Ankara Gençlik Aşısı

Ankara Güzellik Salonları Gençlik Aşısı

GENÇLİK AŞISI

Gençlik aşısı; hyaluronik asit ile yapılan tedavi metodudur. Gençlik aşısı sayesinde yıllara meydan okunabilir. Çünkü Gençlik aşısının temelinde yaşlanma belirtileri ile etkili bir mücadele söz konudur. Hyaluronik asidin vücuttaki görevi cildin esnek yapısını korumak, parlaklık vermek ve nem ihtiyacını karşılamaktır. Hyaluronik asit ve Collagen üretimi birbiri ile doğru orantılıdır. Yani vücutta Collagen üretebilmesi için hyalu...
devamı...

Güzellik Salonu Ara

toplam 5 sonuç bulundu.
1 - 5 arası gösteriliyor.
Ankara Güzellik Salonları Gençlik Aşısı

GENÇLİK AŞISI

Gençlik aşısı; hyaluronik asit ile yapılan tedavi metodudur. Gençlik aşısı sayesinde yıllara meydan okunabilir. Çünkü Gençlik aşısının temelinde yaşlanma belirtileri ile etkili bir mücadele söz konudur. Hyaluronik asidin vücuttaki görevi cildin esnek yapısını korumak, parlaklık vermek ve nem ihtiyacını karşılamaktır. Hyaluronik asit ve Collagen üretimi birbiri ile doğru orantılıdır. Yani vücutta Collagen üretebilmesi için hyaluronik asidin yeterli miktarda bulunması gerekir. Gençlik aşısı, yaşı ilerleyen kişiler için gençleştirme amacı ile kullanılırken, geç kişilerde yaşlanmayı yavaşlatmak, belirtilerini en aza indirmek amacı ile kullanılmaktadır. Gençlik aşısı ile enjekte edilen hyaluronik asit sayesinde Collagen üretimi desteklenir ve cilt de onarma süreci başlar. Yıpranmalar iyileştikçe cilt parlaklaşır ve gerginlik kazanır. Bağ dokularında kuvvetlenmesi sayesinde ciltte 10 – 15 yaş gençleşme etkisi görülür.

Gençlik aşısı, yaşlanmanın yoğun olarak görüldüğü bölgeler de sıklıkla kullanılır. Mesela eller, yüz ve boyun. 4 kere uygulanan Gençlik aşısı ile işlem biter. Ancak uygulamanın her zaman geçerli olabilmesi için 220 günün ardından tekrarlanması şarttır. Amaç sadece etki süresini artırmaya yöneliktir. İlk uygulama sonrasında etkiler görülmeye başlarken 2. Uygulamanın ardından etkiler daha da belirginleşir.

Yaşlanma karşıtı olarak bilinen Gençlik aşısı, tedavi amaçlı da kullanılmaktadır. Mesela sigara, alkol, uyuşturucu, ilaç vb. kimyasalların kullanılmasından sonra cildin zarar görmesi ya da bronzlaşma amacı ile sürekli ve uzun süreli olarak güneş ışınlarına, solaryuma maruz kalmış ciltleri iyileştirmek için başka uygulamalar ile birleştirilmektedir. Yeni nesil medikal estetik uygulamalarının en önemli özelliği acısız ve konforlu olmasıdır. Tıpkı Gençlik aşısı yönteminde olduğu gibi. İşlem sonrasında ciltte hafif ve bölgesel kızarıklık görülse de tamamen geçicidir.

30'lu yaşlara gelindiğinde cildin yapı ve onarım taşlarında eksilmeler meydana gelir. Bu eksik maddeler vücut kendisi üretemezse gerek estetik gerekse sağlık sorunları oluşmaya başlar. Cilt üretimini yapamadığı bu maddeleri tıp dünyası çeşitli yöntemleri kullanarak nakletmektedir. Mesela Gençlik aşısı yöntemi. Cilt kendi kendine üretemediği onarım taşlarından biri olan hyaluronik asidi enjekte ederek eksikliği gidermektedir.

Nem Aşısı Fiyatı

Yeterli miktarda sıvı tüketilmemesi, hava koşulları, yaş, hamilelik gibi faktörler karşısında cilt nemini koruyamadığından kurumalar hatta çatlaklar oluşur. Nem ihtiyacı kremler ve losyon kullanılarak giderilmeye çalışılsa da tam anlamı ile verim elde edilemez. Yeni nesil medikal kozmetik uygulamalarından biri olan nem aşısı bu sorunu tedavi etmeye yöneliktir.

Nem aşısı sadece 1 uygulama olarak yapılır. Yaklaşık bir sene boyunca vücudun nemliliği bu uygulama ile karşılanmaktadır. Yeni nesil tedavi yöntemleri denildiğinde yüksek fiyatlar akıllara gelmektedir. Nem aşısı fiyatında olduğu gibi. Ancak piyasa araştırması yapıldığında ücretlerin cep yakar nitelikte olmadığı gerçeği ile karşılaşılır. Böylece Nem aşısı fiyatı orta seviyelerdeki ücret tarifeleri ile tedavi bekleyen kişilere uygulanabilir.

H100 Aşısı Fiyatı

H100 aşısı uygulaması diğer Gençlik aşısı uygulamaları gibi son derece güvenli bir yöntemdir. Organlara, dokulara, kaslara herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. Sadece ciltte eksik olan maddeler uzman tarafından uygulanan küçük bir müdahale ile yerine konulmasını sağlamaktadır. H100 Aşısı Fiyatı için estetik cerrahi klinikleri, poliklinik ya da hastaneler ile görüşme yaparak net ve doğru rakamlara ulaşılabilir.

Gençlik aşısı yöntemi, günümüzde olduğu gibi gelecekte de popülerliğini korumaya devam edecektir. Çünkü Gençlik aşısı yöntemi ile genç ve güzel kalmak isteyenlerin memnun kaldığı bir uygulama olarak karşımıza çıkmaktadır. Gençlik aşısı yöntemi ile gelecek yıllarda da değişmeyecek olan güzellik ve genç kalma isteği bu ve benzeri yöntemler ile insanları mutlu etmeye devam edecektir.