LAZER EPİLASYON ND YAG YÜZ BÖLGESİNDE KULLANILABİLİYOR MU?

blog yazısı ekle !

LAZER EPİLASYON ND YAG YÜZ BÖLGESİNDE KULLANILABİLİYOR MU?

LAZER EPİLASYON ND YAG YÜZ BÖLGESİNDE KULLANILABİLİYOR MU?

Lazer epilasyon son 30-40 yıl içerisinde güzellik ve kişisel bakım alanında ortaya çıkan en önemli gelişme demek pek de abartı sayılmaz. Zira istenmeyen tüyler güzelliği gölgeleyen en öneli etken ve istenmeyen tüylerden kurtulmayı sağlayan lazer epilasyon bu açıdan güzellik açısından gerçekten devrim sayılabilecek bir yöntem. Vücudun farklı bölgeleri için kullanılan farklı lazer epilasyon cihazları bulunuyordu yag da bu cihazlardan biri.
Ankara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon
Yüz en fazla özen gösterilmesi gereken bölge

Yüz bölgesi cildin en hassas olduğu bölgelerden biri, ancak bu elbette yüzde istenmeyen tüylerin çıkmasına engel olmuyor. Yüz bölgesindeki istenmeyen tüylerse en fazla gözünde olanlar oldukları için azami düzeyde rahatsızlık veriyorlar. Ancak yüzdeki istenmeyen tüylerden kurtulma konusunda dikkatli olmak ve yapılacak uygulamayı seçerken yüzün hassas bir bölge olduğunu da göz önünde bulundurarak azami özen göstermek gerekiyor.

ND Yag yüz bölgesine en uygun yöntem

Yüz bölgesine yapılabilecek yanlış lazer epilasyon uygulamaları cilde zarar vermenin yanı sıra ince tüylerin güçlenmesine yol açma riski de taşıyor. Oysa lazer epilasyon nd yag cihazlarında ne cilde zarar verme ne de tüyleri güçlendirme riski bulunmuyor. Yani yüz bölgesindeki istenmeyen tüylerden kurtulmak için en uygun lazer epilasyon yöntemi Nd Yag.

Üstelik her renk ciltte de kullanılabiliyor

Lazer epilasyon nd yag cihazları yüzdeki istenmeyen tüylerden kurtulmanın en güvenli ve etkili yöntemi olmasının yanı sıra her renk ciltte de aynı derecede güvenli şekilde kullanılabiliyor ve aynı derecede etkili oluyor. Yani ister esmer olun ister sarışın hiç fark etmiyor ve yüzünüzdeki tüylerden lazer epilasyon nd yag cihazı sayesinde güvenli şekilde kurtulma şansına sahipsiniz.

Ankara'da bulunan güzellik merkezlerinde lazer epilasyon nd yag yaptırabilirsiniz

Ankara'da bulunan ve nd yag cihazı ile lazer epilasyon uygulaması yapılan güzellik merkezlerini ziyaret ederek hem bu konu hakkında daha kapsamlı bilgi sahibi olabilir hem de bu güvenli yöntem ile yüzünüzdeki istenmeyen tüylerden sonsuza kadar kurtulabilir ve pürüzsüz bir cilde sahip olmanın tadını çıkarabilirsiniz.

Özel Elos Lazer Polikliniği

Kızılay

Özel Elos Lazer Polikliniği - KIZILAY LAZER EPİLASYON

Elos Lazer Güzellik ve Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından 2007 yılında Ankara'nın Kızılay semtinde "Lazerlife Güzellik Merkezi" olarak kurulan kliniğimiz, 2010 yılında Sağlık Bakanlığının çıkardığı tabela isimlerinde Lazer kelimesinin kullanımını yasaklayan genelge sebebiyle, Lazerlife olan tabela ismimizi "Özel Elos Polikliniği" olarak değiştirdik. Bu tarihten günümüze kadar Özel Elos Polikliniği olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

12 yıldır güzellik ve estetik alanında çalışmaktayız.

İlk kuruluşumuzdan bu zamana kadar kliniğimizde her zaman tam gün dermatoloji uzmanı doktorumuz bulunmaktadır. Sağlık bakanlığı tarafından ruhsatlandırılan kliniğimizde pazar günü hariç her gün saat 09:00 ile 19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.
devamını oku...
Adres: Ziya Gökalp Caddesi 12/4 Kızılay-Ankara

Yiğit Gürsoy BodyWell

Yaşamkent

devamını oku... Adres: Yaşamkent Mahallesi, 3207. Caddesi, No: 51 Yaşamkent - ANKARAAnkara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon