Ankara Endoskopik Yüz Germe

Endoskopik Yüz Germe Ankara Güzellik Merkezleri

ENDOSKOPİK YÜZ GERME

"Ankara'daki Endoskopik Yüz Germe merkezleri aşağıda listelenmiştir. Ankara Endoskopik Yüz Germe merkezlerini inceleyiniz."

Endoskopik yüz germe, pek çok kişi için geleneksel kozmetik ameliyatlarla karşılaştırıldığında oldukça düşük maliyetli ve güvenilir bir alternatiftir. Çünkü endoskopik yüz germe işlemi çok daha az kesik ile gerçekleştirilmektedir. Aynı zamanda yine geleneksel yüz germe operasyonları ile kıyaslandığında daha az risk içerip, çok daha erken iyileşme süreleri göstermektedir...
devamı...

Güzellik Salonu Ara

Arama Sonuçları

Aradığınız kriterlerde sonuç bulunamamıştır. Lütfen tekrar arama yapınız.
Endoskopik Yüz Germe Ankara Güzellik Merkezleri

ENDOSKOPİK YÜZ GERME

"Ankara'daki Endoskopik Yüz Germe merkezleri aşağıda listelenmiştir. Ankara Endoskopik Yüz Germe merkezlerini inceleyiniz."

Endoskopik yüz germe, pek çok kişi için geleneksel kozmetik ameliyatlarla karşılaştırıldığında oldukça düşük maliyetli ve güvenilir bir alternatiftir. Çünkü endoskopik yüz germe işlemi çok daha az kesik ile gerçekleştirilmektedir. Aynı zamanda yine geleneksel yüz germe operasyonları ile kıyaslandığında daha az risk içerip, çok daha erken iyileşme süreleri göstermektedir. Bu sebeple de hem kozmetik cerrahinin klasik zorlukları ile uğraşılmamış olur hem de yüz ve boyun bölgesinde ki erken yaşlanma belirtilerinin ortadan kaldırılmasında oldukça etkili olmaktadır.

Bazen kozmetik sorunlar yüzün sadece belli bir kaç bölgesinde ortaya çıkmış olabilir. Böyle durumlarda sadece bu bölgeye odaklanmış ve daha az kesiklerle yapılan düzeltmeler de inanılmaz sonuçlar doğurabilir. Bir de bu uygulamaların 30 yaşından 50 yaşına kadar herkes üzerinde uygulanabilecek olduğu düşünülürse, klasik yöntemlerde ki gibi çok sayıda kesik açılarak bu işlemlerin gerçekleştirilmesi kişiyi de rahatsız edebilecek bir durum doğurabiliyordu. Fakat endoskopik yüz germe operasyonlarında açılan kesikler en fazla 3 farklı noktada ve 2,5 cm uzunluğunda oluyor ve saç başlama çizgisi veya kulak arkası gibi bölgelerde olduğu için hiçbir zaman fark edilemiyor.

Operasyon sırasında ise açılan bu kesiklerden içeriye doğru uzatılan mikro bir kamera ile yapılan işlemler de takip edilebiliyor ve alınması gereken yağ dokuları uzaklaştırılarak, kaslara olması gerektiği gibi eski formu ve sıkılığı verilmiş oluyor.