Ankara Göz Altı Işık Dolgusu

Ankara Güzellik Salonları Göz Altı Işık Dolgusu

GÖZ ALTI IŞIK DOLGUSU

Göz altı ışık dolgusu tekniği hangi durumlarda uygulanır? Göz altı ışık dolgusu tekniğinin oluşturduğu etkiler nelerdir? Göz altı ışık dolgusu tekniğinde başarı durumu nedir? Göz altında oluşan koyu halkalar, göz altındaki derinin sarkarak torba görüntüsünü alması rahatsız edici sorunlar arasındadır. göz altı bölgesinde oluşan torbalanma ya da çökükler için medikal kozmetik ...
devamı...

Güzellik Salonu Ara

Arama Sonuçları

VIP+ Göz Altı Işık Dolgusu

toplam 2 sonuç bulundu.
1 - 2 arası gösteriliyor.
Ankara Güzellik Salonları Göz Altı Işık Dolgusu

GÖZ ALTI IŞIK DOLGUSU

Göz altı ışık dolgusu tekniği hangi durumlarda uygulanır? Göz altı ışık dolgusu tekniğinin oluşturduğu etkiler nelerdir? Göz altı ışık dolgusu tekniğinde başarı durumu nedir? Göz altında oluşan koyu halkalar, göz altındaki derinin sarkarak torba görüntüsünü alması rahatsız edici sorunlar arasındadır. göz altı bölgesinde oluşan torbalanma ya da çökükler için medikal kozmetik uygulaması; Göz altı ışık dolgusu. Bir seans ile göz altlarında oluşan çeşitli sorunlardan uzun süreli kurtulmak için Göz altı ışık dolgusu tekniği güvenli bir işlemdir.

Göz altı ışık dolgusu tekniği, diğer estetik uygulamalarından oldukça farklıdır. Diğer estetik uygulamalarında genellikle cildi canlandırmak ve toparlamak için işlemler yapılır. Göz altı ışık dolgusu tekniği bu uygulamaların aksine hedef noktası kemiktir. Dolgu için oluşturulan ilacın içerisinde hyaluronik asit vardır. Bu açıdan işlemin riskleri oldukça azdır. Göz altı ışık dolgusu yapılmadan önce göz çevresi dezenfekte edilir. Bölgedeki ağrıyı hissetmemek için bölgesel uyuşturma işlemi yapılır. Çünkü enjeksiyon bu işlemde kullanılan temel araçtır. Ancak sivri uçlu olmayan enjeksiyonlar yani bu işlem için özel olan enjeksiyon kullanılır. Göz altı ışık dolgusu enjekte edilerek bu bölgedeki sorunlar ortadan kaldırılır. İlk seans sonrasında bile etkisi hemen görülür.

Göz altı ışık dolgusu tekniği oldukça kısa bir sürede tamamlanır. Yaklaşık 25 dakika gibi bir süre içinde eski sağlıklı göz çevresine dönmek mümkündür.

Göz Altı Işık Dolgusu Fiyatı 2018

Göz altı ışık dolgusu tekniği yeni nesil güzellik uygulamaların en yenisi olmasına rağmen İnsanlar yeni yöntemi keşfedip, etkilerini hissetmesi için kısa bir süre yeterli olmuştur. Genç ve güzel hissetme duygusu her dönemde var olmuştur ve var olmaya devam edecektir. Dolayısı ile her yeni gelişme, insanlar tarafından keşfedilerek akım haline dönüşmektedir. İşte Göz altı ışık dolgusu tekniği de bunlardan biridir. Yeni bir uygulama olan Göz altı ışık dolgusu tekniğinin fiyatı 999 TL ila 1499 TL arasında olduğu yapılan piyasa analizi sonucunda belirlenmiştir.

Göz Altı Işık Dolgusu Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler

Göz altı ışık dolgusu işleminden sonra 1 gün boyunca göz altına, göz etrafına herhangi bir kozmetik ürünü uygulamamak gerekir. Göz etrafı, göz tarafı medikal kozmetik işlem olan Göz altı ışık dolgusu tekniği uygulandığı için son derece hassastır. İşlem sonrasında hafif şişlik ya da morarma gibi geçici yan etkileri olabilir. Dolayısı ile göz etrafına sert müdahaleden korumak gerekir. Mesela kaşıma, baskı vb. çok sıcak ortamlardan mümkün olduğunca uzak durmak gerekir. Sıcak banyo, hamam gibi ortamlar işlem sonrasında yaklaşık 4 gün boyunca uzak durmak gerekir. Göz altı ışık dolgusu tekniğinin yan etkileri geçici ve sınırlıdır. Ancak belirtilerin dışında etkiler varsa mutlaka doktora başvurmak gerekir. Göz etrafında renk değişimleri (yeşil, beyaz morarma), deri yüzeyi sıcaklığını kaybediyorsa, uzun süreli geçmeyen ağrı vb.

Göz Altı Işık Dolgusu Ankara En İyi Doktor

Göz altı ışık dolgusu tekniği işinin ehli kişiler tarafından yapıldığında güvenli ve konforlu bir uygulama olmaktadır. Göz altı ışık dolgusu Ankara en iyi doktor, kliniklerde hizmet veren plastik cerrah, dermatologlardır. Hem sertifikaya sahip olmaları hem hastayı önce muayene edip göz çevresindeki soruna yönelik işlem uygulaması, hem doğru ilacı kullanması, klinik ortamının hijyenik vb. gibi sebeplerden ötürü en kaliteli hizmeti ve uzmanı bulabilmek mümkündür. Ancak bu durum sadece Ankara ile sınırlı değildir. Ülkemizdeki bütün şehirler için bu kriterlere uygun ortamlara ve kişilere ulaşmak gerekir.