Ankara Lazerle Doğum Çatlakları Silme

Lazerle Doğum Çatlakları Silme Ankara Güzellik Merkezleri

LAZERLE DOĞUM ÇATLAKLARI SİLME

"Ankara'daki Lazerle Doğum Çatlakları Silme salonları listelenmiştir. Ankara Lazerle Doğum Çatlakları Silme salonlarını inceleyiniz."

Lazerle gerçekleştirilen silme işlemleri içerisinde pek çok farklı doğum izinin de silinebiliyor olduğunu biliyor muydunuz? Bunların içerisinde tedaviye en iyi cevap veren işlemlerden birisi de doğum çatlaklarının silinmesi işlemidir. Çok farklı ebatta veya genişlikte olan doğum çatlakları lazer uygulamalar sayesinde kolaylıkla silinebilmektedir...
devamı...

Güzellik Salonu Ara

Arama Sonuçları

VIP+ Lazerle Doğum Çatlakları Silme

toplam 1 sonuç bulundu.
1 - 1 arası gösteriliyor.
Lazerle Doğum Çatlakları Silme Ankara Güzellik Merkezleri

LAZERLE DOĞUM ÇATLAKLARI SİLME

"Ankara'daki Lazerle Doğum Çatlakları Silme salonları listelenmiştir. Ankara Lazerle Doğum Çatlakları Silme salonlarını inceleyiniz."

Lazerle gerçekleştirilen silme işlemleri içerisinde pek çok farklı doğum izinin de silinebiliyor olduğunu biliyor muydunuz? Bunların içerisinde tedaviye en iyi cevap veren işlemlerden birisi de doğum çatlaklarının silinmesi işlemidir. Çok farklı ebatta veya genişlikte olan doğum çatlakları lazer uygulamalar sayesinde kolaylıkla silinebilmektedir.

Bu kadar etkili bir yöntem olmasında ki başlıca sebep ise kullanılan lazer cihazlarının da doğum çatlaklarını silmek üzere özel olarak tasarlanmış olmasından kaynaklanır. Bu lazerin ismi ise q-switch olarak anılır. Q-switch lazerler ışınlarını nano saniyeler içerisinde ileterek, doğum çatlakları üzerinde daha da etkili olmaları sağlanmıştır.

Doğum çatlaklarının tamamen cildinizden uzaklaştırılması için ise bir kaç seans yeterli olmaktadır. Seanslar lezyonun genişliğine bağlı olarak 1 veya 3 ayda bir tekrarlanır. Seanslar sonrasında ise gündelik hayatınızı etkileyecek herhangi bir büyük yan etki ile karşılaşmazsınız. Ancak çok geniş izlerin tedavisinde vücudunuzda çeşitli geçici kızarıklıklar meydana gelebilir. Fakat bunlar da bir kaç saat içerisinde geçecektir.

Lazerle doğum çatlakları silindikten sonra bir daha geri oluşma riskleri yoktur. Uygulama çatlakların görünürlüğünü çok büyük oranda azaltıcı etkiye sahiptir. Bazı kişiler lazer tedavilere karşı daha hassas bir cilde sahip olabilir, bu yüzden gerçekleşecek bir doktor muayenesiyle bu durum varsa tespit edilip, lazer tedavinin seansları ve uygulama alanları da buna göre belirlenebilir ve kişiye göre özelleştirilebilir. Bir diğer önemli konu ise elde edilen sonuçlar göz önüne alındığında masraflarında oldukça makul kalacağıdır.