Ankara Cinsel Estetik

Ankara Güzellik Salonları Cinsel Estetik

CİNSEL ESTETİK

Cinsel estetik nedir? Cinsel estetik nasıl yapılır? Cinsel estetik için kullanılan teknolojik yöntemler nelerdir? Cinsel estetik; estetik dünyasında yeni bir tedavi yöntemidir. Cinsel estetik, iki bölge için yapılmaktadır. Göğüs estetiği ve genital estetik olarak. Eskiden beri uygulanan göğüs (meme) estetiği pek çok kadının yaşam kalitesini ...
devamı...

Güzellik Salonu Ara

Arama Sonuçları

Aradığınız kriterlerde sonuç bulunamamıştır. Lütfen tekrar arama yapınız.
Ankara Güzellik Salonları Cinsel Estetik

CİNSEL ESTETİK

Cinsel estetik nedir? Cinsel estetik nasıl yapılır? Cinsel estetik için kullanılan teknolojik yöntemler nelerdir? Cinsel estetik; estetik dünyasında yeni bir tedavi yöntemidir. Cinsel estetik, iki bölge için yapılmaktadır. Göğüs estetiği ve genital estetik olarak. Eskiden beri uygulanan göğüs (meme) estetiği pek çok kadının yaşam kalitesini artırmada etkili olduğu bilinmektedir. Küçük göğüsleri büyütmek, dikleştirmek ya da anne olduktan sonra göğüsleri toparlama gibi pek çok konuda tedavi uygulanmaktadır. Kullanılan iç çamaşırlarının toparlayıcı özellikte olması bu tür sorunları bir nebze azaltsa bile kesin çözüm olmamaktadır. Gelişen tıp dünyası sayesinde Cinsel estetik konusunda yeni anne olan kişiler bebeklerini emzirdiğinden bu işlevin kesintiye uğrayacağı düşüncesi tamamen ortadan kalkmaktadır. Çünkü emzirme işlevi, herhangi bir kesintiye uğrama ya da zarar görme gibi riskleri bulunmamaktadır. Anne olan kişilerde doğum ile beraber genital bölge de bazı sorunlar oluşabilir. Sarkma gibi. İşte Cinsel estetik teknikleri bu konuda çözüm olmaktadır.

Cinsel estetik konusu genellikle fiziksel görüntüye estetik olarak güzelleştirme olarak düşünülse de aslında sağlık ve psikolojik konularda da sorunlarda çözüm olmaktadır. Ayrıca çiftlerin boşanma gibi sorunlarında bu konudaki sorunlardan kaynaklandığı belirtilmektedir. Cinsel estetik, uzman kişiler tarafından yapıldığında son derece güvenilir bir uygulamadır. Böylece kişilerin yaşam kalitesi artırılmaktadır. Özellikle kadınların kendine özgüveni artmaktadır.

Cinsel estetik işlemi sonrasında temizlik ve hijyen konuları son derece önemlidir. Ameliyatlı ya da ameliyatsız tedavilerden sonra doktor tavsiyesine göre hijyenik bakıma önem vermek gerekir.

Cinsel estetik hangi durumlar için yapılması uzmanlar tarafından önerilmektedir:

Üçten fazla doğum yapan kadınlarda genital bölgenin esnekliğini kaybetmesi durumunda Cinsel estetik uygulaması ile sağlıklı yapısına kavuşabilir. Ya da genital bozuklukların artması doğum sonrasından kaynaklanabilir. İşte bu sorun için Cinsel estetik ile duruma müdahale edilebilir. Ya da genital bölgenin görünüşünü büyütmek veya küçültmek amacı ile Cinsel estetik yapılabilir. Doğum esnasında beklenenden daha uzun sürmesi ve doğumun zorlu geçmesi durumunda Cinsel estetik ile yıpranmalar düzeltebilir. İdrar sorunlarının tedavisinde Cinsel estetik gerekebilir. Mesela idrarı tutamama, idrar kesesi gibi tedavi konuları Cinsel estetiğe dâhildir.

Cinsel estetik için kullanılan yöntemler ikiye ayrılabilir:

Ameliyatlı yöntemler; günümüze kadar uygulanan tedavi ve estetik işlemleri ameliyat ile çözülmektedir. Ameliyat, sorunların tamamen kaldırılması sayesinde başarılı sonuçları beraberinde getirmektedir. Cinsel estetik konusunda ameliyat dokuları ve kaslara yönelik yapılmaktadır. Yani gevşeme ve sarkma durumlarında sıkılaştırma ya da toparlama işlemi başarılı şekilde gerçekleştirilmektedir. Enjeksiyon, anestezi, bıçak, makas derken bu unsurlar insanlarda tedirginlikler oluşturmaktadır. Ayrıca ameliyat izleri ve iyileşme süresinin uzaması ameliyat yöntemini her zaman riskli düşünülmesine neden olmuştur.

Ameliyatsız yöntemler: son on yıl içerisinde tıp dünyasının gelişmesine katkı sağlayan teknoloji ameliyat yönteminin rafa kaldırılmasına neden olmuştur. Yeni nesil teknoloji Cinsel estetik için özellik genital bölgede Radyofrekans dalgalı viveve tekniğini kullanmaktadır. Böylece herhangi bir enjeksiyon, bıçak ya da anestezi gibi müdahalelere gerek duyulmadan yarım saat içerisinde kolayca yapılmasını sağlar. Bu bölgede meydana gelen kas ve dokulara etki ederek toparlama ve gerginlik sağlanmaktadır. Böylece sağlık sorunları tedavi edilmektedir. İşlem esnasında herhangi bir acı, sızı gibi durumlar hissedilmez. 1 seans Cinsel estetik yeterli olduğu uzmanlar tarafından belirtilmektedir. İyileşme için 7 gün gibi kısa bir süre yeterlidir. Kasların ve dokuların kendini onarımı yaklaşık 3 ay kadar sürede tamamlandığı belirtilmiştir. Ayrıca sonraki zamanlarda kaslar ve dokular daha iyi duruma gelerek iyileşmedeki verim artmaktadır.