Ankara Karbon Mask

Karbon Mask Ankara Güzellik Merkezleri

KARBON MASK

"Ankara'daki Karbon Mask salonları listelenmiştir. Ankara Karbon Mask salonlarını inceleyiniz."

Karbon maskesi, aktif kömür adı verilen bir ürünün kullanılması ile gerçekleştirilmektedir. Aktif kömür, bilinen kömürlere yakındır fakat özellikle tıp alanında kullanılmak üzere hazırlanmıştır. Aktif kömür elde etmek için öncelikle normal kömür bazı işlemlere maruz bırakılarak, yapısında kimyasal maddeleri tutmaya elverişli bir hale dönüştürülür. Bu sayede kullanılan materyal çok çeşitli kimyasalları ve zararlı madd...
devamı...

Güzellik Salonu Ara

toplam 6 sonuç bulundu.
1 - 6 arası gösteriliyor.
Karbon Mask Ankara Güzellik Merkezleri

KARBON MASK

"Ankara'daki Karbon Mask salonları listelenmiştir. Ankara Karbon Mask salonlarını inceleyiniz."

Karbon maskesi, aktif kömür adı verilen bir ürünün kullanılması ile gerçekleştirilmektedir. Aktif kömür, bilinen kömürlere yakındır fakat özellikle tıp alanında kullanılmak üzere hazırlanmıştır. Aktif kömür elde etmek için öncelikle normal kömür bazı işlemlere maruz bırakılarak, yapısında kimyasal maddeleri tutmaya elverişli bir hale dönüştürülür. Bu sayede kullanılan materyal çok çeşitli kimyasalları ve zararlı maddeleri cildinizden uzaklaştırabilecek özelliğe ulaşır.

Karbon maskesi, yüzünüze uygulandığında adeta bir mıknatıs gibi bütün zararlı ve istenmeyen oluşumları cildinizden uzaklaştırarak pürüzsüz olmasını sağlar. Hatta sadece gözenekleri açmakla kalmaz aynı zamanda ölü derileri de uzaklaştırarak cilt tonunuzun toparlanmasına yardımcı olur.

Karbon maskesi her cilt tipi için uygundur ve kolaylıkla uygulanabilir. Hatta gerekli görüldüğünde veya ihtiyacınız olduğunda günlük bir maske yerine de kullanılarak cildinizin her zaman temiz, parlak ve sağlıklı olması garanti altına alınmış olur.

Karbon maskesi uygulamasını gerçekleştirmeden önce tercih edeceğiniz güzellik merkezinde ki uzmanınızın yapacağı incelemeler sonucunda, gerekli olması halinde farklı karışımlar da bir araya getirilerek cildinize uygulanabilir ve maskenin etkisi artırılmış olabilir. Bunun için ise tercih edilebilecek en iyi ürün kildir. Çünkü kilin de içeriğinde ki mineraller cildi beslemeye ve zararlı maddeleri uzaklaştırmaya elverişlidir. Bu sayede oldukça derin bir cilt bakımını kendinize sağlamış olursunuz.

Eğer bu Karbon Maskesi hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak ve hatta yüzünüzde uygulamak isterseniz, size en yakın güzellik merkezi ile irtibata geçebilirsiniz.