Ankara Buz Başlıklı Epilasyon

Buz Başlıklı Epilasyon Ankara Güzellik Merkezleri

BUZ BAŞLIKLI LAZER

Buz başlıklı lazer epilasyon cihazı tüy ve kıllara kökünden müdahale ederek acıyı ve sızıyı en alt seviyeye indirmektedir. Buz başlıklı lazer epilasyon cihazı epilasyon işlemini kolaylaştırdığı kadar seans sayılarını da azaltmaktadır. Buz başlıklı lazer epilasyon cihazı vücudun tamamına uygulanabilir olması sayesinde kadınlara konfor sağlamaktadır.

Buz başlıklı l...
devamı...

Güzellik Salonu Ara

Arama Sonuçları

Premium Buz Başlıklı Epilasyon

toplam 73 sonuç bulundu.
1 - 30 arası gösteriliyor.
Buz Başlıklı Epilasyon Ankara Güzellik Merkezleri

BUZ BAŞLIKLI LAZER

Buz başlıklı lazer epilasyon cihazı tüy ve kıllara kökünden müdahale ederek acıyı ve sızıyı en alt seviyeye indirmektedir. Buz başlıklı lazer epilasyon cihazı epilasyon işlemini kolaylaştırdığı kadar seans sayılarını da azaltmaktadır. Buz başlıklı lazer epilasyon cihazı vücudun tamamına uygulanabilir olması sayesinde kadınlara konfor sağlamaktadır.

Buz başlıklı lazer epilasyon cihazında soğutma donanımı mevcut olup Diode lazer teknolojisi ile desteklenerek kullanılmaktadır. Buz başlıklı lazer epilasyon cihazı adını işlem esnasında başlığın buz etkisi oluşturarak yanma riskini ortadan kaldırmaktadır. Buz başlıklı lazer epilasyon cihazı vücutta gezdirilirken masaj etkisi oluşturarak kişide rahatlama sağlamaktadır.

Buz başlıklı lazer epilasyon cihazının yaydığı ışın çeşitli dalga boylarındadır. Böylece bütün tüy ve köklerini hedef alabilir. Buz başlıklı lazer epilasyon cihazının geniş başlığı sayesinde işlem uygulanırken geniş yüzeylere işlem yapmaktadır. Böylece geniş yüzeylerdeki tüylerden kurtulmak artık kısa sürede tamamlanmaktadır.

Buz başlıklı lazer epilasyon cihazı ile yapılan işlem için en fazla 8 seans yeterli olmaktadır. Buz başlıklı lazer epilasyon cihazının lazer ışın atışları yoğundur. Dolayısı ile kıl kökleri tahrip edilmektedir. Ancak bu yoğun atış karşısında cildin tahriş olmaması için soğutma donanımı sürekli çalışır durumdadır. Buz başlıklı lazer epilasyon cihazın epilasyon yöntemlerine kazandırdığı uygulama kolaylığı sayesinde kadınların gergin ve stresli epilasyon süreci tarihe karıştı.

Buz başlıklı lazer epilasyon tekniği tüm vücutta etkili olduğu gibi hassas bölgelerde de etkisini göstermektedir. Mesela yüz bölgesi. Hem bu bölgedeki kıl ve tüylerin inatçı yapıda olması hem de cildin hassas olması nedeni ile her epilasyon cihazı yüz bölgesi ile uyumlu değildir. Ayrıca kıl kökleri oldukça derindedir. Yanlış epilasyon cihaz tercihi tüylerden kurtulmak yerine çoğalmasına neden olacaktır. Buna bağlı olarak zaman ve para açısından boşa harcama yapılmasının yanı sıra yüz bölgesinde oluşan yeni tüyler estetik açısından sorun çıkarır.

Buz başlıklı lazer epilasyon cihazı en kalın ve en ince kıllara etki ederek pürüzsüz bir cildi garantilemektedir. Uzman kişiler tarafından yapılan epilasyon işlemi doğru seans sayısını ve doğru dalga boyunu ayarlayacağından işlem son derece güvenilirdir.

Buz başlıklı lazer epilasyon tekniği diğer tekniklere göre iki kat daha etkilidir. Mesela açık renkli tüylerde sonuç alınamıyordu. Çünkü bu yapıdaki tüylerin renk pigmenti yoktur. Ancak Buz başlıklı lazer epilasyon cihazı bu tüylere de etki etmektedir. İnce yapıdaki (ayva tüyleri) lazer epilasyon cihazlarında lazer ışınlarınca tahrip edilemiyordu. Ancak Buz başlıklı lazer epilasyon cihazı sayesinde bu kıl tipleri de ciltten temizlenmektedir.

Buz başlıklı lazer epilasyon tekniği herkes için uygundur. Kadınlar kadar erkeklerde son yıllarda estetik açıdan rahatsız olmaları durumunda lazer epilasyon tekniğini tercih etmeye başlamıştır. Ancak hamile kadınlar Buz başlıklı lazer epilasyon tekniğini kullanmamalıdır. Bu sadece Buz başlıklı lazer epilasyon cihazı için geçerli değildir. Lazer teknolojisinin kullanıldığı bütün epilasyon yöntemleri hamile kadınlar için önerilmemektedir.

Buz başlıklı lazer epilasyon tekniği için her mevsim uygundur. Yani lazer ışınlarının alçak frekanslarda yayılıyor olması sebebi ile cilt dostudur. Yani yazın güneşinden kışın soğuğundan cilde herhangi bir zararı yoktur. Ancak güneş koruyucu kremler ile cildi korumak avantaj sağlar. Güneş ışınlarının zararlı ışınlarından korunmak için herkes güneş koruyucuları ile dışarı çıkması gerekir. Rutin tedbirlerden biridir.

Buz başlıklı lazer epilasyon tekniğinin bir yan etkisi ya da zararı yoktur. Çünkü ışınların odak noktası sadece kıllar ve kökleridir. Ne cilt işlemden etkilenir ne de sağlığa zararları vardır.