Ankara Kas Ağrısı Giderme

Ankara Güzellik Salonları Kas Ağrısı Giderme

KAS AĞRISI GİDERME

"Ankara'daki Kas Ağrısı Giderme salonları listelenmiştir. Ankara Kas Ağrısı Giderme salonlarını inceleyiniz."

Diyelim ki bütün hafta işyerinizde çalıştınız ve hafta sonu geldiğinde ise bu temponuzu hiç düşürmeden çok çeşitli spor aktiviteleriyle, spor salonlarında gerçekleştirdiğiniz yoğun fitness egzersizleriyle veya arkadaşlarınızla birlikte gerçekleştirdiğiniz uzun yürüyüşlerle zamanınızı değerlendirdiniz. Fakat bir sonraki haftaya başlamak için gerekli olan enerjiniz olmasına rağmen vücudunu...
devamı...

Güzellik Salonu Ara

Arama Sonuçları

VIP+ Kas Ağrısı Giderme

VIP Kas Ağrısı Giderme

toplam 5 sonuç bulundu.
1 - 5 arası gösteriliyor.
Ankara Güzellik Salonları Kas Ağrısı Giderme

KAS AĞRISI GİDERME

"Ankara'daki Kas Ağrısı Giderme salonları listelenmiştir. Ankara Kas Ağrısı Giderme salonlarını inceleyiniz."

Diyelim ki bütün hafta işyerinizde çalıştınız ve hafta sonu geldiğinde ise bu temponuzu hiç düşürmeden çok çeşitli spor aktiviteleriyle, spor salonlarında gerçekleştirdiğiniz yoğun fitness egzersizleriyle veya arkadaşlarınızla birlikte gerçekleştirdiğiniz uzun yürüyüşlerle zamanınızı değerlendirdiniz. Fakat bir sonraki haftaya başlamak için gerekli olan enerjiniz olmasına rağmen vücudunuzda hissettiğiniz ağrılar ve hamlamalar kolay kolay geçeceğe benzemiyor. Ancak eğer bu kas ağrılarına nelerin neden olduğunu bilir ve sebeplerini ortadan kaldırabilirseniz herkesin karşılaştığı bu durumu atlatabilmek sizin için artık kâbus olmayacaktır.

Peki, öyleyse kas ağrılarına neler neden olur? Herhangi bir egzersiz yaptıktan sonra, spor aktivitesinde bulunduktan sonra veya ev işleri yaptığınızda bir süre sonra kas ağrıları yaşamanız normaldir. Çünkü eğer normalde bir kaç kilometre hafif tempoda koşuyorken, o gün bu mesafeyi iki katına çıkartıp daha hızlı bir tempoyla gerçekleştirerek sınırlarınızı zorlarsanız, kas ağrıları ortaya çıkacaktır.

Bu ağrıların esas nedeni, kasların zorlanması ile birlikte, kas liflerinin üzerinde meydana gelen ufak yırtılmalardır. Fakat bir kaç gün içinde bu açıklıklar iyileşerek ağrınızda geçecektir.

İyi haber ise kas ağrısı giderme tedavileri sayesinde bu iyileşme aşamasının çok daha kısa ve etkili bir şekilde gerçekleşmesini teşvik edebilecek olmanızdır. Bu konuda uzmanların gerçekleştireceği sıcak veya soğuk tedaviler ihtiyacınız olan yenilenmeyi hızlandıracak ve ağrılarınızı ortadan kaldıracaktır. Bunun için öncelikle soğuk uygulamalar gerçekleştirerek öncelikle kasların toparlanması ardından sıcak uygulamalarla rahatlamasını sağlanır.