Ankara Meme Küçültme

Ankara Güzellik Salonları Meme Küçültme

MEME KÜÇÜLTME

Meme küçültme uygulaması büyük göğüsleri küçültmek için yapılır. Meme küçültme uygulaması yapılırken göğüsün derisi, yağ ve bez dokularının bir bölümü alınır. Buna bağlı olarak göğüslere yeni form kazandırılır. Göğüslerin müdahale isteyip istemediğini anlamanın kolay bir yolu var; göğüslerin katlandığı çizginin altında kalan göğüs ucu müdahale gerektirdiğinin sinyalini verir. Meme küçültme uygulaması her zaman gü...
devamı...

Güzellik Salonu Ara

Arama Sonuçları

Aradığınız kriterlerde sonuç bulunamamıştır. Lütfen tekrar arama yapınız.
Ankara Güzellik Salonları Meme Küçültme

MEME KÜÇÜLTME

Meme küçültme uygulaması büyük göğüsleri küçültmek için yapılır. Meme küçültme uygulaması yapılırken göğüsün derisi, yağ ve bez dokularının bir bölümü alınır. Buna bağlı olarak göğüslere yeni form kazandırılır. Göğüslerin müdahale isteyip istemediğini anlamanın kolay bir yolu var; göğüslerin katlandığı çizginin altında kalan göğüs ucu müdahale gerektirdiğinin sinyalini verir. Meme küçültme uygulaması her zaman güzelleşme amaçlı düşünülüyor. Ancak güzelleşme amaçlı yapılmasının yanı sıra sağlık amacı tercih edenlerin sayısı da bir hayli yüksektir. Göğüslerin büyük olması vücudun başka bölgelerin olumsuz etkilenmesine neden olmaktadır. Mesela sinir sıkışması, fıtık, kambur gibi pek çok soruna yol açıyor. Fiziksel hastalık oluşmasından başka bir de özgüvenin azalması, dış görünüşünden dolayı mutsuz olması gibi pek çok ruhsal ve duygusal sorunların da oluşmasına neden olmaktadır.

Meme küçültme uygulaması sayesinde beden ile orantılı, formu düzgün, küçük boyutlarda göğse sahip olmak mümkündür. Bunun için yapılması gereken cerrahi müdahaledir. Meme küçültme uygulaması 18 yaşında ve yukarısı için yapılmaktadır.

Göğüs Küçültmek Fiyatları 2018

Teknolojinin hızlı ilerlemesi estetik ve tıp dünyasının da hareketlenmesini sağladı. Son yıllarda kusurlardan kurtulmak için insanlar estetik uygulamalara sıkça başvurmaktadır. Artık insanlar kusurlar ile yaşamayı öğrenmek yerine modern teknikler sayesinde düzeltmeyi tercih ediyor. Meme küçültme uygulaması da bunlardan biridir. Peki, bu uygulamaların ücretleri ne kadar? Ne kadar bütçe ayrılması gerekiyor? Gibi sorular bu işlemler arasında sıkça sorulan sorulardandır. Göğüs Küçültmek Fiyatları 2018; 7.500 TL ila 16.500 TL arasındadır. Ancak bu ücretler ortalama rakamları ifade etmektedir. Hastaneden hastaneye, bulunulan şehre, semte göre değişiklik göstermektedir.

Meme küçültme uygulaması bazı kriterlere uygun olarak yapılması gerekir. İşte onlardan bazıları: göğüs başlarına fazla müdahale edilmez. Çünkü süt bez ile ilişkilidir. Aynı zamanda göğüs başındaki dolaşıma müdahale edilmez. Göğüsler küçültülürken göğüs başı eski yerine alınır. Çünkü göğüsün büyümesi, göğüs başının aşağı kaymasına neden olur. Cerrahi operasyonlarda yara, iz gibi estetik görüntü mümkün olduğunca az olmasına dikkat edilir. Meme küçültme uygulamasındaki teknik, yöntem hastanın göğüslerinin durumuna göre belirlenir. Göğüslerde sorun varsa yaş ilerlemeden müdahale edilmesi doktorlar tarafından tavsiye edilmektedir. Çünkü yaş ilerledikçe göğüslerdeki yağ ve süt bezleri aratacağından müdahaleyi de zorlaştırır. Modern tıp dünyasında uygulanan yöntemlerin geliştirilmesi bu tür uygulamaların yapılmasını kolaylaştırdı. Mesela modern tıp ta meme dokularına şekillendirme işlemi ameliyat esnasında yapılmaktadır.

Cerrahi müdahale gerektiren bir uygulama olması korkusu olan kişiler için büyük sorundur. Ancak basit şekilde Meme küçültme uygulamasındaki adımlardan bahsedecek olursak; herhangi bir uygulamaya karar verilmeden önce göğüslerin durumunun tespiti gerekir. ultrason, röntgen, göğüs taraması vb. işlemler yapılır. Hasta anestezi ile uyutulur. 240 dakika sürmektedir. Ancak uygulamayı yapacak olan doktor alanında başarılı kişi tarafından gerçekleştirilmesi önemlidir.

Cerrahi operasyon olmadan Meme küçültme uygulamasının yapılması mümkün mü? Lazer sistemi basit tarzdaki işlemler için kullanılmaktadır. Böylece ameliyat korkusunu yenemeyen hastalar için alternatif olmaktadır. Lazer sisteminde herhangi kesme, biçme olayı olmadan göğüs dokusuna ulaşan lazer ışınları yağların erimesini sağlar. Böylece göğüsler istenilen forma kavuşmaktadır.

Meme küçültme uygulamasının zararları ya da riskleri var mı? Cerrahi müdahale yapılan her işlemde görülen yan etki ya da riskler bu uygulamada da görülmesi muhtemeldir. Yani enfeksiyon ya da kanama gibi durumlar görülebilir. Ayrıca meme başının hissizleşmesi de olağan durumlar arasındadır. Yani iyileşme sürecinin atlatılmasının ardından bu durumlar geçer. Alkol, sigara, ilaç vb. kullanılması iyileşme sürecine doğrudan etki eder.