Ankara Lazerle Damar Silme

Lazerle Damar Silme Ankara Güzellik Merkezleri

LAZERLE DAMAR SİLME

"Ankara'daki Lazerle Damar Silme salonları listelenmiştir. Ankara Lazerle Damar Silme salonlarını inceleyiniz."

Yaşlanmayla beraber özellikle burun ve yanaklar üzerinde belirmeye başlayan kılcal damarlar, aslında derinin hemen altında bulunan ve zamanla cildin kolajen miktarını kaybetmesine bağlı olarak bu üst derinin daha da incelmesi ve damarların belirgin olmasıyla alakalıdır. Lazerle damar silme uygulamaları ise bu görüntünün giderilmesi için gerçekleştirilebilecek en etkili tedavilerden birsid...
devamı...

Güzellik Salonu Ara

Arama Sonuçları

VIP+ Lazerle Damar Silme

toplam 1 sonuç bulundu.
1 - 1 arası gösteriliyor.
Lazerle Damar Silme Ankara Güzellik Merkezleri

LAZERLE DAMAR SİLME

"Ankara'daki Lazerle Damar Silme salonları listelenmiştir. Ankara Lazerle Damar Silme salonlarını inceleyiniz."

Yaşlanmayla beraber özellikle burun ve yanaklar üzerinde belirmeye başlayan kılcal damarlar, aslında derinin hemen altında bulunan ve zamanla cildin kolajen miktarını kaybetmesine bağlı olarak bu üst derinin daha da incelmesi ve damarların belirgin olmasıyla alakalıdır. Lazerle damar silme uygulamaları ise bu görüntünün giderilmesi için gerçekleştirilebilecek en etkili tedavilerden birsidir.

Lazerle damar silme tedavisi hızlı ve ağrısız bir şekilde gerçekleşir. Hiç bir türden anesteziye gerek duyulmaz. Uygulama öncesinde veya sırasında cildi rahatlatmak için sık sık buz torbası yüz üzerinde gezdirilir ve aynı zamanda uygulamaya başlamadan önce de koruyucu ve serinletici özelliğe sahip bir jel yüzünüze sürülür. Lazer ışığı uygulandığında ise damarlarınızın görünümü ya tamamen ortadan kaybolur veya çok büyük oranda azalır.

Uygulama sonrası bazen yüzde noktalar halinde kızarıklıklar görülebilir fakat bu durum geçicidir. Aynı zamanda bu süreci hızlandırmak için koruyucu kremler ve nemlendiriciler de cildinize uygulanabilmektedir. Seanslar gerçekleştikten sonra hiç bir iyileşme sürecini beklemenize gerek kalmaz ve gündelik işlerinize ve hayatınıza kaldığınız yerden devam edersiniz.

Lazerle damar silme tedavileri genellikle 3 veya 6 seanstan oluşmaktadır. Uygulamalar sonrası ise herhangi bir yan etki görülmez. Uygulamanın bir diğer olumlu özelliği ise son derece kalıcı olması ve uzun süreler boyunca damarlarınızın yeniden ortaya çıkmamasıdır. Kişisel bakımınız ve yaşam tarzınıza dikkat etme koşullarınıza bağlı olarak da bu görünümün ömrünü uzatmak da yine sizin elinizde olur.