Ankara Bitkisel Kök Hücre Bakımı

Bitkisel Kök Hücre Bakımı Ankara Güzellik Merkezleri

BİTKİSEL KÖK HÜCRE BAKIMI

Bitkisel kök hücre bakımına giderek ilgi artmaktadır. Bitkisel kök hücre bakımı kozmetik sektöründe kullanıldığı gibi bazı cilt sorunlarında da tedavi amaçlı kullanılmaktadır. Bitkisel kök hücre bakımı ile yüksek etkili sonuçlar alınmaktadır. Kök hücre; organların ve dokuların temelidir. Kök hücre sayesinde onarım, çoğalma gibi faaliyetlerini gerçekleştirebilir. Bu açıdan bakıldığında kök...
devamı...

Güzellik Salonu Ara

Arama Sonuçları

Premium Bitkisel Kök Hücre Bakımı

VIP+ Bitkisel Kök Hücre Bakımı

toplam 3 sonuç bulundu.
1 - 3 arası gösteriliyor.
Bitkisel Kök Hücre Bakımı Ankara Güzellik Merkezleri

BİTKİSEL KÖK HÜCRE BAKIMI

Bitkisel kök hücre bakımına giderek ilgi artmaktadır. Bitkisel kök hücre bakımı kozmetik sektöründe kullanıldığı gibi bazı cilt sorunlarında da tedavi amaçlı kullanılmaktadır. Bitkisel kök hücre bakımı ile yüksek etkili sonuçlar alınmaktadır. Kök hücre; organların ve dokuların temelidir. Kök hücre sayesinde onarım, çoğalma gibi faaliyetlerini gerçekleştirebilir. Bu açıdan bakıldığında kök hücreler vücudun işleyişini sağlayan en küçük yapı taşlarıdır. Bitkisel kök hücre bakımı da tıpkı insanlarda olduğu gibi aynı niteliklere sahiptir. Bitkisel kök hücre bakımı ile ciltte yapılan bakım, tedavi gibi işlemler için ideal bir yöntemdir.

Bitkisel kök hücre bakımının etkileri şunlardır;

Ciltte gençleşme

Cildi gerginleştirme

Ciltteki kırışıklıkları yok etme

Cildin onarımını güçlendirme

İlerleyen yaşlarda ciltte yenilenme ve onarım hızı giderek yavaşlar. Dolayısı ile cilt parlak, pürüzsüz yapısını kaybederek yaş ile beraber ciltte yaşlanmaya başlar. Ciltteki yaşlanma belirtilerini artıran çevresel faktörlerde vardır. Şehir hayatının yıpratıcı etkisi, uzun süre güneş ışınlarına cildi maruz bırakma, egzoz gazı, kimyasal ürünler vb.

Cildi gençleştirmek için tıp dünyasında pek çok yöntem vardır. Cildi gerginleştirme yapılıyor, kırışıklıkları yok ediyor gibi görünse de hiçbiri kesin çözüm olmamaktadır. Yapılan değişiklikler sadece cildin üst tabakası ile sınırlı kalmaktadır. Dolayısı ile cildin en alt tabakası ve orta tabasında meydana gelen yıpranmalar üst tabakada yapılan işlemlerin geçerliliğini azaltmaktadır. Bitkisel kök hücre bakımı ile yılları geri almak mümkün. Bitkisel kök hücre bakımı ile hücrelerde canlanma sağlar.

Bitkisel kök hücre bakımı için çeşitli kozmetik ürünler üretilmektedir. . Bitkisel kök hücre bakımı, çeşitli tedavi alanlarında kullanılmaktadır. Mesela saç dökülmelerinde, saçların seyrelmesi gibi durumlar için ideal bir tedavi yöntemidir. Kadın ve erkeklerde saç dökülme problemlerinde saç diplerini yenileyerek saçların dökülmesini azaltmakta ve yeniden saç oluşumuna etki etmektedir. Yıpranan saçları güçlendirmek için Bitkisel kök hücre bakımı ile mümkündür.

Bitkisel kök hücre bakımı mucizevi etkisini bitkilerden almaktadır. Doğadaki varlıklar mükemmel bir uyum içerisindedir. Mesela bitkiler. Doğa da savunmasız olarak görülseler aslında gelebilecek tehlikelere karşı savunma mekanizmaları mevcuttur. Temel sebebi bitkisel kök hücrelerin varlığıdır. Yani yaprakları döküldüğünde kök hücreler devreye girer ve yenilerin oluşumu sürecini başlatırlar. Aynı durum çiçek oluşumunda da geçerlidir. Bu süreç sonsuza kadar devam eder. Yani yıpranma ya da yaşlanma gerçekleşmez bitkisel kök hücrede.

Bitkisel kök hücre bakımı son derece organik ve bitki özlüdür. Kimyasalların insan vücuduna yan etkileri, zararları olabileceği unutulmamalıdır. Ancak Bitkisel kök hücre bakımı bütün bu riskleri ortadan kaldırmaktadır. Herhangi bir yan etki ya da zarar olmadan güvenli bir uygulamadır.

Bitkisel kök hücre bakımının yararları şunlardır:

  • Ciltte gerginlik etkisi oluşturmaktadır.
  • Ciltteki derin çizgiler kaybolur.
  • Ciltte çeşitli sebepler sonucunda oluşan derin ya da yüzeysel olan bütün lekeler temizlenmektedir.
  • Cilt yüzeyinde oluşan ciddi çatlaklar tedavi edilmektedir.
  • Cildin nemli yapısına kavuşması, parlaklığı artmaktadır.
Bitkisel kök hücre bakımı beş ya da on yaş gençleşme söz konusudur. Bu işlem için dört seans yeterli olmaktadır. Bu süre yaklaşık bir sene ila beş sene arasında geçerlidir. . Bitkisel kök hücre bakımı herkese uygulanabilir. Seanslar tamamlandıktan sonra Bitkisel kök hücre bakımının başarı yüzdesi 95'e kadar çıkmaktadır.

Bitkisel kök hücre bakımı yeni nesil bakım ve güzellik uygulamalarından en organik olanıdır. Sorunun köküne inilerek burada müdahale edilmektedir. Böylece uzun bir süre sorunun oluşması ortadan kaldırılmaktadır. Bitkisel kök hücre bakımı uzmanı tarafından yapıldığından hiçbir riski yoktur.