CEBECİ-MAMAK – ANKARA LAZER EPİLASYON

blog yazısı ekle !

CEBECİ-MAMAK – ANKARA LAZER EPİLASYON

CEBECİ-MAMAK – ANKARA LAZER EPİLASYON

Ankara
her konuda gelişmesini sürdürmekte olan bir şehir konumunda bulunmaktadır. Özelliklede sağlık konusunda adeta çığır açmış durumda. İnsanların yaşam standartlarını yükselterek daha yaşanıla bilir bir hal alan Ankara sağlıkta en çok da lazer epilasyonda gelişmiş durumdadır.Ankara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon


Lazer epilasyon ile eski çağlardan kalma yöntemlerle istenmeyen tüylerden bir süreliğine kurtulmaya son. Artık sonsuza dek kurtulmak için tek yapmanız gereken şey ise en yakın polikliniklere giderek bilgi almak. Aklınıza takılan her tülü şeyi tereddüt etmeden uzman hekimlere danışa bilirsiniz. Bu şekilde bu zamana kadar sizlerle yaşayan istenmeyen tüyler artık tarih olacaklar. Bir süreliğine değil tam anlamıyla tarih olacaklar. Özelliklede Cebeci ve Mamak'ta bulunan lazer epilasyon poliklinikleri bu konuda yılların tecrübesine sahip uzman doktorlarıyla sizler için en uygun olan tedaviyi belirlenip ona göre uygulamaktadırlar. Bu sayede sizler için en sağlıklısı en uygunu ve en başarılı yöntemi bildirirler.
Bunu öğrendikten sonra tanıdığınız doktorlara bu yöntemleri danışa bilirisiniz. Bu sayede içiniz ve kafanız tam anlamıyla rahatlar. Karşınıza indirim yapıyoruz çok cazip kampanyalarımız var tarzı reklamlar çıkarsa kesinlikle itibar etmeyin. Çünkü lazer epilasyonda indirim yapmak ve kampanya tarzı şeyler yapmak kesinlikle yasaktır. Bu arada lazer epilasyonu sadece uzman doktorlar polikliniklerde yapabilmektedirler. Güzellik merkezlerinde ve bunun gibi yerlerde lazer epilasyon yapılması yasaktır.

Bu tarz yerlerde daha ucuza lazer epilasyon yapılıyor diye sağlığınızı riske atmayın unutmayın i sağlığınızı hiç bir para geri getiremez. İşi uzmanından ve gerçekten tecrübeli ellerden alın. Bu sayede hem sonucu hem de sağlığınızı garanti altında tutun. Ankara da yaşayanlar bir an önce Cebeci ve Mamak' taki polikliniklere başvurun ve randevunuzu alın. Bu sayede tüm fazlalık ve istenmeyen tüylerinizden kurtulun.

Size uygun ayarlanan seanslar ve öncesinde ve sonrasında yapmanız gerekenler hakkında da sizleri bilgilendirecektirler. Artık yeni bir hayat Ankara'da yaşayanlar için mümkün. Vücudunuzu gizlemek ve sürekli kuaföre tonlarca para vermektense bir kerede kesin çözüme ulaşma sizler için daha cazip olsa gerek. Elinizi çabuk tutsanız iyi edersiniz çünkü talep çok olduğu için yoğunlukta bir o kadar çok. Sizde randevunuzu almayı daha geçe bırakmayın. Kendiniz için bir şeyler yapmanın vakti çoktan gelmişti zaten.

Funda Topraksoy Beauty Vip

Mamak

devamını oku... Adres: Tuzluçayır Caddesi Saime Kadın Mahallesi Nokta Avm İçi 1.Kat Mamak-Ankara

Özel Elos Lazer Polikliniği

Kızılay

Özel Elos Lazer Polikliniği - KIZILAY LAZER EPİLASYON

Elos Lazer Güzellik ve Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından 2007 yılında Ankara'nın Kızılay semtinde "Lazerlife Güzellik Merkezi" olarak kurulan kliniğimiz, 2010 yılında Sağlık Bakanlığının çıkardığı tabela isimlerinde Lazer kelimesinin kullanımını yasaklayan genelge sebebiyle, Lazerlife olan tabela ismimizi "Özel Elos Polikliniği" olarak değiştirdik. Bu tarihten günümüze kadar Özel Elos Polikliniği olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

12 yıldır güzellik ve estetik alanında çalışmaktayız.

İlk kuruluşumuzdan bu zamana kadar kliniğimizde her zaman tam gün dermatoloji uzmanı doktorumuz bulunmaktadır. Sağlık bakanlığı tarafından ruhsatlandırılan kliniğimizde pazar günü hariç her gün saat 09:00 ile 19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.
devamını oku...
Adres: Ziya Gökalp Caddesi 12/4 Kızılay-Ankara

Es Güzellik Merkezi

Kızılay

devamını oku... Adres: Meşrutiyet Caddesi Konur Sokak Özsoy İş Merkezi No:25/18 Kızılay-AnkaraAnkara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon