Ankara Karbon Lifting

Karbon Lifting Ankara Güzellik Merkezleri

KARBON LİFTİNG

Karbon lifting bakım cerrahi operasyona gerek duyulmadan yapılan gençleştirme- cildi sıkılaştırma işlemidir. Karbon lifting bakım sayesinde çeşitli sebeplerden dolayı ciltte yıpranma, aşağı doğru sarkma, gevşeme, leke ve kırışıklık gibi cildin estetik ve sağlığını bozan sorunlar çözülmektedir. Karbon lifting bakım ile yıllar geriye doğru saymaya başlar. Çükü 40 yaş ve üzerinde yaşlanma belirtileri olarak görül...
devamı...

Güzellik Salonu Ara

Karbon Lifting Ankara Güzellik Merkezleri

KARBON LİFTİNG

Karbon lifting bakım cerrahi operasyona gerek duyulmadan yapılan gençleştirme- cildi sıkılaştırma işlemidir. Karbon lifting bakım sayesinde çeşitli sebeplerden dolayı ciltte yıpranma, aşağı doğru sarkma, gevşeme, leke ve kırışıklık gibi cildin estetik ve sağlığını bozan sorunlar çözülmektedir. Karbon lifting bakım ile yıllar geriye doğru saymaya başlar. Çükü 40 yaş ve üzerinde yaşlanma belirtileri olarak görülen cilt sorunları ortadan kaldırmak için Karbon lifting bakım yapılmaktadır. Böylece dakikalar sonra bakım uygulaması tamamlanınca 5 yaş birden gençleşme görülmektedir. Karbon lifting bakım, en çok yüz bölgesi, boyun, kollar, eller başta olmak üzere hassas ve cilt derisi ince olan bölgelere uygulanmaktadır. Çünkü bu bölgelerde yıpranma ve yaşlanma belirtileri en fazla ve yoğun olarak görülür.

Karbon Peeling Zararları

Her kozmetik ürün her cilt tipine uygun olmadığı gibi her cilt bakım uygulaması da her cilt tipinde başarılı sonuçlar vermez. Mesela karbon peeling bakım uygulaması. Çünkü kişinin yaşam tarzı, beslenme alışkanlıkları, hareketli yaşam gibi pek çok faktör cildin görünüşünü, sağlığını etkileyen önemli faktörlerdendir. Karbon peeling bakımına karar veren bir kişi ilk önce uzman ya da dermatolog ile görüşmesi gerekir. Çünkü cilt tipinin uygun olup olmadığı için çeşitli analizler yapılır.

Karbon peeling zararları şimdiye kadar rastlanan ciddi sorunlar mevcut değildir. Ancak basit ve geçici etkileri şöyle anlatabiliriz: cildin üst yüzeyi soyulduğundan kızarma, hassaslık oluşması gayet normaldir. Bir de ciltteki yağ dengesi için tedavi uygulanır. Dolayısı ile yağ bezeleri, akne oluşumu muhtemeldir.

Karbon Peeling Fiyatı 2018

Cilt bakım uygulamalarında ücretler sabit olmadığından her sezon değişmektedir. Mesela kış ayındaki herhangi bir cilt bakım uygulaması yaz aylarının yaklaşması ile fiyatlarda oynama görülebilir. Tıpkı Karbon Peeling Fiyatı 2018 olduğu gibi. Güzellik merkezlerinin ya da kliniklerde yapılan indirimler, paket uygulamanın yanı sıra kişinin ödeme planı da ücretlerin değişmesinde etkilidir. Taksitli ödeme ya da nakit ödeme gibi.

Son yıllarda ciltte uygulanan medikal estetik uygulamalarında yaygın olarak kullanılan son teknoloji olan lazer sistemini Karbon lifting bakımında da rastlanmaktadır. Lazer sisteminin bu kadar yoğun kullanılmasında sonuçların başarısını artırmakta ve cildi derinlemesine etki etmesine bağlayabiliriz.

Lazerin yanı sıra elektro akımlar da cilde etki eden bir sistemdir. Lazer sisteminin aksine kaslar hedef noktasıdır. Böylece kaslar yer çekimine karşı koyacak gücünü kaybettiğinden ciltte sarkma meydana gelir. Kozmetik ürünlerden anti aging özellikte olanlar ile çözüm arayışına girilir. Ancak kremler kesin çözüm olmamaktadır. Karbon lifting bakımı ile kasları eski haline döndürerek cildi sıkı tutması sağlanır.

Karbon lifting bakımında kullanılan diğer sistem ses dalgalarıdır. Hücre köklerine, dokulara etki ettiğinden tercih edilir. Böylece zaman içerisinde yaşlanan ve ölen hücreler nedeni ile deriyi yeniden canlandırmak için idealdir. Karbon lifting bakımında yapılan tüm sistemler de amaç cildi kaldırmak ve sıkılaştırarak eski haline dönmesini sağlamaktır.

Karbon lifting bakımında kullanılan teknolojik cihazların yanı sıra destekleyici terapilerde uygulanarak işlemin etkisi artırılmaktadır. Mesela kür, masaj, maske, nem takviyesi gibi işlemler sayesinde cilde çok yönlü bir bakım süreci uygulanır. Böylece seanslar tamamlandıktan sonra bütün sorun ve kusurlar düzelir. Nem kaybı önlenir, lekeler gider, gözenekler açılarak cilt nefes alır, ciltte onarım sürecinde yer alan hücreler, dokular yeniden çalışmaya başlar. Kaslar güçlenir. Böylece gençlik yıllarında sahip olunan cilt yapısı, cilt güzelliği ve cilt sağlığını ilerleyen yaşlarda da elde etmek için ideal çözüm; Karbon lifting bakımı.