Ankara Lazerle Yara İzi Silme

Ankara Güzellik Salonları Lazerle Yara İzi Silme

LAZERLE YARA İZİ SİLME

Lazerle yara izi silme tedavisi, derinin kendi kendini onarma fonksiyonunun devre dışı kalması sonucunda iyileştirmek için yapılır. Yani deri üzerinde oluşan yara izi, bere, çizik, kesik gibi deri deformasyonları ileri seviyedekiler ömür boyu kalıcıdır. Lazerle yara izi silme tedavisi ile dikkat çeken deri deformasyonları pürüzsüz hale getirilmektedir. Lazerle yara izi silme tedavisinde kullanılan ışın...
devamı...

Güzellik Salonu Ara

Arama Sonuçları

VIP+ Lazerle Yara İzi Silme

toplam 1 sonuç bulundu.
1 - 1 arası gösteriliyor.
Ankara Güzellik Salonları Lazerle Yara İzi Silme

LAZERLE YARA İZİ SİLME

Lazerle yara izi silme tedavisi, derinin kendi kendini onarma fonksiyonunun devre dışı kalması sonucunda iyileştirmek için yapılır. Yani deri üzerinde oluşan yara izi, bere, çizik, kesik gibi deri deformasyonları ileri seviyedekiler ömür boyu kalıcıdır. Lazerle yara izi silme tedavisi ile dikkat çeken deri deformasyonları pürüzsüz hale getirilmektedir. Lazerle yara izi silme tedavisinde kullanılan ışın sistemi yoğun ve sürekliliği yara izlerine gönderilir. Böylece yara izlerinin deri dokusu tahrip edilir. Yani derinin kaybettiği iyileşme fonksiyonu yeniden çalıştırılmak amaçlanır. Tahrip edilen deride yeniden yara oluşturulmaktadır. Bu esnada Kolojen üretimi artar. Cilt üzerinde kapanmış halde bulunan yara izinin kabarık yapısı sürekli ve düzenli yapılan Lazerle yara izi silme tedavisi ile kabarık yapısı yok edilir. Bu seviyeye indirildiğinde işlem bitirilir. Daha fazla uygulanması cilde zarar verebilir.

Yeni nesil tedavi yönteminin uygulanabilmesi için ciddi sağlık sorunlarının olmaması gereken kişilere uygulanır. Aynı zamanda hormon değişimlerinin hızlı yaşandığı dönemlerdeki (hamile, ergenlik) kişilere de uygulanmaz. Sağlık sorunu olmayan kişiler bu yöntemin uygulandığı ideal kişilerdir.

Lazerle yara izi silme tedavisinde kaç seans yapılacağı hastadaki yara izine bağlıdır. Yaranın genişliği, büyüklüğü ve derinliği gibi faktörler seans sayılarına doğrudan etki etmektedir. Ayrıca cilt tipi hassas olan kişilerde işlemin uygulanma süresi uzayabilir. Tedavi ilk uygulandıktan 2 hafta sonra yara izlerinin hafiflediği fark edilecek şekilde etkileri görülmeye başlar.

Lazerle yara izi silme tedavisi her türlü yara izi için kullanılabilir. Ancak her yara izi kesin bir şekilde ciltten kaybolur gibi algı oluşmamalıdır. Ya da kola uygulanması ile yüze uygulanması arasındaki etkileri farklıdır. Kesin yok olmasa bile yara izlerinin iyileştirilmesi, görüntünün düzelmesini sağlamaktadır.

Lazerle Yara İzi Silme Ankara

Lazerle Yara İzi Silme Ankara da çeşitli hastane ve kliniklerde uzman kişiler tarafından yapılmaktadır. Tedavi yönteminin hijyen ortamlarda, uzman kişiler tarafından yapılması işlemin güvenilirliğini artırmaktadır. Lazerle Yara İzi Silme Ankara'ya çeşitli illerden gelen hastalar bulunmaktadır.

Lazerle Jilet İzi Silme Fiyatları

Jilet izi, genellikle depresyon, buhran gibi ruhsal bunalım yaşadığı dönemlerde bilinçli ya da bilinçsiz bir şekilde derinin üzerine yara izi açmaktadır. Özellikle el, kol, bilek gibi bölgelere yoğun olarak uygulanır. Bu yara izleri her bakıldığında bunalımlı dönemleri hatırlattığından kişiler kurtulmanın yollarını aramaktadır. Lazer sistemi en iyi çözümdür.

Lazerle Jilet İzi Silme Fiyatları doktor ve hasta muayene ya da iletişim sonunda belirlenmektedir. Tedavi edilecek bölgeye, yaranın duruma ve seans sayısı gibi faktörler fiyatları dalgalandırmaktadır.

Dikiş İzi Lazerle Geçer Mi?

Derinin kesilip, dikilmesi kısacası cerrahi müdahale sonrasında geriye dikiş izi kalmaktadır. Estetik görüntüyü bozan bu durum kişiye rahatsızlık vermektedir. Dolayısı ile dikiş izlerinden kurtulmak için pek çok yöntem kullanılmaktadır. Mesela cerrahi müdahaleler sonucunda oluşan iz yine bir estetik cerrahi müdahalesi ile düzeltilebilir. Ya da peeling yapılarak kurtulmakta mümkündür. Ancak bütün bu uygulamalar geri de kaldı. Dikiş İzi Lazerle Geçer Mi? Her seviyedeki izlere ulaşarak etki etmektedir.

Dikiş İzi Lazerle Tedavi Fiyatları

Yaranın iyileşme süresi kişiden kişiye değişiklik göstermektedir. Kimisinde yaralar çabuk iyileşir kimisinde yavaş. Bu süre tedaviyi de etkilemektedir. Çabuk iyileşen kişiler 4 ya da 5 seans ile tedavi bitirilebilir. Dolayısı ile Dikiş İzi Lazerle Tedavi Fiyatlarından net ve kesin olarak bir şey söylemek mümkün değildir. Merak edenler doktora muayene olarak doğru fiyatlarını öğrenmelerini tavsiye ederiz.