YAZ AYLARINDA LAZER EPİLASYON UYGULAMASI YAPILABİLİR Mİ?

blog yazısı ekle !

YAZ AYLARINDA LAZER EPİLASYON UYGULAMASI YAPILABİLİR Mİ?

YAZ AYLARINDA LAZER EPİLASYON UYGULAMASI YAPILABİLİR Mİ?

Yaz aylarında epilasyon yapılabilir mi? Yaz aylarında lazer epilasyon yaptırmak istiyorsunuz ancak yapılıp yapılmayacağı hakkında tereddütleriniz mi var. Uzman dermatolog doktorların tavsiyesi cildinizi bronzlaşmadan önce tedavi sürecinin başlaması gerektiğini düşünüyor.Ankara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon


Güneş ışınlarına maruz kalan cildin bronzlaşması lazer epilasyon ısısının kıl köklerini ayırt edememe gibi bir sorun teşkil edebilir. Uygulanan lazer işini koyu renkte tüyleri algıladığı için cildiniz de koyu ise kıl köklerini ayırt etmekte zorlanır ve ne kadar dozu arttırılsa bile bir fayda göstermeyebilir. Size tavsiyemiz lazer epilasyon tedavisine gitmeye karat verdiyseniz yaz aylarını tercih etmemeniz. Bu hem sizin için zorlu bir durum olacaktır hem de doktor için. Çünkü her bölgeye farklı uygulanan lazer ışınları direk olarak koyu renkte olan kıl köklerini algılar. Hem kıl köklerinin koyu olması hem de ten renginin koyu olması demek lazer epilasyon seanslarının uzaması demek.Epilasyonda başlamadan ince uzman doktorunuz ile görüşüp mümkünse kıl köklerini ve en az 3 hafta kıl köklerini almadan gidip durumu paylaşmanız gerekecektir. Böylece doktorunuz size daha çok yardımcı olabilir ve aklınızda takılan herhangi bir soruyu da cevaplayabilir. Alacağınız bölgesinde önemi çok fazladır. Güneş gören bir yer ile güneş görmeyen yer arasında farklılıklar olacaktır. Eğer lazer epilasyona başladıysanız ve yaz aylarında da devam ediyorsanız cildinizi güneşten korumanız gerekmektedir.

Yüksek faktördür güneş krem ve koruyucuları ile tedavinizi sürdürebilirsiniz. Güneş kremi faktörünün 50 faktör olarak kullanmanızı tavsiye ederiz. Eğer cildiniz zaten koyu renkte ise kesinlik ile güneş altında bronzlaşmayınız ve solaryuma gitmeyiniz. Açık ten de ise eğer cildiniz yine de solaryuma gitmenizi tavsiye etmeyiz. Lazer Epilasyon sonrası solaryuma gitmenizi öneririz. Daha çok ilkbahar, sonbahar ve kış aylarında yapılması gerekmektedir özellikle sonbahar ve kış aylarında yaptırmak sizin için daha akıllıca bir karardır. Eğer lazer epilasyon sırasında beklenmedik bir durum ile karşılaşırsanız, koşullar uygun iken lazer epilasyon işini kıl köklerine isabet etmiyorsa ve bir fayda göremiyorsanız bir sıkıntı var demektir. Böylesi bir durum ile karşılaşırsanız lütfen doktorunuz ile iletişime geçin.

Ozon Estetik Güzellik Akademisi

Eryaman

2013 de kurulan salonumuz Eryaman Altay mahallesindedir. siz değerli danışanlarımıza en kaliteli hizmeti sunmak, sizleri hijyenik koşullarda, tecrübeli ve profesyonel kadromuzla sizleri güzel hissettirmek ve bundan mutlu ayrılmanızı sağlamak temel hedefimizdir. Yine Eryaman bölgesinde Akademimiz olup bu sektör eğitimli uzmanlar yetiştirmekteyiz. Salonumuz aile ortamı olup, keyifle zaman geçirebileceğiniz bir yerdir. Ayak bakımı , manikür, ipek kirpik, lifting, protez tırnak, kalıcı makyaj, cilt bakımı, depilasyon, masaj ,bölgesel incelme, lazer vb birçok alanda hizmet vermekteyiz. Kendinizi özel hissetmek istiyorsanız mutlaka salonumuza bekliyoruz. GEÇ KALMA GENÇ KAL.devamını oku... Adres: Altay Mahallesi 27.Cadde No: 17 1. Etap Eryaman - Ankara

Ayşe Aldemir LA BEAUTÈ

Çukurambar

devamını oku... Adres: Dumlupınar Bulvarı 9/A YDA Center A2 Blok Kat:4 No:98 Çukurambar-Ankara

Jasminn Beauty Club

Batıkent

devamını oku... Adres: Ergazi Mahallesi Cengiz Aytmotov Caddesi No:19/AC Batıkent-Ankara

Es Güzellik Merkezi

Kızılay

devamını oku... Adres: Meşrutiyet Caddesi Konur Sokak Özsoy İş Merkezi No:25/18 Kızılay-Ankara

Yiğit Gürsoy BodyWell

Yaşamkent

devamını oku... Adres: Yaşamkent Mahallesi, 3207. Caddesi, No: 51 Yaşamkent - ANKARA

Neslihan Sofu Beauty

Mustafa Kemal Mahallesi

Ben Neslihan Sofu 30 Eylül 2021 yılında güzellik sektörüne giriş yaptım. Vizyonumuz her geçen gün daha da büyüyen güzellik sektöründe yenilikleri takip ederek danışanlarımıza en iyi hizmeti vermek, merkezimiz Mustafa Kemal Mahallesi 2144 sokak Beren plaza'da hizmet vermektedir.

Neslihan Sofu Beauty'de hydrofacial cilt bakımı, klasik cilt bakımı, akne bakımı, leke giderme bakım ve protokolleri anti aging bakımlar, cilt yenileme, bölgesel incelme, heykeltras magic crush ,ödem atma, lenf drenaj, kas güçlendirme ve yağ yakma uygulamaları yapıyoruz. Kalıcı makyaj, pudralama microbleading, dudak renklendirme, babyliner uyguluyoruz.

Türkiye'de sayılı cihazlar dan olan hibrit teknoloji buz lazer epilasyon yapıyoruz. Etkisi kısa sürede gözle görülmektedir.
Protez tırnak, kalıcı oje, manikür, pedikür uyguluyoruz. Batık tırnakları çıkarıyoruz.
devamını oku...
Adres: Turgut Özal Mahallesi 2616 Sokak No:5/B Batıkent - Ankara

Funda Topraksoy Beauty Vip

Mamak

devamını oku... Adres: Tıp Fakültesi Caddesi Saimekadın Mahallesi Nokta AVM içi 1. Kat 35/16 Abidinpaşa Mamak-Ankara

Özel Elos Lazer Polikliniği

Kızılay

Özel Elos Lazer Polikliniği - KIZILAY LAZER EPİLASYON

Elos Lazer Güzellik ve Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından 2007 yılında Ankara'nın Kızılay semtinde "Lazerlife Güzellik Merkezi" olarak kurulan kliniğimiz, 2010 yılında Sağlık Bakanlığının çıkardığı tabela isimlerinde Lazer kelimesinin kullanımını yasaklayan genelge sebebiyle, Lazerlife olan tabela ismimizi "Özel Elos Polikliniği" olarak değiştirdik. Bu tarihten günümüze kadar Özel Elos Polikliniği olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

12 yıldır güzellik ve estetik alanında çalışmaktayız.

İlk kuruluşumuzdan bu zamana kadar kliniğimizde her zaman tam gün dermatoloji uzmanı doktorumuz bulunmaktadır. Sağlık bakanlığı tarafından ruhsatlandırılan kliniğimizde pazar günü hariç her gün saat 09:00 ile 19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.
devamını oku...
Adres: Ziya Gökalp Caddesi 12/4 Kızılay-Ankara

Shine Beauty

İncek

Ankara İncek'de yer alan, İncek bulvarı ve Barış caddesi üzerinden çift girişli ve çift cepheli,üniversitelere komşu,aydınlık,ferah,iç dizaynında modern renkler ve aksesuarlar kullanılmış,hijyen ve memnuniyet esaslı Shine Beauty güzellik salonuyuz.

Otobüs ve dolmuş için ulaşımı İncek bulvarı üzerinden sağlanmaktadır. Ön ve arka cephemizde otoparkımız mevcuttur. Sadece işlemler için değil, bahçemizde keyifli bir sohbet için uğrayan danışanlarımız arasında sizleri de görmeyi çok isteriz. Shine Beauty ailesi olarak tecrübeli ve deneyimli ekibimizle hizmetinizdeyiz.
devamını oku...
Adres: Kızılcoşar Mah. Barış Caddesi No:25/1 İncek - AnkaraAnkara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon