ERKEKLERDE LAZER EPİLASYON

blog yazısı ekle !

ERKEKLERDE LAZER EPİLASYON

ERKEKLERDE LAZER EPİLASYON

Lazer epilasyonu
herkes tarafından sadece kadınların kendilerine yaptırdığı bir uygulama olduğunu düşünüyordur taki bu yazıyı okuyana kadar. Tabi ki de erkekler ile kadınların tüylerinin farklılıklarını bariz ortadadır fakat bakımlı kadınlar olduğunu gibi kendilerine bakım yapan erkeklerde vardır. Ve buda onların en büyük hakkıdır. Bu yüzden son yıllarda erkeklerin lazer epilasyonu uygulaması yaptırdıklarını söyleyebiliriz. Aşırı fazla kıllanma yaşayan erkekler de günümüzde artık lazer epilasyonu yaptırabilirler.
Ankara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon

Erkeklerde lazer epilasyonu uygulamasında kesinlikle iç bir zarar görmeden istenmeyen tüylenmelerden kurtulabilecekler. Tabi ki de yüz de yüz kurtulma gerçekleşeğini garanti edemeyiz fakat oldukça azalıp yaşam kalitenizi yükselteceğine garanti verebiliriz. Lazer ışınlarının yayğını dalgalar erkeklerin hangi bölgelerinde ki tüylerinden rahatsızlarsa o raya uygulanıp tüy köklerinde ki pigmentlerin dalgaların yaydığı enerjiyi çekmesini sağlar. Hiçbir dokuya zarar vermeden sadece tüyleri zayıflatır ve azalmasına sebep olur. Erkeklerde tüy cinsine, cilt rengi ve cinsine birde epilasyon yapıracağınız bölgeye göre ortalama 6-8 seanda yüzde altmış ile yüzde seksen arasında bir azalma gerçekleşmesi mümündür.

Ten rengine göre ve tüy rengi ile ten renginin benzerliğine göre seanslarda artış görülebilir. Tabi ki uygulanacak bölgelere göre de değişiklik gösterebilir. Mesela bacak, göğüs ve yüz bölgesinde erkeklerde lazer epilasyon da 6-8 seansda oldukça iyi sonuçların alındığını söyleyebilirim. Fakat sırt, omuz, ense ve üst oldaki istenmeyen tüylerin kökleri daha içeride oldukları için 6-8 seans da beklenilen etki çok fazla alınamayabilinir. Böylelikle bölgelere göre seanlar da artma ve azalma görülebilir. Tabi ki de buna gittiğiniz polikliniklerde ki uzman doktorlar cilt, ten ve tüy kökünüzün yapısına göre karar verecektir.

Erkekler de lazer epilasyon seanlarının aralıkları yüz bölgesin de 5-6 hafta, vücut bölgelerinde ise 7- 9 hafta aralıklar ile yapılmaktadır. Tabi ki seanslarınız arttıkça tüyleriniz de ki azalmadan kaynaklı seans aralıklarınız artacaktır. Erkeklerde lazer epilasyonun uygulanacağı bölgeye göre lazer işlemlerinin sürelerinide değişmektedir. Dediğim gibi omuz ve bacaklardaki tüylerin kökleri daha derinlerde olduğu için işlem yaklaşık 30-45 dakika sürebilir. Göğüste ki ve kollarda ki tüyler ise 25- 35 dakika arasında sürebilir. Elmacık bölgelerinde ki kıllar ise 5-10 dakika arasında sürebilir. Tabiki de yine de sizlerin tüy köklerinin yapısına göre net bir şeyler söyleyebiliriz. Unutmayın istenmeyen tüylerden erkeklerde kurtulabilir ve hayat kalitelerinizi arttırabilirsiniz.

Ayşe Aldemir LA BEAUTÈ

Çukurambar

devamını oku... Adres: Dumlupınar Bulvarı 9/A YDA Center A2 Blok Kat:4 No:98 Çukurambar-Ankara

Jasminn Beauty Club

Batıkent

devamını oku... Adres: Ergazi Mahallesi Cengiz Aytmotov Caddesi No:19/AC Batıkent-Ankara

Gülay Çevrim Güzellik

Eryaman

Eryaman bölgesinde bulunan Gülay Çevrim Güzellik, erkeklere ve kadınlara güzellik ve bakım hizmeti vermektedir. Cilt bakımlarında ihtiyaca göre, kişiye özel uygulamalar yapılır. Lazer epilasyonda ince tüyleri gören ve yazın da uygulanabilen son sistem cihaz kullanılır.devamını oku... Adres: Yeşilova Mahallesi 4023.Cadde Ser Tower No:1/124 Etimesgut-Ankara

Ozon Estetik Güzellik Akademisi

Eryaman

2013 de kurulan salonumuz Eryaman Altay mahallesindedir. siz değerli danışanlarımıza en kaliteli hizmeti sunmak, sizleri hijyenik koşullarda, tecrübeli ve profesyonel kadromuzla sizleri güzel hissettirmek ve bundan mutlu ayrılmanızı sağlamak temel hedefimizdir. Yine Eryaman bölgesinde Akademimiz olup bu sektör eğitimli uzmanlar yetiştirmekteyiz. Salonumuz aile ortamı olup, keyifle zaman geçirebileceğiniz bir yerdir. Ayak bakımı , manikür, ipek kirpik, lifting, protez tırnak, kalıcı makyaj, cilt bakımı, depilasyon, masaj ,bölgesel incelme, lazer vb birçok alanda hizmet vermekteyiz. Kendinizi özel hissetmek istiyorsanız mutlaka salonumuza bekliyoruz. GEÇ KALMA GENÇ KAL.devamını oku... Adres: Altay Mahallesi 27.Cadde No: 17 1. Etap Eryaman - Ankara

Es Güzellik Merkezi

Kızılay

devamını oku... Adres: Meşrutiyet Caddesi Konur Sokak Özsoy İş Merkezi No:25/18 Kızılay-Ankara

Özel Elos Lazer Polikliniği

Kızılay

Özel Elos Lazer Polikliniği - KIZILAY LAZER EPİLASYON

Elos Lazer Güzellik ve Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından 2007 yılında Ankara'nın Kızılay semtinde "Lazerlife Güzellik Merkezi" olarak kurulan kliniğimiz, 2010 yılında Sağlık Bakanlığının çıkardığı tabela isimlerinde Lazer kelimesinin kullanımını yasaklayan genelge sebebiyle, Lazerlife olan tabela ismimizi "Özel Elos Polikliniği" olarak değiştirdik. Bu tarihten günümüze kadar Özel Elos Polikliniği olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

12 yıldır güzellik ve estetik alanında çalışmaktayız.

İlk kuruluşumuzdan bu zamana kadar kliniğimizde her zaman tam gün dermatoloji uzmanı doktorumuz bulunmaktadır. Sağlık bakanlığı tarafından ruhsatlandırılan kliniğimizde pazar günü hariç her gün saat 09:00 ile 19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.
devamını oku...
Adres: Ziya Gökalp Caddesi 12/4 Kızılay-Ankara

Es Epilasyon ve Güzellik

Etimesgut

devamını oku... Adres: İstasyon Mahallesi Alparslan Türkeş Caddesi No:8/2 Uğur Apartmanı Etimesgut-Ankara

Yiğit Gürsoy BodyWell

Yaşamkent

devamını oku... Adres: Yaşamkent Mahallesi, 3207. Caddesi, No: 51 Yaşamkent - ANKARA

Neslihan Sofu Beauty

Mustafa Kemal Mahallesi

Ben Neslihan Sofu 30 Eylül 2021 yılında güzellik sektörüne giriş yaptım. Vizyonumuz her geçen gün daha da büyüyen güzellik sektöründe yenilikleri takip ederek danışanlarımıza en iyi hizmeti vermek, merkezimiz Mustafa Kemal Mahallesi 2144 sokak Beren plaza'da hizmet vermektedir.

Neslihan Sofu Beauty'de hydrofacial cilt bakımı, klasik cilt bakımı, akne bakımı, leke giderme bakım ve protokolleri anti aging bakımlar, cilt yenileme, bölgesel incelme, heykeltras magic crush ,ödem atma, lenf drenaj, kas güçlendirme ve yağ yakma uygulamaları yapıyoruz. Kalıcı makyaj, pudralama microbleading, dudak renklendirme, babyliner uyguluyoruz.

Türkiye'de sayılı cihazlar dan olan hibrit teknoloji buz lazer epilasyon yapıyoruz. Etkisi kısa sürede gözle görülmektedir.
Protez tırnak, kalıcı oje, manikür, pedikür uyguluyoruz. Batık tırnakları çıkarıyoruz.
devamını oku...
Adres: 2144.Sokak Beren Plaza No:14/11 Mustafa Kemal Mahallesi-Ankara

Marsel Beauty Bar

Etlik

devamını oku... Adres: İncirli Mahallesi General Dr. Teyfik Sağlam Caddesi No:76/6 Etlik-Ankara

Funda Topraksoy Beauty Vip

Mamak

devamını oku... Adres: Tuzluçayır Caddesi Saime Kadın Mahallesi Nokta Avm İçi 1.Kat Mamak-Ankara

Shine Beauty

İncek

Ankara İncek'de yer alan, İncek bulvarı ve Barış caddesi üzerinden çift girişli ve çift cepheli,üniversitelere komşu,aydınlık,ferah,iç dizaynında modern renkler ve aksesuarlar kullanılmış,hijyen ve memnuniyet esaslı Shine Beauty güzellik salonuyuz.

Otobüs ve dolmuş için ulaşımı İncek bulvarı üzerinden sağlanmaktadır. Ön ve arka cephemizde otoparkımız mevcuttur. Sadece işlemler için değil, bahçemizde keyifli bir sohbet için uğrayan danışanlarımız arasında sizleri de görmeyi çok isteriz. Shine Beauty ailesi olarak tecrübeli ve deneyimli ekibimizle hizmetinizdeyiz.
devamını oku...
Adres: Kızılcoşar Mah. Barış Caddesi No:25/1 İncek - Ankara
Ankara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon