Ankara 4D Slimming ( 4 boyutlu incelme)

Ankara Güzellik Salonları 4D Slimming ( 4 boyutlu incelme)

4D SLİMMİNG ( 4 BOYUTLU İNCELME )

4D slimming ( 4 boyutlu incelme) tekniği; beş sistemin tek cihazda birleştirilmesine verilen isimdir. Bu sistem içerisinde,

Body shaper

Radyofrekans

Lenf drenaj

Soğuk lipoliz

Kavitasyon bulunmaktadır.

Bu sistemlerin ortak özelliği olduğun yerde jimnastik yapmaya yardımcı malzemeler olmasıdır. Yani diğer ismi ile pasif jimnastik yaptırmaktadır. 4D slimming ( 4 boyutlu incelme)...
devamı...

Güzellik Salonu Ara

Arama Sonuçları

VIP+ 4D Slimming ( 4 boyutlu incelme)

VIP 4D Slimming ( 4 boyutlu incelme)

toplam 4 sonuç bulundu.
1 - 4 arası gösteriliyor.
Ankara Güzellik Salonları 4D Slimming ( 4 boyutlu incelme)

4D SLİMMİNG ( 4 BOYUTLU İNCELME )

4D slimming ( 4 boyutlu incelme) tekniği; beş sistemin tek cihazda birleştirilmesine verilen isimdir. Bu sistem içerisinde,

Body shaper

Radyofrekans

Lenf drenaj

Soğuk lipoliz

Kavitasyon bulunmaktadır.

Bu sistemlerin ortak özelliği olduğun yerde jimnastik yapmaya yardımcı malzemeler olmasıdır. Yani diğer ismi ile pasif jimnastik yaptırmaktadır. 4D slimming ( 4 boyutlu incelme) tekniği tüm vücuda aynı anda uygulanmaz. Bölgesel olarak zayıflama söz konusudur. 4D slimming ( 4 boyutlu incelme) tekniği sayesinde kilo verememekten şikâyet eden insanların yaşam kalitesini yükselten bir yeniliktir.

4D slimming ( 4 boyutlu incelme) tekniğinde süreç nasıl ilerler? Oldukça kolay ve hızlı sonuç vermesi ile seans sonrasında etkileri hissedilebilir derecededir. 4D slimming ( 4 boyutlu incelme) tekniği kullanımına başlamadan önce kilolu bölge analiz edilir. Yani çevresi, genişliği gibi noktalarda ölçüler yapılır. Sonra bütün vücudun sahip olduğu yağ oranı analiz edilir. Analizler sonrasında uygulamaya başlanır. 4D slimming ( 4 boyutlu incelme) tekniği bölgeden bölgeye göre incelme oranı değişir. Ortalama olarak 5 ila 13 cm arasında zayıflama görülmektedir.

Kilolu insanlar zayıflama ve incelme için başvurdukları ilk yöntem olan diyeti uygulamaya çalışır. Kilo verme çabalarında sonuçlar alınsa da geriye büyük bir sorun ortaya çıkmaktadır. Kilolu bölgelerde zaman içerisinde sarkmaların meydana gelmesidir. Dolayısı ile kilo vermenin sevincini yaşayamadan ciltte meydana gelen sarkmalar nedeni ile hem fiziksel hem de psikolojik etkiler oluşmaktadır. İşte bu sorun 4D slimming ( 4 boyutlu incelme) tekniği sayesinde çözülmektedir. Kişi hem fiziksel olarak hem de psikolojik olarak rahatlama yaşamaktadır. Bölgesel incelme sonrasında o bölgedeki cilt sıkılaştırması uygulanarak fit ve formda bir görüntüye kavuşmak mümkündür.

4D slimming ( 4 boyutlu incelme) tekniğinde kullanılan sistemleri yakından inceleyelim:

Soğuk lipoliz: büyük ve geniş yağ dokularının olduğu bölgelere uygulanan bir sistemdir. Vücudumuzda böylesi büyük yağ kütleleri göbek çevresi, basen bölgesi ve kalça da oluşmaktadır. Bu bölgelerdeki yağları parçalayıp vücuttan arındırılma işlemine uygun cihaz kullanılmaktadır. Bu cihaz sayesinde yağ kütleleri eksi derecelerde dondurmaktadır. Çözündüğünde yağ dokuları artık işlevselliğini yitirdiğinden vücuttan atılır.

Radyofrekans: bu sistemde sıcaklık ve dalgalar sayesinde yağ kütleleri parçalanmaktadır. Bu yöntemin en önemli özelliği vücuttaki her bölge için uygulanabiliyor olmasıdır. Yağ kütlelerinin bulunduğu yüzeyde gezdirilerek parçalanır. Aynı zamanda masaj hissi de verir.

Body shaper: vücudu şekillendirmek incelme için önemli bir adımdır. Çünkü sarkma oluşan cildin toparlanması, sıkılaştırılması ve gençleştirme gerektirir. Diyetisyen ve beslenme uzmanları, spor egzersizleri vb. çalışmaları içerir.

Lenf drenaj: yağ kütlelerini parçalamak için çok yöntem vardır. Ancak parçalanan yağ kütleleri ne oluyor? Vücuttan nasıl dışarıdan atılıyor? İşte bu soruların cevabını bu sistemde bulabilirsiniz. Tembelleşen lenf sistemini tetikleyerek yeniden çalışmasını sağlayarak yağ kütlelerini kolayca vücuttan uzaklaştırır.

Kavitasyon: çeşitli frekanslarda ses dalgaları ile yağların bölünüp parçalanmasını sağlayan bir sistemdir.

Ankara gibi büyük ve gelişmiş şehirlerde 4D slimming ( 4 boyutlu incelme) tekniğini kullanarak hizmet sunan pek çok merkeze rastlayabilirsiniz. Ankara gibi önde gelen şehirler bu tür yenilikleri kısa sürede halkın hizmetine sunacak mekân temini, donanım temini, nitelikli personel temini gibi büyük çaplı hazırlık için kolları sıvamaktadır. Ayrıca Ankara da 4D slimming ( 4 boyutlu incelme) tekniği ile hizmet sunan mekânlar gerekli makamlar tarafından sürekli denetimlere tabi tutulmaktadır. Güzellik uygulaması olduğu kadar sağlığa da etkilediğinden denetimler önemlidir.