Ankara Eyeliner - Dayanıklı

Eyeliner - Dayanıklı Ankara Güzellik Merkezleri

DAYANIKLI EYELİNER

Dayanıklı Eyeliner ile hatasız çizgiler çekebilmek ancak pratik, göz için uygun stile ve el becerisine bağlıdır. Kedigözü makyaj stili uzun süreli kalıcılığı olan Dayanıklı Eyeliner ile kusursuzluk elde edilebilir. Dayanıklı Eyelinerın kalın uçlu ya da ince uçlu kalem ya da fırçası ile sürümü kolaylaştırmaktadır. İnce uçlu Dayanıklı Eyeliner, doğal göz makyajı elde e...
devamı...

Güzellik Salonu Ara

Arama Sonuçları

Premium Eyeliner - Dayanıklı

VIP+ Eyeliner - Dayanıklı

toplam 63 sonuç bulundu.
1 - 30 arası gösteriliyor.
Eyeliner - Dayanıklı Ankara Güzellik Merkezleri

DAYANIKLI EYELİNER

Dayanıklı Eyeliner ile hatasız çizgiler çekebilmek ancak pratik, göz için uygun stile ve el becerisine bağlıdır. Kedigözü makyaj stili uzun süreli kalıcılığı olan Dayanıklı Eyeliner ile kusursuzluk elde edilebilir. Dayanıklı Eyelinerın kalın uçlu ya da ince uçlu kalem ya da fırçası ile sürümü kolaylaştırmaktadır. İnce uçlu Dayanıklı Eyeliner, doğal göz makyajı elde edilmesini sağlarken kalın uçlu Dayanıklı Eyeliner göz makyajında abartı sevenlerin tercih edebileceği bir üründür.

Dayanıklı Eyeliner, kadınların makyaj yaparken en çok tercih ettiği ürünlerden biridir. Sebebini ise şöyle açıklıyorlar; renk tonlarının koyu olması ve su, ter gibi faktörlere rağmen bozulmaması, bulaşmaması kadınların gün boyu rahat etmelerini sağlamaktadır. Göz kapağındaki kirpik diplerine çekilen Dayanıklı Eyeliner etrafına bulaşma yapmaz. Böylece kişide bulaştı mı? Bozuldu mu? Tedirginliği yaşanmaz.

Suya Dayanıklı Eyeliner Önerileri

Likit suya Dayanıklı Eyeliner; Eyeliner boyası sıvı şekilde olan bir Eyeliner çeşididir. Genellikle kalem şeklinde olup ağız kısmı keçe şeklindedir. Böylece ince ya da kalın Eyeliner çekme konusunda konforlu bir uygulamaya sahiptir.

Jel suya Dayanıklı Eyeliner; jel yapıda olup makyaj fırçası ile uygulama yapılır. Bu tarz Eyeliner uzmanlık gerektirir. Çünkü Eyeliner çekerken hata yapma ihtimali yüksektir.

Kalem suya Dayanıklı Eyeliner; göz kalemi olarak da değerlendirebileceğimiz Eyeliner çeşididir. Çeşitli renkleri sayesinde farklı tonlarda göz makyajı yapılabilir. Ayrıca son derece doğal bir görüntü elde etmek için tercih edilebilir.

Waterproof Eyeliner

Waterproof Eyeliner yani suya Dayanıklı Eyeliner anlamına gelmektedir. Kozmetik ürünlerinde Waterproof Eyeliner yazısı görüldüğünde çeşitli faktörlere rağmen bulaşmayan Dayanıklı Eyeliner olduğu anlaşılmaktadır. Yaz ya da kış ayları fark etmeksizin her mevsimin gözdesi bir kozmetik üründür. Çünkü akan ya da bulaşan bir kozmetik ürünleri kadınlar arasında başarısız bir ürün olarak kabul edilir.

Akmayan Bulaşmayan Eyeliner

Akmayan bulaşmayan Eyeliner olarak kadınlar arasında kullanılan bir tabirdir. Aslında Dayanıklı Eyeliner ile aynı anlamlara gelmekte, aynı şeyi ifade etmektedir. Eyeliner uyguladıktan sonra göz kırpma sonrasında alt ya da üst kısma bulaşması büyük bir sorundur. Ya da Eyeliner çektikten sonra gün içerisinde makyaj ürünün silinmesi ya da akması özelliğinin bozulmasına neden olur. Bu sorunlar Kalem suya Dayanıklı Eyeliner kullanılması ile sonlandırılabilir.

En İyi Eyeliner

Mat, parlak, Dayanıklı Eyeliner çeşitleri piyasada sıkça karşılaştığımız kozmetik ürünlerdendir. Yoğun renk pigmentleri ve kolay sürülebilecek şekilde tasarlanmaları en iyi Eyeliner kategorisinde değerlendirilebilir. Uç kısmının esnek olması kusursuz çizgilerinin sürülmesini ve çizgilere kıvrımlar verilebilmesini de kolaylaştırmaktadır. Bir gün boyunca bozulmadan gözlerde kalıcılığını koruyan Dayanıklı Eyeliner da başarılı ürünler arasındadır.

Dayanıklı Eyeliner özelliğinde seçtiğiniz Eyeliner çeşidini gözünüze uyguladınız ancak bir şeyler istediğiniz gibi olmadı. Bunun temel sebebi kirpiklerdir. Kirpikler seyrek, düz ya da kısa yapılı ise Eyeliner istediğiniz etkiyi vermez. Dolayısı ile rimel, maskara ya da takma kirpik uygulamaları ile kirpiklere hacim kazandırılır. Böylece kirpik diplerine çekilen Eyeliner ve kirpiklerin kıvrılarak hacim kazandırılması işlemi ile tamamlanır.

Dayanıklı Eyeliner ile yapılacak kusursuz çizgiler çekememekten şikâyetçi olanlar için işin püf noktaları şunlardır:

Kaşık yardımı ile Dayanıklı Eyeliner sürme; kaşığın sapı ve ağız kısmı şekil vermede yardımcı olacaktır. Kaşığın sapı Eyeliner kuyruk çekme için yardımcı olacaktır. Ağız kısmını bombeli kısmı dışa gelecek şekilde kullanarak çizgiler daha çabuk çekilir.

Kredi kartı ile Dayanıklı Eyeliner sürme; çizgilerin kuyruklarını yukarı ya da aşığı doğru sürmek için kredi kartının kenarlarını kullanabilirsiniz.