Ankara El Bakımı

El Bakımı Ankara Güzellik Merkezleri

EL BAKIMI

"Ankara'daki El Bakımı merkezleri yukarıda listelenmiştir. Ankara El Bakımı merkezlerini inceleyiniz."

Güzel, iyi bakılmış ve narin ellere sahip olmak önemlidir.

Eller bir kişi hakkında çok şey ifade eder. Elleriniz, hayatınızı nasıl idare ettiğinizi, kendinize nasıl baktığınızı ortaya koyar. Hatta eski bir söz ellerin, bir kadının yaşını belirlediğini de söyler. Bu yüzden kaç yaşında olursanız olun, ellerinize bakan birisi, sizin hakkınızda kolayca bir yargıya varabilir. Öyle ki, eğer ellerinize ve ayakl...
devamı...

Güzellik Salonu Ara

Arama Sonuçları

Premium El Bakımı

Zeynep Gökgöz Güzellik Gölbaşı
toplam 54 sonuç bulundu.
1 - 30 arası gösteriliyor.
El Bakımı Ankara Güzellik Merkezleri

EL BAKIMI

"Ankara'daki El Bakımı merkezleri yukarıda listelenmiştir. Ankara El Bakımı merkezlerini inceleyiniz."

Güzel, iyi bakılmış ve narin ellere sahip olmak önemlidir.

Eller bir kişi hakkında çok şey ifade eder. Elleriniz, hayatınızı nasıl idare ettiğinizi, kendinize nasıl baktığınızı ortaya koyar. Hatta eski bir söz ellerin, bir kadının yaşını belirlediğini de söyler. Bu yüzden kaç yaşında olursanız olun, ellerinize bakan birisi, sizin hakkınızda kolayca bir yargıya varabilir. Öyle ki, eğer ellerinize ve ayaklarınıza gerektiği gibi iyi bir şekilde bakamıyorsanız, kendiniz için güzel kıyafetler seçip, bunları giymenizin bile size bir yararı olmaz.

Eller aynı zamanda iletişiminiz için de önem taşır. Konuşurken sürekli ellerimizi kullanır, duygularımızı bile el hareketlerimize yansıtabiliriz. Bu yüzden ellerinize mümkün olduğunca iyi bir bakım sağlayın ve aşağıda tavsiye edilen güzellik alışkanlıklarını da kendiniz için edinmeye çalışın.

Bu alışkanlıklara başlamadan önce de ellerinizin üzerinde bulunan cilt dokusunun daha narin olduğunu unutmayın ve bakımını gerçekleştirirken de ellerinizi tahriş edecek uygulamalardan uzak durmalısınız. Buna göre ellerinizi günde en az bir kaç defa nemlendirici ile ovmalı ve gerekirse haftada bir kez normalde yüzünüz için uyguladığınız peeling kremleri ile ellerinizde ki ölü derileri de uzaklaştırmayı denemelisiniz.

Eğer elleriniz çok kuru ise eliniz sabunla yıkadıktan sonra hemen kurulamayıp, yeniden sadece suya tutup daha sonra kurulayın. Gerekirse her yıkamadan sonra tercih ettiğiniz bir nemlendirici kremi sürün. Ayrıca ellerinizin güzelliğini tamamlayan tırnaklarınızın da bakımını kesinlikle ihmal etmeyin.