KONUTKENT KAŞ TASARIMI

blog yazısı ekle !

KONUTKENT KAŞ TASARIMI

YÜZÜNÜZE UYGUN KAŞLAR İLE MÜKEMMEL GÖRÜNÜN – KONUTKENT KAŞ TASARIMI

Kaşlar biz kadının yüzünün kusursuz görünmesini sağlayan en önemli unsurlardan biridir. Zira her şeyden önce yüzümüzün doğru bir ifadeye sahip olmasında kaşların rolü büyük. Ancak birçoğumuz geleneksel olarak kaşlarımızı aldırma yöntemini uyguluyoruz. Oysaki kaş aldırmak bizi yalnızca fazla kıllardan kurtarıyor ama kaşlarımızın yüzümüz ile tam bir uyum içinde olmuyor. Bunun için geleneksel yöntemler yerine kaş tasarımı uygulamasına yönelmek en doğrusu.

Yiğit Gürsoy BodyWell

Yaşamkent

devamını oku... Adres: Yaşamkent Mahallesi, 3207. Caddesi, No: 51 Yaşamkent - ANKARA

Ata Estetik

Çayyolu

Ata Estetik - ÇAYYOLU GÜZELLİK SALONUdevamını oku... Adres: Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi 2716. Caddesi Orun Villaları No:11 Çayyolu-Ankara

Yaprak Demir Güzellik Salonu

Yaşamkent

YD Vip Beauty Ocak 2018' de Güzellik Salonu Olarak Hizmete Girmiştir.
Salonumuzda cilt bakımı, protez tırnak, kalıcı oje, manikür ve pedikür, nail art, ipek kirpik, kirpik lifting, kaş ve kirpik boyama, kalıcı makyaj, kaş dizayn, el ve ayak parafin uygulaması, iğneli epilasyon, refleksoloji uygularımı yapılmaktadır. Salonumuz randevu sistemiyle çalışmakta olup sadece kadınlara yöneliktir. Amacımız YD Vip Beauty de evinizin konforunda VİP hizmetle müşterilerimizin salonumuzdan mutlu ayrılmasını sağlamaktır.
devamını oku...
Adres: Yaşamkent Mah. 3250. Cad. Pelit Plaza 6A/1 Yaşamkent-Ankara

Her yüz tipine uygun kaş şekli farklıdır

Kaş tasarımının mantığı her yüz tipine uygun kaş şeklini belirlemek ve yüze bu şekilde kaşları uygulamaktır. Oval, uzun, yuvarlak ve kare yüz tiplerini kusursuzluğa ulaştıracak kaş şekilleri farklıdır ve yüz tipinize en uygun kaş şeklini Ankara'da güzellik uzmanlarına uygulatabilirsiniz.

Konutkent güzellik salonları sizleri bekliyor

Yüzünüze uygun kaşlar ile mükemmel görünmek istiyorsanız Konutkent güzellik salonları sizleri bekliyor. Haydi, hemen gelin ve kaş tasarımı ile çehreniz değişsin, bakışlarınız derinleşsin ve yüzü ifadeniz büyüleyici bir hale gelsin.