BAĞLICA-ETİMESGUT – ANKARA LAZER EPİLASYON

blog yazısı ekle !

BAĞLICA-ETİMESGUT – ANKARA LAZER EPİLASYON

Her ne kadar erkeklerin de en az kadınlar gibi lazer epilasyon merkezlerini sık sık ziyaret ettiğini söylesek de bu sıklık sürecinin kadınlar nazarında daha fazla olduğunun altını çizmek gerekir. Diğer taraftan erkeklerin lazer epilasyon tedavisinde sadece yaptıkları iş; manken ve spor alanlarında olduğu gibi talep skalasının değiştiği savunulmaktadır.Ata Estetik

Çayyolu

Ata Estetik - ÇAYYOLU GÜZELLİK SALONUdevamını oku... Adres: Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi 2716. Caddesi Orun Villaları No:11 Çayyolu-Ankara

Yaprak Demir Güzellik Salonu

Yaşamkent

YD Vip Beauty Ocak 2018' de Güzellik Salonu Olarak Hizmete Girmiştir.
Salonumuzda cilt bakımı, protez tırnak, kalıcı oje, manikür ve pedikür, nail art, ipek kirpik, kirpik lifting, kaş ve kirpik boyama, kalıcı makyaj, kaş dizayn, el ve ayak parafin uygulaması, iğneli epilasyon, refleksoloji uygularımı yapılmaktadır. Salonumuz randevu sistemiyle çalışmakta olup sadece kadınlara yöneliktir. Amacımız YD Vip Beauty de evinizin konforunda VİP hizmetle müşterilerimizin salonumuzdan mutlu ayrılmasını sağlamaktır.
devamını oku...
Adres: Yaşamkent Mah. 3250. Cad. Pelit Plaza 6A/1 Yaşamkent-Ankara


Hangi yaşta olurlarsa olsunlar kadınlar her zaman estetik açıdan kusursuz olmak ve güzel gözükmek isterler. Bu yüzden onlar için görünüm oldukça önemli bir oluştur. Dolayısıyla gerek estetik yöntemler olsun gerekse sağlık açısından birtakım faaliyetler olsun her zaman genç ve diri kalmak için çeşitli yöntemlere başvurulur. Bunlar arasında kadınların en çok tercih etmiş olduğu lazerle cilt sıkılaştırma yöntemi yer almaktadır. Lazerle cilt sıkılaştırma yöntemi kadınların vücudunu daha genç ve diri gösterdiği için oldukça tercih edilen bir yöntemdir. Bu gibi diğer güzellik yöntemlerine mutlaka uzman doktorlar eşliğinde başvurunuz.

Bağlıca-Etimesgut Ankara lazer epilasyon merkezi
lazer epilasyon tedavi konusunda müşterisine yılın her mevsiminde hizmet vermektedir. Bu anlayışla hizmette sınır tanımayan bu merkez uzman doktor kadrosu eşliğinde müşterilerine en iyi hizmeti sağlamaktadır.