Ankara Kavitasyon (4. Nesil)

Kavitasyon (4. Nesil) Ankara Güzellik Merkezleri

KAVİTASYON (4.NESİL)

Kavitasyon (4.nesil) tekniği yeni nesil zayıflama yöntemlerinden biridir. Kavitasyon (4.nesil) tekniği kalıcı etkisi ile bölgesel zayıflama sağlamaktadır. Kavitasyon (4.nesil) tekniği kadın erkek kilo sorunu yaşayan herkes için uygun ve güvenilirdir. Avrupa ülkelerinde gün geçtikçe popüler uygulama olan Kavitasyon (4.nesil) tekniği şimdi ülkemizde. Derinin üst k...
devamı...

Güzellik Salonu Ara

toplam 10 sonuç bulundu.
1 - 10 arası gösteriliyor.
Kavitasyon (4. Nesil) Ankara Güzellik Merkezleri

KAVİTASYON (4.NESİL)

Kavitasyon (4.nesil) tekniği yeni nesil zayıflama yöntemlerinden biridir. Kavitasyon (4.nesil) tekniği kalıcı etkisi ile bölgesel zayıflama sağlamaktadır. Kavitasyon (4.nesil) tekniği kadın erkek kilo sorunu yaşayan herkes için uygun ve güvenilirdir. Avrupa ülkelerinde gün geçtikçe popüler uygulama olan Kavitasyon (4.nesil) tekniği şimdi ülkemizde. Derinin üst kısmından uygulanıp alt ve orta tabakalara etki etmesi beklenir. Bunun için ses dalgaları işlem esnasında kullanılan teknolojik bir sistemdir.

Kavitasyon Nedir Tıp

Tıp dilinde kullanılan kavitasyon terimi ultrasonik ses dalgaları olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu teknikte yağ tabakasını, selülit gibi sorunlar için uygulanmaktadır. Derinin altında tabaka haline dönüşen yağları yaydığı enerji halinde sıvı hale getirmektedir. Böylece vücuttan dışarı atılması sağlanır. Kontrollü olarak cilde gönderilen ses dalgaları ile bir seans yaklaşık 45 dakika sürmektedir.

Yağlar vücutta eritilmediği zaman kimilerinde ciddi sorunlara dönüşmektedir. Mesela selülit. Özellikle kadınlarda yaygın olarak görülen selülit problemi, diyet ve spor ile yakılamayan yağların zaman içerinde tabaka olarak cildin altına yerleşmektedir. Dolayısı ile inatçı olan yağ tabakası Kavitasyon (4.nesil) tekniği ile eritilmektedir.

Kavitasyon Zararları

Hareketsiz yaşam tarzının giderek yaygınlaşması vücudun yağ tutması nedeni ile aşırı kilo sorunu ortaya çıkmıştır. Özellikle kadınların vücut tipi erkeklere göre kilo almaya ve yağlanma gibi problemlere daha yatkındır. Kavitasyon (4.nesil) tekniği kadınlar tarafından yoğun ilgi ile karşılanmaktadır.

Kavitasyon Zararları olarak: cihazın yaydığı ses dalgalarının kontrollü bir şekilde cilde gönderilmesi gerekir. Yani hassas bölgeler için yüksek dalgaları ciltte hasar oluşmasına neden olabilir. Kavitasyon (4.nesil) tekniği ile hızlı bir şekilde kilo verilmektedir. Bu hızlı kilo kaybı vücutta yan etkilere neden olabilir. Mesela kaybedilen kilonun hızlı bir şekilde daha fazla alınması gibi. Bu durumda kişi beslenme alışkanlıklarına dikkat etmesi gerekir. Hareket sayısı artırılmalıdır. Solunum sistemi, hormon salgılanan bezlerinin bulunduğu bölgelere Kavitasyon (4.nesil) tekniği uygulanması zararlıdır. Dolayısı ile bu bölgelerden uzak durmak gerekir.

Kavitasyon Fiyatları 2018

Kavitasyon Fiyatları 2018 ortalama olarak 154,90 TL ila 749,90 TL arasındadır. Ancak bu ücretler sezona ve uygulanan kliniğe göre değişmektedir. En yakın kliniğe başvurarak Kavitasyon (4.nesil) seans ücretleri hakkında doğru bilgi edinmek gerekir.

Kavitasyon Öncesi Sonrası

Kavitasyon Öncesinde Sonrası kişinin işlem için vücudunu hazırlaması gerekir. Bunun için yapması gerekenler vardır. İncelme yöntemi olan Kavitasyon (4.nesil) etkilerini artırmak için gerekli olan uygulamalardır. Bunlar: kişinin sıvı tüketimine ağırlık vermesi hem işlem öncesi hem sonrasında gerekmektedir. Sıvı tüketimi işlem sonrasında yağların vücuttan atılması için gerekir. İlaç, sigara, alkol gibi alışkanlıklar işlem öncesinde bırakmak gerekir. Sağlığa zarar veren bu alışkanlıklar Kavitasyon (4.nesil) etkisini de azaltır. Diyet ve spora başlamak öncesi ve sonrası için destekleyici uygulamalardandır. Kavitasyon (4.nesil) tekniğinin başarısını bu uygulamalar artıracaktır.

Kavitasyon (4.nesil) avantajları şunlardır. En zor yağ kütleleri bu teknik sayesinde kolayca ve kısa bir süre içinde erimesi sağlanır. Belirlenen seanslara düzenli katılım sayesinde yağlanma problemi tamamen ortadan kaldırılmaktadır. Yani tekrarlama endişesi yerini güvenli bir uygulama olmanın rahatlığına bırakmaktadır. Uyuşturma, kesme gibi ameliyat işlemleri Kavitasyon (4.nesil) tekniğinde görülmez. Böylece iğne korkusu ya da iz kalma endişesi bu yeni yöntem sayesinde ortadan kaldırılmaktadır.

Kavitasyon (4.nesil) tekniği insanların hayat kalitesini artırmaya yönelik bir uygulamadır. Yani beslenme alışkanlıkları değiştirilmeli. Ancak katı diyet programlarına ihtiyaç duyulmaz. Sadece doğal, lifli besinlerin tüketilmesine ağırlık verilmelidir. Zorlu ve ağır spor yerine düzenli basit egzersizler yapılması yeterli olmaktadır.