Ankara Kalıcı Fondoten

Kalıcı Fondoten Ankara Güzellik Merkezleri

KALICI FONDOTEN

Kalıcı fondoten; geçen yıl olduğu gibi bu yılın da popüler makyaj uygulamalarından biridir. Kalıcı fondoten akımının çıkış noktası uzak doğudur. Kalıcı fondoten uygulaması uzak doğu ve Avrupa ülkelerinin ardından şimdi ülkemizde etkili olmaya başladı. Kalıcı fondoten uygulamasının en büyük avantajı etkisinin uzun ömürlü olmasıdır. Yaklaşık 1 yıl da cilt üzerinde kalmaktadır....
devamı...

Güzellik Salonu Ara

Arama Sonuçları

Premium Kalıcı Fondoten

VIP+ Kalıcı Fondoten

toplam 27 sonuç bulundu.
1 - 27 arası gösteriliyor.
Kalıcı Fondoten Ankara Güzellik Merkezleri

KALICI FONDOTEN

Kalıcı fondoten; geçen yıl olduğu gibi bu yılın da popüler makyaj uygulamalarından biridir. Kalıcı fondoten akımının çıkış noktası uzak doğudur. Kalıcı fondoten uygulaması uzak doğu ve Avrupa ülkelerinin ardından şimdi ülkemizde etkili olmaya başladı. Kalıcı fondoten uygulamasının en büyük avantajı etkisinin uzun ömürlü olmasıdır. Yaklaşık 1 yıl da cilt üzerinde kalmaktadır.

Kalıcı Fondoten Nedir?

Kalıcı fondoten uygulaması bitki özlerinden elde edilen renk pigmentleri kullanılarak hazırlanan serumları enjeksiyon yardımı ile cilde enjekte etme işlemidir. Ancak işlem için özel enjeksiyonlar kullanılmaktadır. Kalıcı fondoten uygulaması denildiğinde fondoten kozmetik ürününü deri altına gönderilmesi olarak düşünülebilir. Ancak bu düşünce yanlıştır. Çünkü deri altına bitkilerden elde edilen renk maddesi ile hazırlanan serumlar kullanılmaktadır. Böylece doğal bir uygulamadır.

Kalıcı fondoten uygulaması için yaklaşık 45 dakika gibi kısa bir süre yeterli olmaktadır. Kalıcı fondoten uygulaması ile ciltteki lekeler, siyah noktalar yok edildiği gibi hassas olan ciltlerde damarların görünümünü azaltır. Aynı zamanda parlak ve pürüzsüz bir cilt görüntüsü elde edilmektedir. Kısacası ciltte renk dengesizliği giderilmekte ve ciltte renk pigmentlerinin çalışmasını da yavaşlatır.

Cilt tipine ve durumuna göre 4 seans Kalıcı fondoten uygulaması için yeterlidir.

Kalıcı fondoten uygulaması denildiğinde hedef kitlesi sadece kadınlar olarak düşünülmektedir. Ancak erkekler de bu işlemi tercih edebilir. Pürüzsüz bir cilt ya da göz altındaki koyu halkaları gidermek için erkekler de Kalıcı fondoten uygulaması yaptırabilir.

Kalıcı fondoten uygulamasının pek çok avantajı vardır. Mesela ter, nem, su gibi durumlar karşısında akmaz ya da etkilenmez. Dolayısı ile her mevsim de Kalıcı fondoten uygulamasının seansı yapılabilir. Diğer bir avantajı ise çoğu kadının hem bütçesi hem de zamandan tasarruf etmesini sağlar. Ayrıca:

Collagen artışını sağlamakta

Cildin kaybettiği esnekliği yeniden kazanmasında

Göz çevresi, ağız çevresi çizgileri düzeltmede

Cildin onarımını sağlayan dokuları tetikleyerek yenilenme süreci başlatılır.

Kalıcı Fondoten Ankara

Kalıcı Fondoten Ankara da çeşitli güzellik merkezlerinde uygulanmaktadır. Hafta içi ve hafta sonu kapılarını müşterilerine açan güzellik merkezleri güzellik ve bakım uygulamalarından yararlanmak isteyen müşteriler ile dolup taşmaktadır. Kalıcı Fondoten Ankara için rezervasyon şartı gerekir. İşlem için uzman personel kaliteli hizmeti ile müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

Kalıcı Fondoten Zararları

Kalıcı fondoten ve kalıcı makyaj gibi uygulamalar hata kabul etmez. Çünkü hassas olarak yapılan bu işlemler de geri dönüş yoktur. İşte bu durumu önlemek için uzman kişileri, steril ortamları terci etmek ilk şarttır.

Kalıcı Fondoten Zararları yoktur. Ancak uzman kişilere yaptırıldığı sürece bu durum söz konusudur. Yine düzenli olarak denetim ve gözetim yapılan mekanların hijyenik olması, kullanılan malzemelerin kaliteli ve markalı olması işlemin zararlarını minimize etmektedir. Mesela Kalıcı fondoten uygulamasında kullanılan serum oldukça önemlidir. Çünkü deri altına enjekte edilen bu madde doğal içerikli olmalıdır. Aksi takdirde alerji gibi reaksiyonlar görülmeye başlar.

Kalıcı fondoten, bazı durumlarda uygulanması zararlı olabilir. Mesela hamilelik dönemi hassas bir süreçtir ve vücutta sürekli değişimler meydana gelir. Bu dönemde Kalıcı fondoten gibi ciddi uygulamalardan uzak durmak gerekir.

Bb Glow Kalıcı Fondoten Fiyatları

Bb Glow Kalıcı Fondoten Fiyatları için net rakam vermek yanlıştır. Güzellik merkezlerinin başlattığı kampanyalar sayesinde çoğu uygulama (Kalıcı fondoten) da fiyatlarda indirim yapılmaktadır. Böylece hayal edilen kusursuz bir cilt için ideal bir uygulama olan Kalıcı fondoten bütçeleri de güldürmektedir. Kalıcı fondoten uygulaması yapan en yakın güzellik merkezine danışarak net fiyat bilgisi edinilebilir.