Ankara Kirpik Lifting

Kirpik Lifting Ankara Güzellik Merkezleri

KİRPİK LİFTİNG

Kirpik lifting; küçük dokunuşlar yapılarak kirpiklerin şeklini, kalınlığını ve rengini değiştirme işlemidir. Kirpik lifting işleminin belirli bir süre kalıcılığı vardır. Süre 60 ila 90 gün arasındadır. kalıcı makyaj uygulamalarında son yılın en tercih edilen uygulaması Kirpik lifting; dolgun, kalkık ve daha şekilli kirpiklere dönüştürüyor.

Kirpik Lifti...
devamı...

Güzellik Salonu Ara

Arama Sonuçları

Premium Kirpik Lifting

Lola Beauty Çukurambar

VIP+ Kirpik Lifting

toplam 71 sonuç bulundu.
1 - 30 arası gösteriliyor.
Kirpik Lifting Ankara Güzellik Merkezleri

KİRPİK LİFTİNG

Kirpik lifting; küçük dokunuşlar yapılarak kirpiklerin şeklini, kalınlığını ve rengini değiştirme işlemidir. Kirpik lifting işleminin belirli bir süre kalıcılığı vardır. Süre 60 ila 90 gün arasındadır. kalıcı makyaj uygulamalarında son yılın en tercih edilen uygulaması Kirpik lifting; dolgun, kalkık ve daha şekilli kirpiklere dönüştürüyor.

Kirpik Lifting Uygulaması Neden Tercih Edilmelidir?

Kirpiklere şekil verildikten sonra şeklini koruması için kimyasal bir solüsyon sürülüyor. Ayrıca kirpiklere vitamin, keratin gibi kirpik yapısını koruyup güçlendirecek ekstra yardımcı maddeler de takviye edilmektedir. kirpiklerde dökülen kısımlar beslenerek tekrar yenilenir. Böylece gürleşip kalınlaşarak hacimli bir görüntü oluşturmaktadır. Sabah yataktan kalkıp aynaya baktığınız anda bile gözlerinizdeki Kirpik lifting etkisinin bakımlı olma hissi ile güne iyi başlamanıza yardımcı olacaktır.

Kirpik Lifting Uygulamasında Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Kirpiklerin duruşundan, görüntüsünden memnun olmayan bir kişi Kirpik Lifting yaptırmaya karar verdiyse öncelikle bu süreç hakkında yeterli bilgiye sahip olması gerekir. Yani Kirpik Lifting nedir? Nasıl uygulanıyor? Gibi konuları bilmek gerekir. Çünkü bu uygulama için kimyasal maddeler kullanılmaktadır. Eğer kişinin alerjik hassasiyeti varsa bu madde ile teması halinde büyük sıkıntılara yol açacağını da bilmelidir. Dolayısı ile Ankara'daki güzellik merkezlerinden en hijyenik ve işin profesyonellere kendinizi teslim etmelisiniz.

İşlemin uygulanmaya başlanmadan önce göz çevresinde ve gözde herhangi bir kozmetik ürününün olmamasına dikkat etmek gerekir. Varsa takma kirpik, lens çıkarılıp, ürünler gözden arındırılmalıdır. Temizleme işleminin ardından gözlerde nemlilik kalmadığının kontrol edilmesi gerekir.

Göz rahatsızlıklarından herhangi biri (alerji, gözde akıntı, arpacık vb.) mevcutsa bu durumda Kirpik Lifting uygulaması yapılmaz.

Yukarıda da belirttiğimiz gibi Kirpik Lifting, kalma süresi olarak 60 gün ila 90 gün gibi bir süreden bahsettik. Ancak bu genel bir süredir. Yani kişinin kullanımına ve kirpik yapısına göre bu süre uzadığı gibi kısalabilir. Ancak işlem sonrasında gözlerin hemen su ile temas edilmemesi ya da kozmetik ürünlerinden herhangi birinin uygulanmaması gerekir. Gözler dinlendirilerek üzerinden 24 saat geçmesi gerekir. Ertesi gün istenilen işlemlerin yapılması için uzmanlardan tavsiyeler alınmalıdır.

Kirpik Lifting Uygulamasının Sonuçları Nelerdir?

İşlem titizlik içinde yapıldığı zaman istenilen sonucun alınmasını sağlamaktadır. Böylece kirpiklere form vermek için her yeni çıkan kozmetik ürününü alıp denemek zorunda kalmıyorsun. Bütçeni yormayacak kadar uygun maliyetli olan Kirpik Lifting, bir göz kalemi ya da Eyeliner, far vb. uygulamaları sonrasında rimel bile istemeyecek kadar şekilli ve gür kirpiklere dönüştürmüştür. Ayrıca Kirpik Lifting yaptıran bir kişi işlem bittikten sonra tekrar tekrar bakım işlemi yaptırmıyor. Çünkü kullanılan maddeler ve işlemden sonra bu tür ek uygulamalara ihtiyaç doğmuyor. Özellikle de yastığa başınızı koyduğunuz zaman kirpiklerin takılma, kopma gibi etkileri hissedilmemektedir. Oldukça konforlu bir uygulama olması kişinin huzurlu bir şekilde kullanımına olanak sağlamaktadır.

Kirpik Lifting İçin Ankara'da Nereye Gidebilirim?

Güzellik sektöründe faaliyette olan her mekân kendini bu yeniliklere adapte edebilmelidir. İşte Ankara da bu konuda gerçekten büyük adımlar atılmaktadır. Güzellik merkezleri, poliklinik gibi gelişmiş ve uzmanların hizmet sunduğu yerler Kirpik Lifting işlemini güvenli bir şekilde yapılmasını sağlıyor. Ankara da böylesine son trendlerin uygulanabilir olması halk tarafından da büyük ilgi gösterilmektedir. Öyle ki, işlem öncesinde yer bulamama gibi bir sorun oluşabilir. Dolayısı ile randevu alarak sıra bekleme ya da yer bulamadım gibi sorunlar da önlenmiş olmaktadır. Kirpik Lifting akımı Avrupa da büyük ilgi gördükten sonra sıra ülkemizde özellikle Ankara gibi şehirleri de etkisi altına almıştır.