KIZILAY LAZER EPİLASYON

blog yazısı ekle !

KIZILAY LAZER EPİLASYON

İSTENMEYEN TÜYLERDEN KURTULMAK İÇİN EN DOĞRU SİLAH! – KIZILAY LAZER EPİLASYON

Biz kadınların istenmeyen tüylerle olan savaşımız oldukça erken yaşlarda başlar ve genellikle geleneksel yöntemler kullandığımız için hayatımız boyunca sürer. Oysaki geleneksel yöntemler yerine doğru silah kullanarak savaşmamız istenmeyen tüylerden hem de sonsuza kadar kurtulmamızı sağlayabilir. Nedir bu silah dediğinizi duyar gibiyiz. Hemen yanıtlayalım sorunuzu; tabi ki lazer epilasyon!


Ankara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer EpilasyonLazer Epilasyon Kesin ve Kalıcı Bir Yöntemdir

Lazer epilasyonu diğer epilasyon yöntemlerinden ayıran en önemli iki unsur hem etkili hem de kalıcı sonuçlar elde etmeyi sağlamasıdır. Yani lazer epilasyon istenmeyen tüyler ile savaşmak için kesinlikle en etkili silahtır ve bu savaşı sonsuza kadar kazanmamızı sağlar.

Farklı Cihazlar İle En Doğru Sonuç

Lazer epilasyondan en iyi sonucu almak için doğru cihazları tercih etmek çok önemlidir. Bu nedenle Ankara Kızılay'da bulunan ve lazer epilasyon uygulaması yapılan güzellik merkezleri gelerek uzman doktorlara danışabilir ve hangi lazer epilasyon yöntemi ile istenmeyen tüylerden kurtulacağınızı öğrendikten sonra doğru uygulama ile istenmeyen tüylerinizle sonsuza kadar vedalaşabilirsiniz.

Özel Elos Lazer Polikliniği

Kızılay

Özel Elos Lazer Polikliniği - KIZILAY LAZER EPİLASYON

Elos Lazer Güzellik ve Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından 2007 yılında Ankara'nın Kızılay semtinde "Lazerlife Güzellik Merkezi" olarak kurulan kliniğimiz, 2010 yılında Sağlık Bakanlığının çıkardığı tabela isimlerinde Lazer kelimesinin kullanımını yasaklayan genelge sebebiyle, Lazerlife olan tabela ismimizi "Özel Elos Polikliniği" olarak değiştirdik. Bu tarihten günümüze kadar Özel Elos Polikliniği olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

12 yıldır güzellik ve estetik alanında çalışmaktayız.

İlk kuruluşumuzdan bu zamana kadar kliniğimizde her zaman tam gün dermatoloji uzmanı doktorumuz bulunmaktadır. Sağlık bakanlığı tarafından ruhsatlandırılan kliniğimizde pazar günü hariç her gün saat 09:00 ile 19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.
devamını oku...
Adres: Ziya Gökalp Caddesi 12/4 Kızılay-AnkaraAnkara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon