Ankara G5 Kursu

Ankara Güzellik Salonları G5 Kursu

G5 KURSU

G5 kursu; güzellik ve bakım uygulamaları arasında yer alan G5 tekniğini doğru bilgilerini edinmek ve uzmanlaşma sağlamak amacı ile düzenlenen programlardır. G5 kursunda eğitim alan katılımcılara aynı zamanda cihaz kullanımı gibi konularda da bilgiler sunulmaktadır. G5 kursunda ayrıca fizyolojik ve anatomi bilgiler öğrenilmekte, el becerileri geliştirerek işlem esnasında olası hatları ve yanlışları önleme, işlem için gerekli ciha...
devamı...

Güzellik Salonu Ara

Arama Sonuçları

VIP+ G5 Kursu

VIP G5 Kursu

toplam 3 sonuç bulundu.
1 - 3 arası gösteriliyor.
Ankara Güzellik Salonları G5 Kursu

G5 KURSU

G5 kursu; güzellik ve bakım uygulamaları arasında yer alan G5 tekniğini doğru bilgilerini edinmek ve uzmanlaşma sağlamak amacı ile düzenlenen programlardır. G5 kursunda eğitim alan katılımcılara aynı zamanda cihaz kullanımı gibi konularda da bilgiler sunulmaktadır. G5 kursunda ayrıca fizyolojik ve anatomi bilgiler öğrenilmekte, el becerileri geliştirerek işlem esnasında olası hatları ve yanlışları önleme, işlem için gerekli cihazı tanıması- nasıl kullanılacağı gibi konularda bilgi sahibi olunmaktadır.

G5 Estetik

G5 estetik uygulamalarından derinin gerginleşmesi, yorgunluk giderme, zihindeki ve bedende dinlenme, derinin esnekliğinin artması gibi pek çok etkiden bahsetmek mümkündür. Cildin kaybettiği özellikleri yeniden kazandırılması ile fiziksel görüntünün estetiği artar. Aynı zamanda G5 estetik uygulamasında kullanılan cihazın başlığı yaydığı titreşimlerin etkisi işlem esnasında kişiye masaj etkisi oluşturmaktadır. Böylece gerginlik, stres, sıkıntı masajın etkisi ile uzaklaştırılmaktadır. Seans sonrasında dinlenme sayesinde kişi gün içerisinde daha enerjik ve daha aktif olmasını sağlar.

G5 estetik uygulamasındaki mucizevi etiler sayesinde sağlığına kavuşan vücut ile beraber kişinin kendine güveni de artmaktadır.

Kavitasyon G5

Kavitasyon G5 uygulamasında amaç bölgesel zayıflama ile güzel bir vücuda kavuşmaktır. Kavitasyon G5 yani ultrasonik incelme olarak da ifade edilir. Bunu yaparken özel cihazının yaydığı ses frekanslarının etkisi yağ kütlelerini eriterek cildin gerginleşmesini sağlamaktır. Deri üzerine yerleştirilen cihaz derinin alt tabakasına kadar ulaşan ses frekansları yayar. Spor faaliyetleri ile kilolardan kurtulmak mümkün gibi görünse de vücudun bazı bölgelerindeki yağlardan ya da kilolardan kurtulmak neredeyse imkânsızdır. Mesela bacaklarda oluşan selülit sorunu gibi. Kavitasyon G5 uygulaması ile selülit sorunu iyileştirilmektedir. Kavitasyon G5 uygulamasında kullanılan özel cihaz sayesinde kan dolaşımı hızlanır, derinin elastik yapısı artar. Böylece selülit sorunu çözülür.

İşlem esnasında ya da sonrasında herhangi bir zarar oluşmamaktadır. Yani ses frekansları kulağa ürkütücü gibi gelse de hedef noktası yağ kütlelerini parçalamaktır. Dolayısı ile etraftaki organ, doku ya da cilt yüzeyine etki etmez. Böylece işlem son derece güvenli ve başarılı sonuçlar alınmasını sağlar.

G5 Pasif Jimnastik

G5 pasif jimnastik uygulamasında sıkıştırma ve titretme gibi küçük hareketler ile yapılmaktadır. Aynı zamanda dokuları, liflerin kasılmasını sağlar. Amaç yağ hücrelerinde hasar oluşturmaktadır. Böylece vücuttan atılmaları kolaylaşır. Bir yandan kilo vermek diğer yandan kilo vermenin etkisi ile oluşan boşluklardan dolayı sıkılaşma sağlamaktır. Kilo verme işlemi lokal olarak yapılır. Sıkılaşma da dolayısı ile lokaldir. Bölgesel olarak uygulanmaktadır. G5 Pasif Jimnastik uygulaması diğer tekniklerden yardım alındığı zaman daha başarılı olmaktadır. Mesela kavitasyon G5 uygulaması gibi. Yorulmadan incelme G5 Pasif Jimnastik ile mümkündür. G5 Pasif Jimnastik uygulamasının en büyük avantajı incelme sonucunda kişinin vücut yapısı, formunda bozulma oluşmamasıdır.

G5 Masajı Ne Kadar Sürer?

Kavitasyon G5 uygulaması yaklaşık 35 dakika ila 45 dakika arasındadır.

G5 Pasif Jimnastik uygulaması yaklaşık 45 dakika ila 50 dakika arasındadır.

G5 Masajı uygulaması ise 25 dakika kadar sürmektedir. Yani her işlemin kendine göre bir süresi ve seans sayısı vardır. Seans süresi ve seans sayısını belirleyen kişi uzmanlardır. G5 kursunu tamamlayıp, sertifika almaya hak kazanan kişiler tarafından uygulanmaktadır. Böylece G5 kursunda bilgi ve becerilerini geliştiren kişiler sayesinde işlem güvenli ve huzurlu bir şekilde yapılmasını sağlamaktadır. G5 kursu ile güzellik merkezlerinde ya da özel hastanelerde G5 işlemi yapan yerlerde nitelikli personel ihtiyacı karşılanmaktadır. G5 kursu süresince eğitimini tamamlayan kişilerin sunduğu hizmet insanların sağlık ve güzellik açısından isteklerini karşılamaktadır.