Ankara Kalıcı Ruj

Kalıcı Ruj Ankara Güzellik Merkezleri

KALICI RUJ

Kalıcı ruj uygulaması nedir? Kalıcı ruj uygulaması nasıl yapılır? Kalıcı ruj uygulamasının zararları var mı? Kalıcı ruj; dudak ve çevresini renklendirmek, hatlarını belirginleştirmek için yapılan kalıcı makyaj uygulamalarından biridir. Kalıcı ruj tekniğinde ameliyat gibi riskli işlemlere gerek duyulmaz. Kalıcı ruj sonrasında dudak rengi...
devamı...

Güzellik Salonu Ara

Arama Sonuçları

Premium Kalıcı Ruj

VIP+ Kalıcı Ruj

toplam 64 sonuç bulundu.
1 - 30 arası gösteriliyor.
Kalıcı Ruj Ankara Güzellik Merkezleri

KALICI RUJ

Kalıcı ruj uygulaması nedir? Kalıcı ruj uygulaması nasıl yapılır? Kalıcı ruj uygulamasının zararları var mı? Kalıcı ruj; dudak ve çevresini renklendirmek, hatlarını belirginleştirmek için yapılan kalıcı makyaj uygulamalarından biridir. Kalıcı ruj tekniğinde ameliyat gibi riskli işlemlere gerek duyulmaz. Kalıcı ruj sonrasında dudak rengi istenilen tonlar da boyanarak hacimli, dolgun ve renkli görünmesi sağlanır. Dudak üzerinde iz, yara gibi sorunları estetik açıdan rahatsız edici olabilir. Kalıcı ruj uygulaması ile dudak üzerindeki izlerin etkisi azaltılır, renk farklılıkları giderilebilir. Kalıcı ruj sayesinde sürekli ruj sürme rutininden kurtulmak mümkündür.

Kalıcı ruj uygulaması şu durumlar da uygulanabilir: estetik açıdan dudağın görüntüsünü olumsuz etkileyen izlerini azaltır, ince dudaklara çerçeve yapılarak hatları belirginleştirmek mümkündür, aynı renk tonunda ruj bulmak mümkün olmayabiliyor. Dolayısı ile Kalıcı ruj uygulaması aynı ruj tonunu uzun sürede dudaklarda kalmasını sağlar. Soft renk tonları ile yapılan Kalıcı ruj uygulaması doğal bir görüntü oluşmasını sağlar.

Kalıcı ruj uygulaması için uzman ve uygulamayı yaptıracak kişi fikir alış verişi yapar. Yani kişi dudak üzerinde varsa sorunlarını belirtir, istediği dudak şeklini ve renk tonunu belirtir. Dudağın yapısına ve yüz şekline uygun belirlenen dudak şekli kalem ile çizilir. Ardından özel cihaz başlığı ile renklendirme yapılır. Ancak işlem öncesinde bölgesel uyuşturma yapılır. İşlem yaklaşık 120 dakika sürer.

Kalıcı ruj uygulaması şu durumlarda uygulanmaz: çocuklara bu işlem uygulanmaz. Renk maddesine duyarlılığı olan kişilerde uygulanmaz. Açık yara olan dudaklar işlem için uygun değildir. Dudak derisinin altındaki damarlar hasarlı ise yapılmaz. Ben, uçuk, mantar gibi dudaklarında çeşitli sorunlar olan kişilere uygulanmaz. Öncelikle soruna yönelik tedavi süreci başlatılmalıdır. İyileşme süreci bittiğinde doktor önerdiği takdirde Kalıcı ruj uygulaması yapılabilir. Ayrıca kronik rahatsızlıkları olan kişilerde Kalıcı ruj uygulaması doktor tarafından önerilmez.

Kalıcı Ruj Dövme

Kalıcı Ruj Dövme etkisi sayesinde gün boyu kalıcılık sağlar. Bir kere dudaklara sürülen rujlar 12 saat boyunca dudaklarda etkisi kalmaktadır. Kalıcı Ruj Dövme sayesinde her an bakımlı görünmek mümkündür. Yeni nesil kozmetik ürünleri sadece dudakları renklendirmekle kalmıyor aynı zamanda dudaklarda kalıcılık süresi arttığı gibi kuruluğu önlüyor, güneşi zararlı ışınlarından da koruyor.

Kalıcı Ruj Dövme etkisini renk maddesinin 7 kat arttırılmasından kaynaklanıyor. Aynı zamanda sürerken dudaklara kolay yayılan ruj yapısı konforlu kullanım sağlar.

Kalıcı Ruj Nasıl Yapılır?

Kalıcı ruj tekniği kullanılarak dudakları renklendirmeye karar verildiyse işlem öncesinde yapılması gerenler vardır. Dudaklardaki kozmetik ürünler temizlenir. İşlem esnasında olası acıların hissedilmemesi için bölgesel olarak uyuşturulur. Dudak hatlarını belirginleştirmek için dudaklar kalem ile çizilir. İnce ve özel iğne yardımı ile belirlenen renk maddesini dudaklara enjekte edilmektedir. Yuvarlak şekilde boyayarak minik adımlar ile renklendirme işlemi yapılır. Seans tamamlandıktan sonra 7 içinde Kalıcı ruj etkisi ortaya çıkar.

Kalıcı Ruj Estetik

Kalıcı Ruj Estetik medikal uygulama olduğundan cerrahi müdahale esnasındaki riskler yaşanmaz. Ve aynı zamanda konforlu bir uygulamadır. Kalıcı Ruj Estetik açıdan da görüntüyü iyileştirir. Mesela ince görünen dudakları daha dolgun ve büyük görünesini sağlar. Dudaklara kontör çekilerek dudakların hatları ortaya çıkarılmasını sağlar.

Kalıcı ruj uygulaması sayesinde pahalı kozmetik markalarına para harcamak, en ideal rengi bulma çabaları tarih oluyor. Kalıcı ruj uygulaması çoğu kadının makyaj yükünü hafifletiyor. Çünkü bulaşma, silinme, akma gibi sorunlar Kalıcı ruj uygulaması ile çözüme kavuştu. Denizden, havuzdan etkilenmediğinden bu yazın da makyaj modası; Kalıcı ruj.