Ankara Kaş Sıkılaştırıcı Roller Bakım

Kaş Sıkılaştırıcı Roller Bakım Ankara Güzellik Merkezleri

KAŞ SIKILAŞTIRICI ROLLER BAKIM

Kaş sıkılaştırıcı roller bakım nedir? Kaş sıkılaştırıcı roller bakım nasıl yapılır? Kaş sıkılaştırıcı roller bakım etkileri nelerdir? Kaş sıkılaştırıcı roller bakım ile kaşlardaki sorunları çözmede etkili bir yöntemdir. Kaş sıkılaştırıcı roller bakım düşük kaşları yukarı kaldırmak, kaş küsmesine karşı çözüm olmaktadı...
devamı...

Güzellik Salonu Ara

Arama Sonuçları

Premium Kaş Sıkılaştırıcı Roller Bakım

VIP+ Kaş Sıkılaştırıcı Roller Bakım

toplam 36 sonuç bulundu.
1 - 30 arası gösteriliyor.
Kaş Sıkılaştırıcı Roller Bakım Ankara Güzellik Merkezleri

KAŞ SIKILAŞTIRICI ROLLER BAKIM

Kaş sıkılaştırıcı roller bakım nedir? Kaş sıkılaştırıcı roller bakım nasıl yapılır? Kaş sıkılaştırıcı roller bakım etkileri nelerdir? Kaş sıkılaştırıcı roller bakım ile kaşlardaki sorunları çözmede etkili bir yöntemdir. Kaş sıkılaştırıcı roller bakım düşük kaşları yukarı kaldırmak, kaş küsmesine karşı çözüm olmaktadır. Küçük cihazının başlığına yerleştirilen mikro iğneler sayesinde bakım uygulamasını yapmaktadır. Göz çevresi ve kaş gibi bölgelerde kullanılacak cihazın özelliği de bu hassas bölgeye uyumludur. Yani iğne uzunluğu ve kalınlığı ve iğne sayısı gibi özellikler değişmektedir.

Kaş sıkılaştırıcı roller bakım sonrasında istenilen etkileri kısa süre içerisinde ortaya çıkmaktadır. İleri yaşlarda sarkan deri, vücudun hassas bölgelerinde yoğun olarak görülmektedir. Mesela yanak, göz çevresi ve hatta alın bölgesi. Alın bölgesindeki gevşeme kaşların da düşmesine neden olmaktadır. İşte bu soruna karşı Kaş sıkılaştırıcı roller bakım ile deriyi gerdirmek, geri toparlamak mümkündür.

Kaş sıkılaştırıcı roller bakımı şu şekilde yapılır. Cilt üzerinde gezdirilen iğnelerin yer aldığı başlık ile minik kanallar açılır ve deri de yer alan gözeneklerden gönderilen ilaç, solüsyon gibi maddeler yardımı ile cildin fonksiyonları tetiklenmektedir.

Teknolojinin gelişmesi cerrahi müdahalelere ilgiyi azaltmış yapılan bakım uygulamalarını da pratik hale getirmiştir. Mesela Kaş sıkılaştırıcı roller bakım da olduğu gibi. Çünkü bu bakım yöntemi evde yapılabildiği gibi uzman denetiminde de yapılabilir. Yüzeysel yani derinin üst kısmındaki sorunlar için evde bakım uygulamaları yapılabilir. Ancak Kaş sıkılaştırıcı roller bakım için uzmanlar tarafından yapıldığında etkili sonuçlar alınabilir.

Kaş sıkılaştırıcı roller bakımında dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. Bunlar:

Cihazın başlığında yer alan iğneler, işlem esnasında herhangi bir acı hissi oluşturmaz. Ancak seans sonrasında cildin kendini onarması, yenilemesi için bir müddet ara vermek gerekir. Art arda yapılması cilde zarar verir.

İşlem yapılırken temiz ortam, kullanılan cihazın temiz olması gibi faktörler önemlidir. hatta bakım uygulamasına başlamadan önce cilt dezenfekte edilir. Gözenekler de açılır. Böylece bakım esnasında deriye gönderilecek vitamin, mineral vb. maddelerin emilimi kolaylaştırılır.

Kaş sıkılaştırıcı roller bakım uygulamasının seans sayısı, aralığı uzman tarafından belirlenmelidir. Çünkü bakım uygulamasının sağlıklı bir şekilde yapılması, etkili sonuçlar alınması gibi durumlar açısından önemlidir.

Kaş sıkılaştırıcı roller bakım öncesinde ve esnasında yapılması gerekenler olduğu gibi işlem sonrasında da yapılması gereken uygulamalar vardır. Bunlar: minik iğnelerin cilde hızlı ve sürekli olarak girip çıkmasının ardından cilt hassaslaşır. Bu durumda cildi sıcak ve soğuğa karşı korumak gerekir. Ayrıca minik kanallar açıldığından işlemi destekleyen bakım ürünleri de kullanmak sürecin etkisini artırır ve hızlandırır. Yani Kaş sıkılaştırıcı roller bakım uygulaması ileri yaştan kaynaklanıyorsa işlem sonrasında yaşlanma karşıtı, sıkılaştırıcı, gerginleştirici amino asit içerikli ürünler kullanılmalıdır. Kaşları eski yerine getirmek için cildin kuvvetli bir sıkılığa ihtiyacı vardır. Bunun için Collagen içeriği yüksek ürünler kullanmak gerekir.

Kaş sıkılaştırıcı roller bakım uygulaması ayrıca kaşlarda seyrelme, dökülme gibi sorunlar içinde roller bakım uygulaması yapılması ile çözülebilir. Hücre köklerini tetikleyen ince uçlu iğneler sayesinde kıllar yeniden çıkar ve kaşlar hacim kazanır. Kaş sıkılaştırıcı roller bakım uygulamasında sonuç almak için 7 gün veya 30 gün gibi süre gerekmektedir. Bu sürenin uzaması ya da kısalması kişiye bağlıdır. Eğer kaş bölgesindeki sorun ileri yaştan dolayı ilerlemişse o zaman etki almak için 30 gün gibi bir süre gerekebilir. Ancak Kaş sıkılaştırıcı roller bakım çizgileri yok etmek için uygulanıyorsa 7 gün de hemen etkiler görülür.