Ankara Jet Peel

Jet Peel Ankara Güzellik Merkezleri

JET PEEL

Jet peel; organik su ve basınç ile yapılan cilt bakım uygulamasıdır. Jet peel uygulaması adını işlem esnasındaki hızlı bir şekilde yapılmasından almıştır. Jet peel uygulamasında oksijen, solüsyon, vitamin, mineral gibi cildin yapı taşındaki maddeler cilde takviye edilmektedir. Ancak Jet peel uygulamasında işlem esnasında herhangi bir enjeksiyon, anestezi gibi malzemeler kullanılmaz. Bun...
devamı...

Güzellik Salonu Ara

Arama Sonuçları

Premium Jet Peel

VIP+ Jet Peel

toplam 4 sonuç bulundu.
1 - 4 arası gösteriliyor.
Jet Peel Ankara Güzellik Merkezleri

JET PEEL

Jet peel; organik su ve basınç ile yapılan cilt bakım uygulamasıdır. Jet peel uygulaması adını işlem esnasındaki hızlı bir şekilde yapılmasından almıştır. Jet peel uygulamasında oksijen, solüsyon, vitamin, mineral gibi cildin yapı taşındaki maddeler cilde takviye edilmektedir. Ancak Jet peel uygulamasında işlem esnasında herhangi bir enjeksiyon, anestezi gibi malzemeler kullanılmaz. Buna bağlı olarak yüzeysel bir uygulama da değildir. Çünkü kullanılan basınç gibi özellikler cildin en altına nüfuz etmesini sağlamaktadır. Jet akımlar (hızlı, seri) ile cildi temizleme, onarım, gençleştirme gibi farklı bakım işlemleri yapılabilir. Ayrıca ciddi cilt hastalıkları için Jet peel uygulaması çözüm olduğu tıp dünyasında kanıtlanmıştır. Cildin hassas yapısını yormadan, zarar vermeden cihazın özel başlığı ile hassas bir bakım yapılmasını sağlar.

Jet peel uygulamasında çalışma prensibi şu şekildedir; organik su ya da özel karışım (tuz vb.) suyu püskürtmek için tıbbi gaz veya basınçlı hava kullanılır. Bu şekilde derinin ihtiyacı olan her türlü mineral, vitamin deri ile buluşturulmaktadır.

Jet peel uygulaması vücudun her bölgesi için geçerliliği olan bir yöntemdir. Hassas cilt yüzeyinden kalın cilt yüzeyine kadar her bölgede etkili sonuçlar alınabilir. Yüz, sırt, boyun, gıdı vb. Ayrıca cilt sorunu olan ya da cilt bakımı yaptırmak isteyen kadın ve erkek fark etmeksizin herkes rahatlıkla yaptırabilir.

Jet peel uygulaması farklı tedavi ya da bakım işlemleri için tercih edilebilir. Bunlar: yaşlanma karşıtı işlemlerde, derideki çizgilerin açılmasında, güneş ışınlarının sebep olduğu kahverengi lekeler, sivilce, akne, yağ bezesi gibi sorunların iyileştirilmesinde, deriyi nemlendirmede, peeling yaparak ölü deriyi arındırma ve cildin nefes almasını sağlama.

Hydrafacial

Cilde farklı uygulamaların yapılmasını sağlayan ileri teknoloji kullanılarak geliştirilmiş yeni nesil cilt bakım yöntemlerden biri; Hydrafacial. Peeling, onarma, kuruluğu giderme, yaşlılık belirtilerine karşı cildi güçlendirme ve iyileşme sağlar. Özel vakumlu başlık sayesinde cilt üzerinde işlem yapılmasını kolaylaştırır. Aynı zamanda işlem yapılan kişi de seans süresinde oldukça rahattır. Herhangi bir ağrı, sızı gibi korkulan yan etkiler hissedilmez. 4+1 adımda uygulanmaktadır. 4 adım içerisinde arındırma, sıvı ile peeling, serum takviyesi, nemlendirici ile cildin kuruması önlenir. +1 adım ise LED terapisidir.

Karbon Peeling

Her cilt bakım uygulaması farklı cilt tipleri üzerinde başarılı sonuçlar vermeyeceği gibi uygulanması da sakıncalı olabilir. Özellikle lazer teknolojisinin kullanıldığı cilt bakım uygulamalarında görülen bir durumdur. İşte esmer ve çok esmer cilt tipleri için geliştirilen cilt bakım uygulaması karbon peeling. Üstelik lazer teknolojisi kullanılmaktadır. Bakım işlemi için kullanılan sıvı karbondur. Geniş yapılı gözenekleri daraltma ile beraber ciltte meydana gelen toparlanma, kahverengi güneş lekeleri başta olmak üzere yaşlılık lekeleri için de kullanılmaktadır.

Diamond Peeling

Cildi ölü deriden kurtarmak, gözenekleri açarak cildin oksijen almasını sağlamak için elmas partiküllü özel başlık ile cilde zımpara uygulanmasıdır. Peeling uygulaması yüzeyseldir. Soyulmanın etkisi ile ciltte geçici olarak kızarma meydana gelebilir. Bu durum doktorlar tarafından doğal olarak görülür.

Jetpeel Türkiye

Jet peel uygulaması dünya starları tarafından sürekli olarak kullanılan cilt bakım işlemidir. Etkili sonuçlar alınması üzerine Jetpeel Türkiye'ye getirilmiştir. Ülkemize girişine farklı markalar, firmalar etkili olmuştur. Ülkemizde Jet peel hizmeti veren klinik ve güzellik merkezlerine rastlamak mümkündür. Müşterilerin memnun kalması üzerine giderek yaygınlaşmaya başladı. Ülkemizin her şehrinde Jet peel uygulaması yapan mekan ile karşılaşmak mümkündür. Ayrıca bu bakım uygulaması için nitelikli eleman yetiştirilmesi için gerek ülke içinde gerek ülke dışında eğitimlere katılım gösterilmektedir.