığı zaman burun yüze çok daha uyumlu hale gelir. İşlem yine birkaç dakikadan ibarettir.

Fokuslu Ultrason

Fokuslu ultrason yöntemi; Sadece fokuslanmış ultrason dalgası kullanılarak cilt altında smas denen tabakanın uyarılması ve kendi dokumuza kollajen ürettirilmesi esasına dayanır. İlerleyen yaşlarda dokularımızda meydana gelen olumsuz değişimlerin, fokuslu ultrason yardımı ile, eskiye yakın bir görünüm kazanması amacıyla uygulanan bir yöntemdir. Özellikle gıdının ve yanak bölgesinin sarkması ile yüzün elastikiyetini kaybetmesi sonrasında, daha sıkı bir cilt için, birçok insanın tercih ettiği yöntemler arasındadır. Sadece yüze de yapılmaz, gıdı, boyun, kol sarkması, karın sıkılaşması, göğüs-popo sıkılaşması ve kaldırılması, sırt-bacak sıkılaşması gibi amaçlar için de uygulanır. Bu yöntem ile cerrahi bir müdahaleye gerek duyulmadan, ağrısız bir şekilde cildin ultrason vasıtası ile yenilenmesi sağlanır.

Fokuslu ultrason yönteminin süresi işlemin gerçekleştirildiği bölgeye bağlı olarak farklılık gösterir. Ancak bu işlemin ortalama süresi 30–60 dakika arasında değişiklik göstermektedir. Tek seans olarak uygulanır. Ağrısızdır. Dileyen Özel Clnc Medilife Polikliniğimize uğrayıp bu hizmetten faydalanma şansını yakalayabilir.

Botoks

Botoks, yüzdeki mimiklerin oluşturduğu kırışıkların azaltılması amacıyla uygulanan bir yöntemdir. Bu yöntem sayesinde cildin daha gergin bir görünümüne sahip olması sağlanır. Bu uygulamanın yapıldığı bölgedeki kasların ve sinirlerin bloke edilmesi sayesinde, uçlarından salınan asetikolin maddesinin durmasıyla ciltte meydana gelen kasılmalar ve kırışıklıklar önlenmiş olur.

Botoks uygulaması anestezi gerektirmeyen bir yöntemdir. Bu nedenle de poliklinik ortamlarında da rahatlıkla uygulanabilir. Uygulanacak alanın dezenfekte edilmesi ile birlikte ince uçlu iğneler yardımıyla kas içerisine küçük dozlarda birtakım ilaçlar verilir. Bu uygulama için birkaç dakikalık bir süre yetecektir.

Dr. Mehmet Akgün olarak Özel Clnc Medilife Polikliniği ve Ekibim Adına Teşekkür Ederim

Hizmetler

Akapunktur Altın Maske Ameliyatsız Yüz Germe (Gençleştirme) Aqualyx ile Yağ Eritme Boca Botoks Boyun Toparlama Burun Dolgusu Çatlak Bakımı Cilt Bakımı Dermapen Dermaroller Diyet Dolgu Dudak Dolgusu
Dudak Kontörü Epilasyon Fokuslu Ultrason Gögüs Dikleştirme Gögüs Toparlama İp ile Yüz Asma Karboksiterapi Karın Toparlama Kaş Kontürü Lazer Epilasyon Lenf Drenaj Maske Mezoterapi Mezoterapi-Boyun Mezoterapi-Saç
Mezoterapi-Vücut Pasif Jimnastik Peeling-Kimyasal Peeling Popo Dikleştirme PRP (Plazma) Radyo Frekans Sigara Bırakma USG. (NARL) Varis Tedavisi Vücut Bakımı Vücut Toparlama Yosun Bakımı Yüz Dolgusu Zayıflama

Park Yeri

Yakında Park Yeri Var

Özellikler

Asansör, Dinlenme Salonu, Kablosuz İnternet

Rezervasyon

Evet

Geçerli Kredi Kartları

Visa, Mastercard, American Express

Çalışma Saatleri

Pazartesi 09:00 - 19:30
Salı 09:00 - 19:30
Çarşamba 09:00 - 19:30
Perşembe 09:00 - 19:30
Cuma 09:00 - 19:30
Cumartesi 09:00 - 19:30
Pazar KAPALI

Harita

Genel Bilgi Yazısı

Özel CLNC Medilife Polikliniği, Kızılay Lazer Epilasyon, Botox, Dolgu, Ankara

8 yıldır Ülkemizin başkenti olan Ankara'nın göbeğinde Atatürk Bulvarı üzerinde siz değerli Ankara'lılara ve Ankara'ya yolu düşen gerek kendi vatandaşlarımıza gerekse diğer ülke vatandaşlarına sağlık hizmeti vermektedir. Faaliyetine Lazer Epilasyon merkezi olarak başlamış olan Polikliniğimizin ilk ismi Clinic Lazer'dir. 2008 yılından itibaren Sağlık Bakanlığının yapmış olduğu mevzuat değişikliği sonrası, Bakanlık ruhsatlı Poliklinik olarak faaliyetine devam etmiştir.

2013 yılından itibaren de Medikal Estetik sektörünün en deneyimli isimlerinden biri olan Dr Mehmet Akgün'ün Polikliniğin tıbbi sorumluluğunu üstlenmesi ile hizmet çeşitliliği sağlanmıştır. Önceleri sadece Lazer epilasyon yapılan merkezde artık botoks, dolgu, zayıflama uygulamaları, ameliyatsız yüz germe işlemleri, ameliyatsız vücud sıkılaştırma işlemleri, mezoterapi, ip ile yüz asma, göğüs-popo dikleştirme işlemleri yapılır hale gelmiştir. Sadece hizmet çeşitliliği artmakla kalmamış aynı zamanda sektöre öncülük edecek birtakım hizmetler de ilk defa Özel Clnc Medilife Polikliniği tarafından Ankara'lıların hizmetine sunulmuştur Polikliniğimize geldiğinizde ; Hijyenik bir ortamda güler yüzlü kadro ile karşılaşacak ve birebir ilgi göreceksiniz. Gerek lazer epilasyon gerekse tıbbi hizmetlerde sektörün en iyisi olarak gösterilen cihazlar ile uygun rakamlı fiyatlar ödeyerek hizmet alacaksınız.

Polikliniğimize Ulaşım Nasıldır ?

Dolmuş ile gelirseniz Güvenpark'da inersiniz yolun karşısına geçersiniz, Otobüs ile Çankaya tarafından gelirseniz zaten tam kapının önünde inersiniz, Ulus-Sıhhıye istikametinden gelirseniz yine Güvenpark durağında iner yolun sadece karşısına geçersiniz, Metro ile gelirseniz; Kızılay son durakta inince Meşrutiyet caddesi çıkışından çıkarsanız kapının önüne çıkmış olursunuz. Özel aracınız ile geldiğinizde de Meşrutiyet Caddesi veya Kızılay AVM deki otopark a bırakıp çapraz karşıya geçmeniz yeterli olacaktır.

Hizmetler

Lazer Epilasyon Uygulamaları : Tüm vücut, Dudak üstü, Boyun,Çene, Favori, Tüm yüz, Kollar (tüm), Kollar (yarım), Koltuk altları, Bikini bölgesi, Genital, Bacaklar (yarım), Bacaklar (tüm), Göbek, El üstü, Göğüs ucu, Kaş arası, Bilek

Prp : Anti-aging uygulamarı, cilt yenileme, leke, kırışıklık giderme

Boca : Boca bir çeşid ameliyat ipidir. Bu yöntem ile özellikle dudak konturu yapılır.

Çatlak Tedavisi : Fokuslu Usg, Soğuk RF, Derma-Pen v.b. işlemler ile çatlak giderilir. Bazen tek bir işlem bazen de birden fazla işlemin kombinasyonu kullanılır.

Botoks Uygulamaları : Alın bölgesi, Glabella, Göz altı, Kaz ayağı, Üst dudak botoksu, Ağız çevresi botoksu, Burun botoksu, Yüz anti-aging botoksu, Dekolte bölgesi kırışıklık botoksu, Anal fissür botoksu, Genital bölge botoksları, Asimetri botoksları, Terleme tedavisi için yapılan el-yüz-ayak ve koltukaltı botoksları , Migren botoksu ve diş gıcırdatma-çene sıkma için yapılan botoks.

Dolgu uygulamaları : Dudak dolgusu, Burun dolgusu, Elmacık kemiği dolgusu, Nazolabial dolgu, Meme dolgusu, Çene dolgusu, Yüz dolgusu, Yüz asma dolgusu, Kalça dolgusu, Bacak dolgusu, Genital bölge dolguları

Mezoterapi :

1-Yüz mezoterapileri : a) Anti-aging amaçlı, b)Mezolifting amaçlı (Yüzdeki sarkmalar için), c)Anti-brightining(Cilt rengi açmaya yönelik), d)Depigmentasyon mezoterapisi( renk farklılıklarını gidermeye yönelik)

2-Saç Mezotepisi : Saç dökülmeleri ve sağlıklı saçı güçlendirme amacı ile yapılır.

3-Vücud Mezoterapileri : Lipoliz mezoterapisi( istenmeyen bölgesel yağları eritmeye yöneliktir), Çatlak(stria) mezoterapisi , Mezolifting ( Basen,göğüs,kalça, karın sarkmalarında uygulanır)

Derma-Pen tedavileri : Akne, cilt yenileme tedavileri, anti-aging uygulamaları gibi cilt ile ilgili birçok tedavi bu yöntem ile başarılı bir şekilde uygulanabilmektedir.

Boyun Formasyonu : Gıdı sarkmalarının tedavisi, Boyun bölgesi kırışıklıkları tedavisi, Boyundaki lekelenme ve renklenme bozuklukları tedavisi

Gözaltı formasyonu : Gözaltı torbaları tedavisi, Gözaltı morlukları tedavisi, Gözaltı çukurlukları tedavisi, Gözaltı ve göz çevresi kırışıklık tedavisi Kök Hücre Tedavileri Karboksi Terapi Aqualyx ile yağ eritme Fokuslu Ultrason

Zayıflama uygulamaları : Profesyonel Diyet Danışmanlığı: Diyetisyen tarafından uygulanan doğru beslenme programı

Kimyasal Peeling : Meyve asitleri ile yapılan basit soyma işlemlerinden başlayarak çok daha agresif cilt soyma işlemleri de bu yöntem ile uygulanır.

Cilt Bakımı : Altın Maske, İnci Maske, Gül Maske, İğneli Epilasyon ,Kaş dizaynı- Bıyık / Dudak üzeri bakımı

Vücut Bakımı : Yosun tedavileri, Radyo Frekans,Pasif Jimnastik,Lenf Drenaj Derma Roller Tedavileri

Akupunktur : Zayıflama, Sigara Bıraktırma, Akut ve kronik ağrı tedavileri, Bağımlılık tedavisi(alkol,uyuşturucu), Migren tedavisi, Depresyon, Uyku bozuklukları, Baş ağrıları, Kronik yorgunluk sendromları

Damar ve varis Tedavileri ; Skleroterapi ve Nd-YAG lazer kullanılarak istenmeyen atıl damar görüntülerinden kurtulmak mümkün olmaktadır.

Fokuslu Ultrason : Gerek yüz gerekse vücudumuzun sarkmış olan bölgelerini ultrason dalgaları ile sıkılaştırmak , lifting sağlamak mümkün olmaktadır.

Sizlere İşlemler Hakkında Biraz Bilgi Verecek Olursak…

Dudak Dolgusu Ankara

Dudak dolgusu, dudak için uygun olan bir dolgu maddesinin dudak içerisine enjekte edilmesidir. Bazen amacımız sadece dudağa daha iyi bir şekil vermek, dudağın daha iyi görünmesini sağlamak olur. Bazen de dudak incedir, biz dolgu maddesi ile dudağı daha dolgun hale getiririz. İşlem ağrısızdır. Sadece birkaç dakika sürer. Bu yöntem sayesinde dudağınızın dokusu bozulmadan natürel bir görünüm kazanması sağlanacak, kısa sürede ince dudağı olan bayanlara, dolgun dudaklara sahip olma şansı tanıyacaktır.

Yüz Dolgusu Ankara

Yüz dolgusu, gerek genç gerekse ilerleyen yaşlardaki kişiler için uygun bir yöntemdir. Gözaltı çukurları doldurmak için, alındaki çizgileri gidermek için, kaşları yukarı kaldırmak veya şekline yeni bir dizayn vermek için, dolgun yanaklar elde etmek için, elmacık kemiğini daha belirgin hale getirmek için, dudak çevresinde meydana gelen kırışıklıkları gidermek için, çeneyi daha belirgin hale getirmek için, cildimizdeki veya dudak üzerindeki ince çizgilerin kapatılması amacıyla titizlikle uygulanan bir yöntemdir. Cildin altına enjekte edilen birtakım dolgu maddeleri aracılığıyla, cildin alt kısımlarında oluşmuş olan çukurlukların, ince kırışıklıkların ve derinliklerin kapatılması için yapılan bir estetik uygulaması türüdür.

Burun Dolgusu

Burundaki şekil bozukluklarını gidermek, ucunu kaldırmak, keskin açıları yumuşatmak, bazen de burunu küçültmek için yapılan dolgu çeşididir. Çevre dokular ile beraber ele alındığı zaman burun yüze çok daha uyumlu hale gelir. İşlem yine birkaç dakikadan ibarettir.

Fokuslu Ultrason

Fokuslu ultrason yöntemi; Sadece fokuslanmış ultrason dalgası kullanılarak cilt altında smas denen tabakanın uyarılması ve kendi dokumuza kollajen ürettirilmesi esasına dayanır. İlerleyen yaşlarda dokularımızda meydana gelen olumsuz değişimlerin, fokuslu ultrason yardımı ile, eskiye yakın bir görünüm kazanması amacıyla uygulanan bir yöntemdir. Özellikle gıdının ve yanak bölgesinin sarkması ile yüzün elastikiyetini kaybetmesi sonrasında, daha sıkı bir cilt için, birçok insanın tercih ettiği yöntemler arasındadır. Sadece yüze de yapılmaz, gıdı, boyun, kol sarkması, karın sıkılaşması, göğüs-popo sıkılaşması ve kaldırılması, sırt-bacak sıkılaşması gibi amaçlar için de uygulanır. Bu yöntem ile cerrahi bir müdahaleye gerek duyulmadan, ağrısız bir şekilde cildin ultrason vasıtası ile yenilenmesi sağlanır.

Fokuslu ultrason yönteminin süresi işlemin gerçekleştirildiği bölgeye bağlı olarak farklılık gösterir. Ancak bu işlemin ortalama süresi 30–60 dakika arasında değişiklik göstermektedir. Tek seans olarak uygulanır. Ağrısızdır. Dileyen Özel Clnc Medilife Polikliniğimize uğrayıp bu hizmetten faydalanma şansını yakalayabilir.

Botoks

Botoks, yüzdeki mimiklerin oluşturduğu kırışıkların azaltılması amacıyla uygulanan bir yöntemdir. Bu yöntem sayesinde cildin daha gergin bir görünümüne sahip olması sağlanır. Bu uygulamanın yapıldığı bölgedeki kasların ve sinirlerin bloke edilmesi sayesinde, uçlarından salınan asetikolin maddesinin durmasıyla ciltte meydana gelen kasılmalar ve kırışıklıklar önlenmiş olur.

Botoks uygulaması anestezi gerektirmeyen bir yöntemdir. Bu nedenle de poliklinik ortamlarında da rahatlıkla uygulanabilir. Uygulanacak alanın dezenfekte edilmesi ile birlikte ince uçlu iğneler yardımıyla kas içerisine küçük dozlarda birtakım ilaçlar verilir. Bu uygulama için birkaç dakikalık bir süre yetecektir.

Dr. Mehmet Akgün olarak Özel Clnc Medilife Polikliniği ve Ekibim Adına Teşekkür Ederim


Ankara Kızılay - Özel CLNC Medilife Polikliniği - Diyetisyenler, Güzellik Salonları, Poliklinikler