Ankara Tırnak Bakımı

Tırnak Bakımı Ankara Güzellik Merkezleri

TIRNAK BAKIMI

Kendinden emin, özgüveni yüksek, bakımlı ve gösterişli olmak. İşte tüm bu saydığımız özelliklere hiç şüphesiz her kadın sahip olmak ister. Tabi bayanların haricinde erkekler de bu bahsettiğimiz özellikler için ellerinden geleni yapmaktadır. Güzel ve etkileyici bir dış görünüş herkes için son derece önemlidir. Saç bakımı, kılık kıyafet ve belki de en önemlisi el ve ayak bakımlarıdır. Çünkü dış görünüşün ilk ve en önemli adımı eller ve ayaklardır. Bu sebeple el ve ayak bakımı, ama özellikle de devamı...

Güzellik Salonu Ara

Arama Sonuçları

Premium Tırnak Bakımı

VIP+ Tırnak Bakımı

Gold Platinum Sincan
toplam 33 sonuç bulundu.
1 - 30 arası gösteriliyor.
Tırnak Bakımı Ankara Güzellik Merkezleri

TIRNAK BAKIMI

Kendinden emin, özgüveni yüksek, bakımlı ve gösterişli olmak. İşte tüm bu saydığımız özelliklere hiç şüphesiz her kadın sahip olmak ister. Tabi bayanların haricinde erkekler de bu bahsettiğimiz özellikler için ellerinden geleni yapmaktadır. Güzel ve etkileyici bir dış görünüş herkes için son derece önemlidir. Saç bakımı, kılık kıyafet ve belki de en önemlisi el ve ayak bakımlarıdır. Çünkü dış görünüşün ilk ve en önemli adımı eller ve ayaklardır. Bu sebeple el ve ayak bakımı, ama özellikle de tırnak bakımı kişiye gerekli olan tüm bu özellikleri fazlasıyla katacaktır. Tırnak bakımı sadece dış görünüş için değil sağlık için de son derece önemlidir. Ankara'da tırnak bakımı için alanında başarılı, kaliteli ve hijyen konusunda da asla taviz vermeyen mekanlar hem erkek hem de bayanlara hizmet vermektedir.

Sadece 3 Aşamada Etkileyici Tırnak Bakımı

Aslında tırnak bakımı, kişisel temizlik ve bakımın hem ilk hem de en kolay yoludur. Güzel ve etkileyici tırnaklar için üç aşamalı bir bakım yeterli olacaktır. Bu konuda Ankara'nın en başarılı güzellik ve bakım merkezlerinde hem bayanlar için hem de erkekler için hizmet verilmektedir. Şimdi tırnak bakım aşamalarına bir göz atalım.

Tırnak kesimi: tırnak bakımı öncelikle tırnaklara şekil vermekle başlar. Bu sebeple tırnak kesimi son derece önemlidir. Tırnak kesimi için önce tırnaklar ılık suda biraz bekletilerek yumuşamaları sağlanır. Böylece hem tırnaklar çatlayıp kırılmaz hem de daha kolay şekil alacaklardır. Aslında tırnak kesimini önemli kılan bir başka husus ise tırnaklar kişinin görünüşünden ziyade parmak uçlarına güç katmasıdır. Bu sebeple yanlış kesim yapacağınız işlerinize de görünüşünüze de olumsuz etki edecektir. İdeal bir tırnak kesimi eller için oval, ayaklar için düz bir kesim daha ideal olacaktır. Tabi kesim işlemi kişinin el ve ayak yapısına göre ve isteğine göre de değişiklik gösterebilir.

Törpüleme: tırnak bakımının ikinci aşaması kesilen tırnakların törpülenmesidir. Daha düzgün şekiller elde edebilmek için ince tırnak törpüleri ile tırnaklara şekil verilir. Bu işlem ile tırnaklar daha düzgün ve pürüzsüz bir görünüm kazanır. Ayrıca tırnak kesimi sırasında kalan fazlalıkları da bu şekilde giderebilmek mümkündür.

Kütikül temizliği: tırnak bakımının son aşamasıdır olan kütikül temizliği, yani tırnak kesimi bakımı sırasında kesinlikle kesilmemesi gereken bu yapı tırnaklarınızı enfeksiyondan koruyan son derece önemli bir kısımdır. Ama görünüş itibari ile temizlenmesini istiyorsanız o zaman uzman kontrolünde kütikül temizliği yaptırmalısınız.

Tüm bu işlemler yani tırnak bakımı ile güzel ve gösterişli el ve ayak tırnaklarına sahip olabilirsiniz. Tabi işlemler bununla sınırlı kalmıyor. Bu işlemler bittikten sonra tırnakların nemlendirilmesi, parlatılması ve güçlendirilmesi gerekiyor. Bu işlem için ise bazı tırnak bakım kürleri ve nemlendiriciler uygulanır. Son aşama ise bayanların parlatıcı ya da oje sürmesidir. Güzel ve gösterişli tırnaklar renklendirilerek daha dikkat çekici bir hale getirilebilir. Bu son işlemleri de tırnak bakımına dâhil edebiliriz.

Tırnak bakımı son derece önemli ve bir o kadar da hassas bir konudur. Çünkü sağlık için tırnak bakımı yaparken ya da yaptırırken sağlığınızdan olabilirsiniz. Bu sebeple tırnak bakımı için profesyonel kişilerden yardım almak en doğrusu olacaktır. Ama tırnaklarımızı emanet ettiğimiz bu kişiler sıradan kişiler olamaz. Ankara'da kaliteli ve alanında başarılı güzellik ve bakım merkezleri, sağlık ve hijyen konusunda asla taviz vermeden hem erkeklere hem de bayanlara gösterişli ve sağlıklı tırnaklar için hizmet vermeye devam ediyorlar.