Ankara Meme Büyütme

Ankara Güzellik Salonları Meme Büyütme

MEME BÜYÜTME

"Ankara'daki Meme Büyütme salonları listelenmiştir. Ankara Meme Büyütme salonlarını inceleyiniz."

Meme büyütme operasyonları günümüzde tercih edilen en popüler kozmetik müdahalelerden birisidir. Pek çok kadın, meme büyütme operasyonları sayesinde vücut hatlarını daha iyi hale getirebilmektedir. Bazı kişiler içinse bu uygulamalar doğum ve kilo kaybı gibi durumlardan sonra kendilerini toparlamalarına yardımcı olur. Aynı zamanda meme büyütme uygulamaları asimetrik olan göğüslerin dengelenmesinde de tercih edil...
devamı...

Güzellik Salonu Ara

Arama Sonuçları

VIP+ Meme Büyütme

toplam 1 sonuç bulundu.
1 - 1 arası gösteriliyor.
Ankara Güzellik Salonları Meme Büyütme

MEME BÜYÜTME

"Ankara'daki Meme Büyütme salonları listelenmiştir. Ankara Meme Büyütme salonlarını inceleyiniz."

Meme büyütme operasyonları günümüzde tercih edilen en popüler kozmetik müdahalelerden birisidir. Pek çok kadın, meme büyütme operasyonları sayesinde vücut hatlarını daha iyi hale getirebilmektedir. Bazı kişiler içinse bu uygulamalar doğum ve kilo kaybı gibi durumlardan sonra kendilerini toparlamalarına yardımcı olur. Aynı zamanda meme büyütme uygulamaları asimetrik olan göğüslerin dengelenmesinde de tercih edilmektedir.

Meme büyütme uygulamalarının en iyi tarafı ise hem dışarıdan bakıldığında güzel bir görünüm elde etmenizi sağlaması hem de kendinize olan özgüveninizi artırabilmesidir.

Meme büyütme operasyonları ortalama 1 veya 2 saat sürmektedir ve işlemler genel bir anestezi altında gerçekleşir. Genellikle uygulama sonrası kişinin evine dönmesi sağlanır ancak bazı durumlarda bir gece kontrol altında tutulabilir. Operasyonun gerçekleşebilmesi için gerekli olan kesikler göğüsün hemen altına açılır. Böylelikle işlemler daha rahat gerçekleştirilir. Uygulamaya karar vermeden önce doktorunuz size en uygun yöntemi mutlaka tavsiye edecektir.

Operasyonlardan sonra ki ilk 24 ve 48 saat boyunca belli bir miktarda rahatsızlık hissedilebilir. Çünkü göğüsleriniz alışkın olduğunuz hallerinden daha büyük ve ağır gelecektir. Operasyonun hemen sonrasında ise oluşabilecek şişlikler ve gerginlikler de bu rahatsızlığa etki edecektir. Ancak acının en az düzeyde olabilmesi için doktorunuz tarafından tavsiye edilecek ilaçlar ve doğru sargılama teknikleri bu konuda da size yardımcı olacaktır.

Meme büyütme operasyonları çok uzun zamandır gerçekleştirilen ve başarısızlık oranı çok düşük olan uygulamalardan birisidir. Ancak aklınızda ki her türlü soruya doktorunuz mutlaka cevap bulacaktır.